Glavni meni

BG-ZR nedelja 14.08.2011

Započeo UFF, 13 Avgust, 2011, 22:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Jel raspolozen neko sutra za  [motor] voznju  [gsxr] do Zrenjanina?
Da posetimo malo havariju, dadu, bosch-a i ekipu
Bice i neki rostilj  [spageti] uz pivce  [balavi]

UFF

jes da sam kasno otvorio temu ali sad smo se tek i dogovorili jbg pa ko stigne da je vidi i nema planove za sutra siguran sam da cemo se lepo provesti
Evo ako niko vise nadalina ide sa mnom kao suvozacica ;)

Nadalina

Dzukela u podznaku

Landser

Ja bi mozda isao ,al sam spor pa tesko da bi vozili zajedno ,a da cekas mene jednog je bez veze.

UFF

pa mozemo te cekamo tamo
taman da ispecemo taj tvoj avatar dok ti stignes :D

Nadalina


Mi vec uveliko u ZR, kuliramo... :)
Fotki ima vec mali miliiiion, ali o tome kasnije! :b
Ko nije posao- zaheb'o se za sve pare! ;D
Dzukela u podznaku

Nadalina


Pu, breeee...
Nije hteo da mi posalje odgovor- Havarisani se steka za vajfaj.... :D
Elem, mi vec uveliko u ZR! :)
Ko nije posao sa nama- zaheb'o se za sve pare! ;D

Fotki ima vec mali milion... :D
Dzukela u podznaku

Havarisan

zamisli da smo se dogovarali kako bi tek onda ispalo! bilo je super, samo steta sto ja nisam imao malo vise vremena.

Nadalina

Stigli kuci.
Bilo je oooooodlicno!!!!
Hvala na svemu! [hello]
Dolazimo opet- to je sigurno! ;D ;D ;D

A, da... Daaado, javi seeee!!! Reci ljudima ko je odma` nasao sve potrebne imbuse, gedore, kljuceve, i ko zna kakvi su ono lezajevi! :D
Dzukela u podznaku

prpa_zr


UFF

Svi smo se slozili da je dosadno vise samo rostilj praviti pa smo malo promenili  [spageti]

Major

Uhhh sve vam bilo lose!!!
Mada ni meni nije bilo lose u Guci  8)

Nadalina

Stize meni ujutru poruka od Uffa u 08:51- Ja ustao vec u 7 ali sam cekao do 9 da te pozovem a ti si izgleda komirana kad odbijas poziv. Trebalo bi ranije da podjemo posto nemam pojma koliko cemo se zadrzati- tako nekako.... Ja procitam poruku, pospana, i zovem ga: Kakav poziv, kad si zvao, evo ustajem, ajde, kreci....
Posle sam videla ipak i taj propusten poziv.... Jednostavno, leganje u 7 i ustajanje pre 9 mi nekako baaaas tesko poadaju....  [zvizdi]
Dolazi Uff po mene svojim novim motorom, koji je baj d vej ooooooodlicaaaaan, i krecemo....



Vozimo se i vozimo... Pricamo, smejemo se, zezamo....



Supermen poza!



A onda se Uff malo smorio od ravnice, i pravog puta skoro pa bez krivina.... Kazem skoro pa bez jer je bilo par zanimljivih krivinica gde je bilo jeeeeeeeeeeeej, obaraj!!!!  [yahoo]





Onda pred Zrenjaninom je Uff resio da mi demonstrira kako na motoru mozes i da se izujes, obujes i to bez po muke.... ;D



Manijacki dorucak na OMV-u.... ;D



I, ekipa koja uziva....




Hvala domacinima jos jednom jer su nas zaista drzali kao malo vode na dlanu!!!  [cheers]

A, da... Ja sam se u radionici igrala, kad mi je dosadilo da budem majstor a posle mi je dosadilo i da sefujem, Dadinim tabletom.... Koja je onooooo spravica....  [hello]
Dzukela u podznaku

UFF

Citat: Nadalina poslato 15 Avgust, 2011, 14:29
Onda pred Zrenjaninom je Uff resio da mi demonstrira kako na motoru mozes i da se izujes, obujes i to bez po muke.... ;D




Pobednicka fotka  [rofl]

prpa_zr

i od mene par slika.. kuvar i izelice :D

bosch

Au Prpa brate !!!  [facepalm]
Jedva sam sredio sa Nadalinom , a ti ga usra ...  ;D
[prebicute]
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

prpa_zr

Citat: bosch poslato 15 Avgust, 2011, 21:36
Au Prpa brate !!!  [facepalm]
Jedva sam sredio sa Nadalinom , a ti ga usra ...  ;D
[prebicute]

jbg.. meni niko nije platio.. stoga - sloboda izra¾avanja :D

Nadalina

;D ;D ;D

A, nije ni meni platio.... Odradio je. ;)
Dzukela u podznaku

prpa_zr

Citat: Nadalina poslato 15 Avgust, 2011, 22:20
;D ;D ;D

A, nije ni meni platio.... Odradio je. ;)

razmena dobara (novac jeste roba) ili usluga.. doðe mu na isto.. :D

ustvari, bolje da ne znam detalje  [zvizdi]

[cheers]

Nadalina

Bolje, bolje..... :D

A, da...
Pooobednicka scena sinoc.... Zove Boleta neko na mob, da idu negde, a on kaze: Ne mogu, bre, dosla je OVA samo zbog mene, ne mogu sad da idem....
A, cujes mene (koja sam izuzeeeetno alergicna na to da me bilo ko oslovi sa ova.... Ili da kaze neko: Tu mi je NEKA drugarica, neki gost... Cim je NEKA znaci da bitna nije!) : Dodji da te ova sad polomi, pa da ne mozes stvarno da odes.... :D
Dzukela u podznaku