Glavni meni

Tema za muziku.

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

coe, Una ti je objasnila sve! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

UFF

Nemojte da ste toliko grubi coe je jos piletina
polako nauci ce..

Nadalina

Nismo grubi, bre! :)
Mi volEmo coe, i ona to zna! ;)
Dzukela u podznaku

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Ovaj sto je pisao se izgleda bas nije usrecio sa muzikom i ribama... :D

UFF

Citat: Poison girl poslato 01 Decembar, 2011, 14:05
Citat: Nadalina poslato 01 Decembar, 2011, 14:02
Nismo grubi, bre! :)
Mi volEmo coe, i ona to zna! ;)
+1
@UFF jel muzika stvarno bitna? :D
http://www.tarzanija.com/muzicke-precice-do-njenog-medunozja/

Ovo:

„Najvi¹e volim na parkingu iza „Ski-staze“ na Ko¹utnjaku, na zadnjem sedi¹tu. Ono, znaèi, odvrne do daske neki haus i cepa me k’o budala novine.“

Sigurno nije izjavila zenska osoba  [nono]  napisao muskarac 100% jer je cuo da se ribe loze na duhovite tipove


Licno najvise pozitivnih iskustva sam imao sa tim "alternativnim zenama" u smislu vidim je i pomislim: "pih pa i nije nesto al ko ga jebe pijan sam, posluzice" :D a kad se skine ono  :o :o :o   :P  [balavi] [balavi] (ne ima kitu (to despic voli) vec fe-no-me-nalno telo)

E vidis ovo je vec napisao neko sa poprilicnim iskustvom koji detaljno poznaje tematiku:  

"Vajt Srajps. Prsti kroz kosu. Kilersi. Ruka oko struka. Kajzer èifsi. Jezik do krajnika. Franc Ferdinand. Sisanje bradavice leve sise. ©kripa Rejdioheda. ©a¹oljenje po pièci. Domaæica – Jarboli, Kristali, Izdr¾i ribice… Stavljanje kondoma. Obojeni program. Centriranje. Veliki prezir. Penetracija konaèno. ZAZ prokleti! Odbacuje te, ustaje, prilazi prozoru i ¾mureæi ¹iri ruke ka… neèemu. Drugarima mo¾e¹ da ka¾e¹ da svaki dodir polnih organa jeste seks. Jeb’o si. Teoretski."


Sto se tice prikladne muzike ne treba da budes genije da shvatis da postoji samo jedan TATA
Univerzalno sredstvo za sve tipove devojaka (cak i one koje kazu da ne vole njegov dubok muzevan glas  LAZU)
Prigusis svetlo (da se ne oseca neprijatno gola u pocetku jer se jos uvek ne poznajete) zapalis mirisljavu svecu (ne zbog mirisa vec da bi ti video u sta ga meces-a i da ona pomisli da si romantican (citas romane dok kenjas)) pustis "Barija" i dok joj dodajes casu vina vec se bacas na posao  8)  

Barry White - Can't Get Enough Of Your Love Baby.


PS. (takodje je u ovom periodu VEOMA bitno da u sobi bude toplo-sto toplije to bolje jer ce sama pola stvari da skine i da se oseca komotnije)

Nadalina

Dzukela u podznaku

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Ne znam za druge, ali ja svaki put... :D

Taraba

Ti pada¹ jer si ukoèen.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

oximoron...? Da je ukocen, ne bi padao...

Taraba

Ukoèen pa se RASpada. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

sasafilipovic


MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

#1294
Citat: sasafilipovic poslato 01 Decembar, 2011, 22:26
300 - Manowar - Spartan Warriors
Slu¹am ih jo¹ od 80-ih....Jako su dobri...tada su ploèe i kasete carevale na tr¾i¹tu a onda se pojavio ovaj album na CD-u. NAravno CD je bio oko 100 dm pa smo se mi odu¹evljavali kvalitetu zvuka snimljenog sa CD-a na kaseti.
Manowar - Defender
Manowar- Thor[Sign Of The Hammer]
Manowar - Black Wind, Fire and Steel


Cave ab homine unius libri

prpa_zr

kad æe vi¹e da izmisle taj vremeplov :(


Helloween - I Want Out

MILJAN

Cave ab homine unius libri


sasafilipovic


Lazic

Citat: prpa_zr poslato 02 Decembar, 2011, 00:20
kad æe vi¹e da izmisle taj vremeplov :(
Helloween - I Want Out

Bog te, koliko sam njih voleo krajem 80tih...

Helloween - Future World