Glavni meni

Racing underground

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 15 Avgust, 2011, 10:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

dA LI NEKO ZNA NOVU URL ADRESU SAJTA, POSTO JE STARI POD STARIM IMENOM PERMANENTNO IZBRISAN...HIIITNOOO. NISAM GLEDAO TRKE U BRNU :'( :'( :'( :'(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


Jefta

A mala informacija. Kakav je to sajt?

Taraba

Ima ¾emske, ima svega...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

Neee kapiram da ima zenski i sve i verovatno neke dugmice da se klikce na njih :D

zanima me jel tu mogu da se pogledaju snimci trka posto sam bio na moru u toku Brno trke, a los adsl u hotelu pa nisam mogao da stream-ujem.

Gašpar

To je jedan lep sajt sa puno torenta, puno trka ali da bi dosao na sajt mora neko da te invite-uje, a ja invite-ova nemam

Jefta


srbac

     Za Jeftu     
Posle svake trke za sat, sat ipo vec ima tornent.( auto,moto ,kamioni, raznorazne formule....) Je sam se registrovao bez problema jel sam imao na i staroj adresi . Meni je drugar poslao Invation code za staru adresu (underground), tako da mi sada radi racingfor.me

srbac

Citat: Jefta poslato 17 Avgust, 2011, 23:39
Neee kapiram da ima zenski i sve i verovatno neke dugmice da se klikce na njih :D

zanima me jel tu mogu da se pogledaju snimci trka posto sam bio na moru u toku Brno trke, a los adsl u hotelu pa nisam mogao da stream-ujem.
Skinucu torent , zipovati i poslati , Samo daj Email adresu !!!

Jefta

Hvala Srbav. Bilo bi super ako neko ima invite da mi posalje. Desava mi se da na poslu ostanem duze samo da bih pogledao MotoGP :D

Kengur

Takodje ako neko ima invite nek me se seti... :)

Taraba

Jel to samo MotoGP trke kaèe ili ima i SM i MX trka?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac

Sve trke. AMA,BSB,TT, enduro, superbike,ss,s stok, SM, sx, MX, emx, wmx......ali ima torente od trka i 20-30 godina unazad, agostini, ....itd extra sajt :o

Gašpar

Jedan predlog.

Kada se javi neko ko ima invite, da se otvori jedan MM nalog preko kog svi mozemo da skidamo.
Jedina stvar je da ga ostavite da seed-uje kako ne bi ugasili nalog.

Taraba

Meni NAS na kom seedujem radi 24/7.
Upload nije neki, 25kb/s ali radi non stop pa se nakupi :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dr32

Interesantna tema za taj mm nalog
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Gašpar

#16
*Pametni ovi ljudi sto mi pisu. Ako nekome treba da koristi moj acc - pp

Kengur

skloni sifru!

Ko hoce nek ti trazi preko pp.
Bolje je tako.

Jefta

Evo meni je srbac samo poslao torent i skinuo sam bez problema, tako da ni ne mora invite. Moze neko da iskopira torente i da ih stavi ovde u nekoj temi koju bi posebno otvorili, ali to mozda ne bi bilo u redu prema sajtu.

Gašpar

Ako nekome treba invite, imam dva koda koja poklanjam  ;D