Glavni meni

Sedista Boban

Započeo Boban Zemun, 03 Novembar, 2010, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Boban Zemun poslato 17 Maj, 2012, 00:05
Citat: MajorSoul poslato 16 Maj, 2012, 19:02
Ako nije tajna od koliko do koliko evrica se krecu sedista? :D

Nije tajna,
za sedista velicine kao vas VFR cena se krece od 60 pa do 100 eura.
s tim da ima mogucnos ugradnje Gela kome je cena po sednom mestu 55 eura.
Jos da dodam da sediste se radi u tuning varijanti sa nadogradnjom za suvozaca sa kombinacijom materijala po vasem izboru.


Samo jos jedno pitanjce. Jel materijal s kojim je prekriveno sediste nije onaj klizav, jer sad na ovom sedistu moja zena uvek zavrsi malte ne na mom sedistu jer se kliza ko ludo ;D

mareskin

Citat: MajorSoul poslato 17 Maj, 2012, 09:23
Citat: Boban Zemun poslato 17 Maj, 2012, 00:05
Citat: MajorSoul poslato 16 Maj, 2012, 19:02
Ako nije tajna od koliko do koliko evrica se krecu sedista? :D

Nije tajna,
za sedista velicine kao vas VFR cena se krece od 60 pa do 100 eura.
s tim da ima mogucnos ugradnje Gela kome je cena po sednom mestu 55 eura.
Jos da dodam da sediste se radi u tuning varijanti sa nadogradnjom za suvozaca sa kombinacijom materijala po vasem izboru.


Samo jos jedno pitanjce. Jel materijal s kojim je prekriveno sediste nije onaj klizav, jer sad na ovom sedistu moja zena uvek zavrsi malte ne na mom sedistu jer se kliza ko ludo ;D


Moje sedi¹te nije "klizavo" ;) suvozaèi ga hvale i ka¾u da im je sada i udobnije i ne klizaju vi¹e, pa ih samim tim ne bole ni noge.

Ja sam vrlo zadovoljan sa mojim sedi¹tem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

jbg svi hvale a ja kudim.kad sednes ne stajes vise da pijes po kafanama vec samo vozis.treba neka iglica povremeno da bocne da se stane.salim se ok su ja ga imam.

Boban Zemun

Citat: MajorSoul poslato 17 Maj, 2012, 09:23
Citat: Boban Zemun poslato 17 Maj, 2012, 00:05
Citat: MajorSoul poslato 16 Maj, 2012, 19:02
Ako nije tajna od koliko do koliko evrica se krecu sedista? :D

Nije tajna,
za sedista velicine kao vas VFR cena se krece od 60 pa do 100 eura.
s tim da ima mogucnos ugradnje Gela kome je cena po sednom mestu 55 eura.
Jos da dodam da sediste se radi u tuning varijanti sa nadogradnjom za suvozaca sa kombinacijom materijala po vasem izboru.


Samo jos jedno pitanjce. Jel materijal s kojim je prekriveno sediste nije onaj klizav, jer sad na ovom sedistu moja zena uvek zavrsi malte ne na mom sedistu jer se kliza ko ludo ;D


Imam veliki lizbor materijala, i nijedan materijal u crnoj boji nije klizav

MILJAN

Ajde Bobane priznaj da valja¹ ljudima "klizave" materijale, sram te bilo ! ;) :D
Cave ab homine unius libri

Major

Ma kod tih "klizavih" materijala nije problem kad je suvozacica iza, ali kad je suvozac onda vec nije svejedno ;D

UFF

za suvozacev deo sedista uvek treba da bude neki hrapav materijal sa sto vecim trenjem ali za vozaca zavisi koji motor i kako vozis
npr ja sam na hornetu imao siri korman i klizavo glatko sediste i jako mi je to odgovaralo kad prelazim naglo iz leve u desnu krivinu bulja sama sklizne do pola sa motora a telo ga prati

effortless kornering  8)

MILJAN

Evo ovako..Sedi¹te je stiglo...Definitivno je mnogo lep¹e i Boban je uradio kako treba pro¹irenje za vozaèa ....Udobnost tj. mekoæa je nekih 5% veæa.Oèekivao sam vi¹e ali verovatno nije moglo bolje jer bi se izgubio oblik tj. linija se¹ta.
Svaka èast na izradi..




(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


Major


Boban Zemun

Evo i mene,exsta izgleda mekoca je veca od 5% mada posle neke voznje skaj ce omeksati i malo popustiti sundjer ispod sebe pa ce biti za nijansu na dodir mekse,no udobnost pored mekoce cine i oblik , velicina sednog dela i polozaj vozaca.
Ako treba neka korekcija stojm na rapolaganju.


rboban

Boki skini HONDU sa popisa.... :)
Ride It Like You Stole It

dzimika

a zasto je svako ali bukvalno svako sediste za enduro potpuno isto? nijedno nisam video da ima neku drugu liniju i da su savovi na nekim drugim mestima
jer to zbog cene lakse sve pod kalup pa nema ko da plati da se napravi sediste po njegovom dupetu ili jednostavno manjak ideja?

Major

Bobane sajt ti je jos uvek pod opsadom siptara.


MILJAN

Citat: Boban Zemun poslato 21 Maj, 2012, 08:39
Evo i mene,exsta izgleda mekoca je veca od 5% mada posle neke voznje skaj ce omeksati i malo popustiti sundjer ispod sebe pa ce biti za nijansu na dodir mekse,no udobnost pored mekoce cine i oblik , velicina sednog dela i polozaj vozaca.
Ako treba neka korekcija stojm na rapolaganju.


ma jok...neka ga.,..Dodao sam neki silikonski podmetraè preko... Ali je definitivno bolje ¹to si pro¹irio 2 cm vozaèevo unazad.. [thumb_up]
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Edit: BOBAN je ipak insistirao da o njegovom trosku posaljem sediste ponovo.Hoce da pokusa jos neke varijante,kako bi bilo mekse za duze ture.Javicu rezultat.

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk
Cave ab homine unius libri

MILJAN

SADA JE BAREM 10% MEK©E I NIJE IZGUBILO OBLIK. BOBAN JE INSISTIRAO IAKO JA NISAM DA PO©ALJEM SEDI©TE NAZAD O NJEGOVOM TRO©KU I URADIO JE KOREKCIJU ZA PAR DANA.


(Powered by frubar.net)

Cave ab homine unius libri

rista467

Ima li nekih novina kod Bobana  odnosno da li je u Srbiji? Uradio bi sediste mojoj pceli...

dusankobgd

Citat: rista467 poslato 03 Septembar, 2012, 09:14
Ima li nekih novina kod Bobana  odnosno da li je u Srbiji? Uradio bi sediste mojoj pceli...
el si resio...

Chris_SM

Bobane jel si poceo ono sediste sto smo Cale i ja doneli za cbr1000rr ? :)