Glavni meni

Vandali

Započeo velja, 09 Avgust, 2011, 07:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Dok sam Suzukia parkirao na trotoaru ispred kuce, de¹avalo se da noæu èujem pijane klince kako urlaju kroz ulicu, pa kad vide motor
zastanu pa se ne¹to vrzmaju okolo.
U jednom trenutku jedan od njih ka¾e "Daj, jesi normalan, treba da nas ubije neko" Verovatno hteli da prave sranje pa se najtrezniji setio da mogu da najebu.

Ja i dalje dr¾im mrtav HDD od 1TB pored prozora, a èeliènu cevku pored vrata - za svaki sluèaj.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

prpa_zr

Citat: Taraba poslato 26 Avgust, 2011, 15:04
Dok sam Suzukia parkirao na trotoaru ispred kuce, de¹avalo se da noæu èujem pijane klince kako urlaju kroz ulicu, pa kad vide motor
zastanu pa se ne¹to vrzmaju okolo.
U jednom trenutku jedan od njih ka¾e "Daj, jesi normalan, treba da nas ubije neko" Verovatno hteli da prave sranje pa se najtrezniji setio da mogu da najebu.

Ja i dalje dr¾im mrtav HDD od 1TB pored prozora, a èeliènu cevku pored vrata - za svaki sluèaj.

poznajem izvesnog lika koji je vi¹e puta potezao automatsku pu¹ku m-70, sreæom sa manevarskom municijom..
zamislite u mraènoj ulici oko 2 ujutro sevne plamen iz cevi sa rafalnom paljbom..

velja

hahaha Mogu da zamislim ¹ta bu inspekcija gaæa utvrdila posle rafala.

Jel to bese ona cuvena zastavina verzija kalasha? Bas sam sad na moru citao clanak na tu temu.

Taraba

Jeste. Oficijelno oru¾je na¹e vojske.
B1 sa drvenim kundakom
B2 sa preklapajuæim.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

pa super fora ali sta posle kad ti dodje interventna?

taj je garant bio neko mudo u vojsci

UFF

Citat: Taraba poslato 26 Avgust, 2011, 15:04
Ja i dalje dr¾im mrtav HDD od 1TB pored prozora, a èeliènu cevku pored vrata - za svaki sluèaj.

ja imam malko tezi hard :D

mogu da ti dam ako ti treba

bosch

Ja ne mogu da verujem koliko niste kreativni !  :P
Cevke, hard diskovi, i ostala vatrena i hladna oruzija !!  [nono] [nono] 
Ali sto prosto kad moze komplikovano !
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

Ivan1979

Pre tri godine, ja na Adi u Sansetu obaram rekord u kolicini piva i kada sam napokon postavio novi ,lagano krenem gajbi. Trazim auto  , mirise farba stipa za oci,,,, jbt ko je farbao jaja u 4 ujutru  [ludak]  proslo mi kroz glavu.  Jedva nadjoh kola. Ulazim , palim auto, palim svetla al nista ne vidim, trljam oci dzaba  i dalje se nista ne vidi, palim brisace kad ono qqlele . EEEEeeee tad sam izvalio odakle mirise farba, neko polio litar crvene farbe po krovu i soferci  [veryangry]
Fala bogu pa na ni jednoj pumpi nisam naso razredjivac  ince bi ujebao ceo auto.
Sacekao par dana da se ususi i sve lepo skinuo pistoljem i to ladnom vodom, nista nije ostalo.
Dve godine sam kunuo sabana koji je to uradio, sve dok nisam saznao ko je .
A kada sam saznao debelo mi je platio, jebao sam ga sledecih godinu dana .

Inace taj "saban"  mi je bila bivsa riba [zvizdi]
[rofl]


Zato umesto HDa, puske, stangle pod jastukom drzim kurton pa nek pridje ko sme  ;D

Taraba

Citat: Ivan1979 poslato 01 Septembar, 2011, 15:52
Zato umesto HDa, puske, stangle pod jastukom drzim kurton pa nek pridje ko sme  ;D

©ta ako ti ovaj debeli sjebe auto? Oæe¹ i njega

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Jok, njega bi u cvarke  ;)

joka

Èvarci sadr¾e nevajali holesterol, bolje se dr¾i kurtona! [thumb_up] Kod nas jo¹ va¾e zakoni, koji zabranjuju samoodbranu, i svake godine poveæavaju vrednost ¹tete, koja se ne sankcioni¹e!  [ludak]             [cheers]

Lazic

O, zemljo Indijo...

Dutchman

retko ko je ovde normalan , burazeru na NBG-d tj to je vec zemun , klinac seo na CBR 2005 i pao sa sve motorom , mi u kafani , izashli shok , srecom ima snimak i nashli ga al da ga bijesh najebesh , da ga tuzish ti placash advokata dok ga ne osude a onda chekash 20 godina da ti da neke pare i od toga nishta jer sirotinja nema , kriv rep , oguljene plastike , puko fuzaster i nosach istog , da sam sve hteo da vratim kao shto je bilo jedno 600e , ovako samo nosach fuzastera i fuzaster za 50 e , ovo malo ispravili i chekam pa jednog dana ce se zaposliti ...a ovi iz shiprazja shto su mi pretrchali preko dva auta to da ne govorim , to sve treba pobiti nego shta posle , danas ti najebesh jer si ga tukao , nishta od toga dok ne uvedu no tresspasing ko u americi , pa kad udje u dvorishte ili u kola ti metak u chelo , da vidish stopu kriminala kako bi pala ...