Glavni meni

Tema za muziku.

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:47

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

 [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej


hahahhahaha koje gejstine!!????

Samo ne vidim sta je tu toliko cudno da bi mi o tome diskutovali [nono]

RRa¹ko

pazi i ja bi ga udario kolima, samo bi vozio mnoooogo brze!  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Joker

dobro jutro srbijo.MP4 ................................
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

RRa¹ko

bate ovi su iz hrvatske ;D

Joker

E jbg, ja sam mislio da su neki nasi buljasi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BANE BROTHERHOOD

cekaj bre jel ovo neka ZAJEBANCIJA IL JE OVO STVARNOOOOO BREEEE [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]ako je STVARNOOO EEE ONDA OVAKOOOO DEBELI LANAC STO DEBLJI  MOZE I OD MOTORA I PRIVEZATI GA ZA SVE ZGLOBOVE I ONDA LEPO CETIRI JAHACA APOKALIPSE LEPOOOOO ZAKACE TE KRAJEVE LANACA ZA MOTOREEEE I SVAKO NA SVOJU STRANU SVETA PUUUUUN GASSSS   !!!!!!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Atirudra

Citat: Dzigi Boy poslato 16 Mart, 2011, 14:04
[gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej


hahahhahaha koje gejstine!!????

Samo ne vidim sta je tu toliko cudno da bi mi o tome diskutovali [nono]
ja se slazem stobom i pitam se zasto je ovo uopste tu doslo i jel uopste vredno nase dragocene paznje da gubimo i sekundu na ovo!
-------------- -_- ---------------

BANE BROTHERHOOD

UUUUUHHHH BRATE JOSH NE MOGU DA VERUUUJEEEMM MAJKE MI MILEEE [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]PA SKAKAO BI MU JA PO SISI SA SVE SVOJIH 117 KILA UUUUUHHHH DOK NE KRENE UTROBA NA NOS DA MU IZLAZIII!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BANE BROTHERHOOD

aaaaa ova od linkina je VRRRRRRHHH BREEE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]evo za ovo jedan veliki PLUS od mene!!!! [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


vlada_dee

evo ovo je ono sto ja radim:

http://www.mixcloud.com/vlada_dee/grandma-march-mix-mintechhouse/

minimalni koktelchic techna i house-a

Dzigi Boy


vlada_dee


Atirudra

Predivna specijalna muzika iz filma Electric mist -La Terre Tremblante - prevod u komentaru , fotke su moje a ima i refleksije u kacigi  [rofl] fotke tako da je pesma na neki veoma daleki nacin povezana sa nasim sajtom moto manijaci  [clapp] uzivajte u soft melodiji

Something very special for You - La Terre Tremblante
-------------- -_- ---------------