Glavni meni

Sedista Boban

Započeo Boban Zemun, 03 Novembar, 2010, 16:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Sve pohvale za Bobane, covek je pravi majstor za sedista.

8)
















UFF


AndreyRR

dzabe ti sediste kad nemas akrapa ili josia nego roberta

Major

Ma utisnucu nalepnicu akrapovic i s njom cu bar pola ks da dobijem :-)

ЯЭВОЛУТИОН

Dao si tolike pare za nov motor a dao si da ti ovde rade sediste umesto
http://farm5.static.flickr.com/4149/4831165259_58096d4aed.jpg
ovo dole je sigurno atestirano za boulju i ne pravi suljeve.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Citat: revolution poslato 15 Septembar, 2012, 12:38
Dao si tolike pare za nov motor a dao si da ti ovde rade sediste umesto
http://farm5.static.flickr.com/4149/4831165259_58096d4aed.jpg
ovo dole je sigurno atestirano za boulju i ne pravi suljeve.
sta cu kad ne znam markirano da izaberem. Ovo sediste sto mi Boban napravi je meko ko dusa, odlicno uklopljeno, ma sve kako treba ali nema nalepnicu...

ЯЭВОЛУТИОН

NEEEEEEEEEEEEEEEEE, nalepnica ce ti razjebe novo sediste....samo prisivka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Ma da mi i na sediste stavi tj izveze akrapovic

aæimo

Bobane, dru¾e, ono sedi¹te za moju afriku ¹to radismo pre koju godinu sam toliko sabio da mi trnu pojedini delovi tela.
Da li postoji moguænost nekakve dorade ili da trpim?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: aæimo poslato 15 Septembar, 2012, 14:04
Bobane, dru¾e, ono sedi¹te za moju afriku ¹to radismo pre koju godinu sam toliko sabio da mi trnu pojedini delovi tela.
Da li postoji moguænost nekakve dorade ili da trpim?
Pa kad bi skinuo koji kilogram mozda bi ti sediste manje ubijalo dupe......mislim da je za tebe resenje GEL umesto sundjera...on se ne sabija...a cuo sam da su sviu debeli amerikanci odusevljeni sa tim GELom...kazu ne cepa im suljeve.
p.s.
Vidis mozda bi Gosha i stigao do mongolije da je imao GEL sediste :)

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

Istina brate, istina. Kad malo bolje razmislim ja sam ceo motor sabio a sedi¹te je samo pride.

Nego taj gel, to precenjeno breee.

P.S. Nemo se vreðamo sa tim debeli, za stoku se ne ka¾e debela, nego rasna.  :P

UFF

Pa jbg ne moze da bude mekano a da traje i da se ne sabija ako je sundjer u pitanju

Major

Gel nije precenjen dupe kaze odlicno je i vredi svaku paru ;D jos jednom Bobane svaka cast

dzimika

na sediste ne moze da se stavlja obican sundjer jer je jako porozan, zato se koriste za sedista drugaciji materijali od obicnog sundjera koji mogu da izdrze koriscenje od 10god, jedan od tih materijala se koristio dugo a koristi se i danas za neke stvari, REGENERAT
na zalost materijal koji se koristi kod automobilskih sedista, onih kvalitetnijih, nije bas toliko siroko dostupan ali bi bio najbolji izbor za ovako nesto

peratrap63

ne volim mnogo da pisem ali je ovo Boban zasluzio
pre desetak dana mi je napravio sediste za jamahu fjr koju vozim vec tridesetak hiljada km i odmah sam otputovao do austrije i presao 800 km u cugu sa saputnicom
neverovatno da voznju apsolutno nisam osetio na donnjem delu ledja a pre mi je bilo milo kad bih stao na pumpu posle 200 km
ova investicija vredi mnogo vise nego sto je naplacena

mareskin


Veæ sam pisao, ali meni je sedi¹te ispalo prva liga. Udobno, nema ¾uljanja, pravo u¾ivanje u vo¾nji.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Evo da se javi jos jedna zadovoljna musterija kojoj je boban za smesnu kintu stanjio/spustio sediste za trandzu
preporuka  [thumb_up]

metarex

ima li gde Bobana? stranica se jos uvek konstruise a i njega slabo na forumu...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Major

On je bas retko na forumu.
Ako ti nesto treba najbolje da ga zoves na mobilni ;)

Boban Zemun

Pozdrav svim motomanijacima !

Jako mi je zao sto nisam malo vise prisutan na forumu i nikako vremena da se zavrsi taj nas sajt   ;D
Trudimo se da odgovorimo na sve mailove.  Zaista smo u velikoj guzvi, u radionici je preko dvadeset sedista koji cekaju na rad, a lepo vreme se blizi  :o.
Evo malo slicica...