Glavni meni

Zex ponovo uzeo titulu. Dosadan je vise :)

Započeo Gašpar, 10 Avgust, 2011, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Iako je do kraja sampionata ostalo jos dve trke, koje ce se voziti 18.09. u Batajnici,od kojih ce se jedna bodovati i za Sampionat Jugoistocne Evrope, Zeljko Stanicic je uspeo da odbrani proslogodisnju titulu i postane ponovo nacionalni sampion u najjacoj i najuzbudljivijoj klasi 1000 Superstok.

Nakon cetiri trke Zeljko je zabelezio tri pobede, u Kraljevu, Banja Luci i Batajnici i jedno trece mesto u Vrscu, gde je doziveo pad na kvalifikacijama i povredjen nastupio na trci. Treba napomenuti i da mu je najveci rival ove godine bio Milos Milovanovic sa kojim je imao nezaboravan duel u Kraljevu.
Kako sada, dve trke pre kraja sampionata Zeljko ima 91 bod, a na drugom mestu je Milovanovic sa 40, titula je osigurana i moze mirno docekati poslednji trkacki vikend gde ce dati sve od sebe da pokusa da pobedi i medju najboljim vozacima ovoga dela Evrope. Martyn Choy, Kalin Kulev, Ionel Pascota, Janez Prosenik... su samo neka od imena koja ce ucestvovati u pomenutoj trci.

http://zeljko-stanicic.com

Major


TT600


K_A_W_A

Cestitke :) Mada ja nisam znao da si i ti kod njega u timu.

Gašpar

Od kraja prosle sezone sam u timu, kada smo krenuli celu pricu sa web prezentacijom ;)

Bori¹a

Ja poznajem njegovog fotografa, Milosa Manojlovica iz Topole ;) :D

Mortisha

Milo¹ nije iz Topole....Milo¹ je iz Sopota... ;D

Ja mu poznajem i drugog fotografa :P

Elem.... ®eks sve èestitke... [clapp] [clapp] [clapp] [klanjam_se]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Bori¹a

Onda me ovaj obmanuo (da se ne izrazim drugacije) al isto se zove, isto se preziva i isto se bavi fotografijom :D

Mortisha

Citat: Borisa Motorisa poslato 10 Avgust, 2011, 18:14
Onda me ovaj obmanuo (da se ne izrazim drugacije) al isto se zove, isto se preziva i isto se bavi fotografijom :D

Moguce da je rodom odatle ili tako nesto...ali poslednjih 10 i vise godina znam da zivi u Sopotu :)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Bori¹a

Paaaa ovaj sto ga ja znam je pre deset godina krenuo u prvi razred osnovne :D

Major


Mortisha

Mmmm ne...onda definitivno to nije taj :D
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

SpaVe

Стварно знате његовог фотографа?
Какве су ти мисли - такав ти је живот!

rboban

Citat: SpaVe poslato 24 Avgust, 2011, 09:22
Стварно знате његовог фотографа?
I ja se pitam, da nas upoznate??
Ride It Like You Stole It

Mortisha

#14
Ja se nasalih sa Borisom da znam i drugog fotografa...jer mi je drugi fotograf rodjeni brat.....a vi sad odmah prozivate...ccc... [zena]

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Kengur


Mortisha

Ne moze...imas previse neopravdanih  :P :P :-*
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Kengur

A molliiiiiiiiimmmmmmmmm teeeeeeeeeeee :D

Gašpar

Ako na trenutak promenimo dobro poznatu poslovicu, i poverujemo da se po veceri poznaje naredni dan, onda ce pred nama biti odlicna sezona u motociklizmu. U Kristalnoj dvorani hotela Hayat dodeljena su priznanja najboljima po klasama, a MSS je ujedno obelezio i jubilarnih 90 godina od organizovanja prve auto moto trke na nasim prostorima.

Proteklog petka Kristalna dvorana Hotela Hayat ugostila je najbolje u moto sportu Srbije. Specijalni gost, gospodin Vincenzo Mazzi, prvi covek evropske moto unije(UEM) nije krio odusevljenje organizovanoscu ceremonije i uz najiskrenije cestitke urucio je dosta nagrada, medju kojima su sampionski pehari, zlatne kacige, zahvalnice, ...
Gabor Sagmajster i Dragoslav Kule Perisic dobili su priznanja za afiramciju Srbije na svetskim takmièenjima, pre svega za ucesce na Dakar Reliju, odnosno svetskom prvenstvu u trkama izdrzljivosti. Marko Makragiæ dobio je priznjanje za najmladjeg moto takmicara. Marko se sa svojih pet godina  prethodne sezone takmicio u moto-kros sampionatu Srbije.
Zlatna kaciga je priznanje koje se dodeljuje takmicarima koji osvoje tri uzastopne ili pet ukupnih titula u Sampionatu Srbije. Ovog puta, ovo priznanje kuci su poneli Radoslav Stanojevic Gedza i Dragan Marketic.
Usledila su i priznanja najboljim takmicarima, a najspektakularnije je svakako bilo urucenje pehara sampionu najjace klase StockSport Zeljku Stanicicu. Sampion klase SuperStock je Nenad Stojanovic Cvrle. Zahvaljujuci dvojici sampiona, priznanje za najuspesniji je pripalo MK Brezik-u iz Obrenovca.
Uz ova dva vozaca, nagradu je kuci poneo i Goran Stojanovic Mrsi kao vicesampion klase StockSport. U klasi SuperStock priznanje vicesampiona poneo je Marko Stosic. Stevan Puric je sampion klase 1000 Happening, a vicesampion Marijo Nikolic.
Nakon takmicara Road Racing sampionata, titule su urucene i Moto-krosistima, a zatim i takmicarima Moto Classic sampionata.

http://moto-vesti.com/moto-trke/moto-trke/327-vesti/2683-kruna-sezone-moto-savez-srbije