Glavni meni

prodavnice motora, delova i moto opreme

Započeo despic, 03 Novembar, 2010, 19:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

www.motooprema.eu
Guevara Motooprema.eu | moto oprema, kacige, jakne, pantalone, rukavice, delovi

http://shop.motobox.rs
Motobox

www.pegaz-moto.rs
Pegaz Moto Novi Sad - Moto oprema i moto

www.kdmmotors.com
KDM Motors - generalni zastupnik Ipone ulja za Srbiju

www.bszcompany.rs
Moto oprema,IXS moto oprema,BSZ Company,IXS Srbija,Beograd,moto jakna,moto,kaciga,oprema za motore

www.3t-racing.com
Moto salon 3t-racing, prodaja motora, prodaja originalnih rezernih delova, prodaja moto opreme, servis za motocikle, merenje snage motora, popravka motora, ispravljanje ramova, kompjuterska dijagnostika

www.opremazamotore.com
opremza za motore, motori, oprema, kacige, moto, oprema, posao, devojka, zaposlenje, oglasi, razmena
       
www.motokucalazarevic.rs
Moto kuca LAZAREVIC - Moto oprema Held - Yamaha motocikli - Motul ulja - NGK svecice - Dunlop gume

www.maxmoment.rs
MaxMoment moto | moto oprema i delovi za motocikle

www.motoprogram.com
Kompletna oprema za motocikliste, motori, skuteri, servis i odrzavanje motora i skutera

www.motoland.rs
Moto Land - oprema i delovi za skutere i motocikle

http://shop.motobike.rs
MOTO-BIKE SHOP

http://moto-oprema.net
Moto oprema, oprema za motore, delovi za motore, kacige, jakne... Beograd | MotoGhost

www.mass.rs
Zastupstvo svetskih firmi

www.markos.rs
Markos d.o.o. - Generalni distributer Suzuki motorcycle

www.motooprema.net
Moto oprema .:. Beograd .:. Srbija .:. Kaciga .:. Jakna .:. rukavice .:. pantalone .:. pojasevi .:. windstoperi .:. koferi .:. torbe .:. tanktorbe

www.bikershop.rs
BikerShop - Prodavnica Moto Opreme

www.kymco.co.rs
DOO MILANO Generalni distributer Kymco programa, vrhunski kvalitet, 36 meseci garancije, povoljni krediti za kupovinu.

www.centars.rs
Centar S - Honda, Suomy, Motorex

www.mototradegroup.com
MotoTrade

www.trionmotors.com
TRION MOTORS - motori i oprema za motorcikle

www.mgmotors.co.rs
Prodaja motora i skutera iz inostranstva

www.ryumotors.rs
Vrhunska ponuda motocikala i skutera, opreme i servisnih usluga

www.yamaha-motor-srbija.rs
Yamaha Motor Srbija - Motorcikli, Skuteri, Nautika, ATV

www.qingqi.co.rs
Qingqi Motorcycle Center - Qingqi Skuteri, motocikli, ATV

www.motodavor.rs
Moto Davor ovlasceni uvoznik PIAGGIO, VESPA, GILERA skutera i opreme

www.mimoto.rs
Mimoto je uvoznik za Kawasaki motocikle i rezervne delove,  auspuhe Akrapoviè  i Dyno Jet elektroniku.

www.pontedera.co.rs
Pontedera - Motors : Ekskluzivni uvoznik Piaggio, Vespa, Gilera i Aprilia vozila za Srbiju

www.orion-kg.com
ORION KRAGUJEVAC - Dozvolite Da Vas Povedemo U Pravom Smeru

http://xtreme.co.rs
Xtreme Shop | Konchar Auto-Moto performance

www.skutercentar.rs
Skuter Centar Beograd - Skuteri, motocikli i moto oprema - Aprilia, Gilera, Piaggio, Vespa, Derbi, Moto Guzzi

www.upp.co.rs
Skuteri Piaggio, Vespa i Gilera. Slike, cene i karakteristike svih Skutera. Ovlašćeni uvoznik i diler UPP Beograd, Srbija.
klasican divljak

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Atirudra

U Subotici i Srbiji kod Mr Saghmajster Gabora (samo kad nije na Dakaru) imam mobi ako nekome nesto zatreba a nemoze naci po svojim kanalima pisi pitaj kopaj i uzivaj u voznji:) i Marka - majstora za sve iz njegovog tima! Ziveli i vozali se [thumb_up]
-------------- -_- ---------------

Dr. Pop

Citat: Atirudra poslato 15 Novembar, 2010, 04:11
U Subotici i Srbiji kod Mr Saghmajster Gabora (samo kad nije na Dakaru) imam mobi ako nekome nesto zatreba a nemoze naci po svojim kanalima pisi pitaj kopaj i uzivaj u voznji:) i Marka - majstora za sve iz njegovog tima! Ziveli i vozali se [thumb_up]

Postavi telefone , neka budu javni, da ljudi ne cmaju tebe nego njih :) :) :)
MK Arhangel

Atirudra

MARKO 0628532209
Sagika (Sagmajster) 063566327
-------------- -_- ---------------

panthocrator

Ovaj broj 063566327 nije tacan javlja se neka gospodja iz subotice koja kaze da je vec dugo cimaju za moto delove.

panthocrator

Sad sam od marka dobio  broj sagmajstera

063566732 ali operater kaze da je trenutno iskljucen, videcemo kasnije


panthocrator


Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

varijacije i kombinacije.....isao na takmicenje iz toga u srednjoj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bikerkiza

 MOTO BIKE SERRVIS ,, MARKO,s  BIKE shop"
SREMÈICA , ul. TOMASA EDISONA br.8
























   PRODAJA NOVIH I POLOVNIH DELOVA ,GUME,DODATNA OPREMA ZA SKUTERE I MOTOCIKLE...HONDA CBR 600 RR,HONDA NSR 125..YAMAHA T.MAX 530...SUZUKI SV 650...SUZUKI DL 650 V STROM....SUZUKI BURGMAN 125,,150,,400,,650...APRILIA LEONARDO 125,,APRILIA SR 50,,GILERA RUNNER SP 50,,PIAGGIO BEVERLI,,PIAGGIO X9,,KEEWAY OUTLOOCK 150,,KYMCO AGYLITI,, I MNOGI DRUGI FABRIKATI I MODELI .....
   OTKUP SKUTERA I MOTOCIKLI,ISPRAVNIH, NEISPRAVNIH ,HAVARISANIH,POTOPLJENIH  sa  DOMAÆIM ILI STRANIM TABLAMA...063/219-100 MAJSTOR KIZA  [welcome] [welcome]
[/

Glava Dole

Ja ne vidim da u naslovu foruma pise motokupujemprodajemmanijci, nego samo motomanijaci... sasa-nis samo kaci oglase, ni jedan post a da nije 'prodajem ovo-prodajem ono' mu nisam video, ti ko da si se ulogovao na polovneautomobile ili kupujemprodajem... oglasnik nije namenjen tome vec da nasi clanovi oglase nesto s vremena na vreme, zatraze kad hoce nesto da kupe, prodaju ili poklone sta im je visak, kupe sebi motor ili prodaju svoj, a za komercijalne oglase i vece profite vec postoje drugi sajtovi tome namenjeni.

VR 46

Ali da nema prodavnica i oglasa za prodavnice mi ne bi znali gde sta ima...zar ne? Evo ja sam iz Zeleznika i znao sam da ova prodavnica postoji u Sremcici ali nikad nisam bio tamo,evo sad vidim da ima svasta nesto,sto bi meni zatrebalo....Tako da sto se mene tice bolje da ima vise oglasa ovakvog tipa.
Twist of wrist!

bigbad86

Oglasi za prodavnice i servise uvek treba da budu pa makar se logovali samo zbog toga.

bikerkiza

 :violina:Svak ima pravo na svoje mi¹ljenje..nekima se ne svidja ogla¹avanje a veæina dobronamernih  je sreæna da saznaju gde mogu zatra¾iti pomoæ ako im ljubimac dvotoèka¹ otka¾e poslu¹nost ..smatram da je dobro znati gde i ¹ta ima...pogotovo mi koji ¾ivimo na perifernim delovima centra Bgda...sreèni smo da u kom¹iluku ima neki dobar servis ili  specijalizovana radnja za skutere i motore...a kako to sve saznati --naravno,ovo je pravi naèin... MOTO MANIJACI nam pru¾aju  zabavu , poznanstva i informacije...
  Veliki pozdrav bajkeru iz ®eleznika....Kom¹ija upravo si zaradio bonus za besplatnu zamenu ulja na tvom baiku....(ulje MOTUL ili IPON plaæa¹ sa popustom 10%) pozdrav svima BikerKiza...
[/

VR 46

Citat: bikerkiza poslato 29 Januar, 2016, 00:34
:violina:Svak ima pravo na svoje mi¹ljenje..nekima se ne svidja ogla¹avanje a veæina dobronamernih  je sreæna da saznaju gde mogu zatra¾iti pomoæ ako im ljubimac dvotoèka¹ otka¾e poslu¹nost ..smatram da je dobro znati gde i ¹ta ima...pogotovo mi koji ¾ivimo na perifernim delovima centra Bgda...sreèni smo da u kom¹iluku ima neki dobar servis ili  specijalizovana radnja za skutere i motore...a kako to sve saznati --naravno,ovo je pravi naèin... MOTO MANIJACI nam pru¾aju  zabavu , poznanstva i informacije...
   Veliki pozdrav bajkeru iz ®eleznika....Kom¹ija upravo si zaradio bonus za besplatnu zamenu ulja na tvom baiku....(ulje MOTUL ili IPON plaæa¹ sa popustom 10%) pozdrav svima BikerKiza...
[clapp] [thumb_up] Hvala lepo kolega.Vidimo se i cujemo na prolece. [cheers]
Twist of wrist!

bikerkiza

®iv mi bio....svrati kad god po¾eli¹...bonus si osvojio....pozdrav
[/

UFF

nista protiv bajker kize ali i ja cu ti zamenim ulje za dz koje go i po kojoj god ceni da kupis

Lazza

Citat: UFF poslato 12 April, 2016, 01:08
nista protiv bajker kize ali i ja cu ti zamenim ulje za dz koje go i po kojoj god ceni da kupis

sto bre otimas coveku leba iz usta... :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

TA96

Burnout je jedini ovlasceni diler i serviser motora Ducati i Bimota u Srbiji a pored toga servis radi i sve ostale  marke motocikala kao i zamenu guma. 
http://www.ducatiserbia.rs/google-inside-view/

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."