Glavni meni

Vandali

Započeo velja, 09 Avgust, 2011, 07:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Pi¹em ovo a ruka mi drhti ... a u drugoj drzim fuzaster. Neko noæas pro¹o i sru¹io mi motor. ©teta = fuzaster i videcu sta je sa diskom kad budem vozio jer je bio zakljucan. Oboren i EN500 prvom kom¹iji i izgreban d¾ip po celoj strnici u istom naletu vandala. Pre nedelju dve drugaru poèupali ¹titnike za ruke na KLRu. Pa prvog slede'eg koga vidim da pravi ovakvu vrstu ¹tete ima da zatoèim u bunar i èuvam tu 40 godina da izaðem na vestima kad se otkrije. >:(  :o [veryangry] [ljutko] [prebicute] [thumb_down] [glavazid] [slomljenzid] [bejzbolka]

UFF

Meni izgrebali auto celom duzinom... i to baaas duboko-nista od poliranja
Iako tamo gde parkiram nikom ne smetam
I to ne samo meni vec i dva auta pored

A pre par meseci je neko prosao tuda i polomio svima retrovizore
Komsija pored mene tu parkira novi bmw 7
Ja ne razumem koliko  [ludak] treba da budes da rizikujes teske telesne povrede zbog niceg??
Aj da si ostetio u pokusaju kradje na primer meni ukrali instrument tablu to razumem jer ima koristi ali ovako...

MIGE

Citat: UFF poslato 09 Avgust, 2011, 09:22
Meni izgrebali auto celom duzinom... i to baaas duboko-nista od poliranja
Iako tamo gde parkiram nikom ne smetam
I to ne samo meni vec i dva auta pored

A pre par meseci je neko prosao tuda i polomio svima retrovizore
Komsija pored mene tu parkira novi bmw 7
Ja ne razumem koliko  [ludak] treba da budes da rizikujes teske telesne povrede zbog niceg??
Aj da si ostetio u pokusaju kradje na primer meni ukrali instrument tablu to razumem jer ima koristi ali ovako...

klinci brate,nemaju mozga,kad ga uhvatis,padne ti mrak na oci,ne gledas koliko ima godina,10,12,18 ,nego samo udaras

UFF

Mislim da je bolje da ga ne vidis
i za tebe i za njega iako bi sve dali tad da saznamo ko je to uradio
Neko mi pricao da mu je ortak video nekog ljubomornog komsiju kako mu sravcigerom grebe nov auto koji je taj dan kupio i skoci sa terase sa visokog prizemlja, pritrci i u trku ga zabode nogom u vugla i dok je ovaj padao on ga jos jednom doceka na volej
Vlasnik auta dugogodisnji kickboxer
Rezultat vandalu slomljena podlaktica, vilica i ima potres mozga a vlasnik auta u zatvoru odsluzuje i ko zna koliko ce morati da mu plati


MIGE

jbg,mare,mozda si u pravu,nisam vise pametan sta je dobro ciniti u ovo ludo vreme!!!

UFF

Pa da ga navatas ali da budes priseban da ga ne bijes vec nateras da plati settu i to duplo

MIGE

aaa,da,zaboravio sam da ti kazem da u knjazevcu vazim za presretaca i kriminalca sa puskom!! :D :D
ispricam ti kad se budemo gledali,lik mi razbio retr.pa pobegao,ja ga nahvatam a on muriji isprica neverovatnu pricu  :D [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [rofl] [rofl] [rofl]

CADILLAC

 [djavo]...nema druge... [bejzbolka]... [prebicute]...a posle...ko, ja?... [neampojma] ;D
BMW BoxerClub Pancevo 666

velja

Ljudi bunar je zakon. CADDILAC pazi tormo i ja sam u PA i Boba, sto pricam za crvenog KLRa je tu. Izgleda bre da su i ovde ljudi skrenuli.

Najteze mi sto vise ne smem da ostavljam motor napolju nego moram da ga uterujem sa sve diskus hernijom u ajnfor.

Zavarice mi jumba fuzaster. Jeste da ce da izgleda ko da ga deca varila ali bar cu da imam gde noge.

Major

Secam se pre par godina skupim pare za ucesce uzmem kredit i kupim novu astru. Prelep auto koji me je nazalost sluzio samo 2 godine (druga prica) i posle 2 dana na parkingu ispred kuce mi neko izgrebe cela prednja i zadnja vrata i to je zario toliko da sam morao da farbam nov auto :( Plakao sam kao malo dete jer auto je jos uvek mirisalo na novo..
Mi smo kao klinci pravili razne gluposti ali nikad namernu stetu. Da sam ga tad video verovatno bih sad jos uvek lezao u zatvoru.

Gašpar

Drugarici na parkingu u uscu neko ogrebao auto celom duzinom leve strane.

A kod mene pre neku noc, sedimo u kuci nas trojica, 3 auta parkirana ispred kuce, jedan u dvoristu, cetri motora u dvoristu, svi znakovi da nekoga ima kuci. Popaljena svetla, TV radio, muzika isla, i pokusa budala nekom armaturom da razvali prozor otvoren na kip. Ne znam odakle takvim (ne)ljudim hrabrost.

velja

Ja sam spavao 90 santimetara od motora kroz zid, prozor bio otvoren ali nisam cuo nista. Radio televizor pa mi se valjda mozak prilagodio na odreðenu buku. Video burazer kad je doso iz grada u pola 6. Bilo je: "Vidi neko kom¹iji obalio motor" i onda pogleda ka mom i vidi sranje.

Major

Citat: Gaspar poslato 09 Avgust, 2011, 14:31
i pokusa budala nekom armaturom da razvali prozor otvoren na kip. Ne znam odakle takvim (ne)ljudim hrabrost.

Nadam se da ste ga naucili (metodom popa i lopate) da to vise ne radi [rofl]


ra$a

meni je neko pretrèao preko auta, lepo stao na zadnji branik, gepek pa preko krova i skoèio na haubu. malo ulubio haubu i ni¹ta vi¹e. i nije neka ¹teta jer ceo auto vredi 500e ali jbg.

a ¹ta da radi¹ u dr¾avi gde je lopov na vlasti i pravi zakon kako mu odgovara?! zakon te ne ¹titi a ako se sam za¹titi¹ ode na robiju...

mali_zmaj

Citam i ne mogu sebi doci! Mada se mom starom desilo isto! Imali smo najgoreg ficu u krugu od sto km,i nadje se neka budala iscupa mi retrovizor i ostavi ga na krovu!! Kao zasto!! Citav auto je placen 150  eura!!!! Poremeceni neizivljeni idioti!!
jin-jang

MILJAN

Kao da vam je mozak izvetreo negde.....
Ako ste bajkeri, èuli ste za potkape? Fantomke? Ja imam dve..... Malecna je...Lako se nosi u d¾epu---- E ona je ZAKON!

Cave ab homine unius libri

velja

Ma danas kad sam se oladio kapiram da je bolje sto ga nisam video. Imam ovu teskobu na ledjima. Velika je verovatnoca da bih se povredio ili tako nesto. Sigurno bi krenuo da bezi ja bi ga gadjao kamenjem ili bi trcao za njim, pa onda drapanje, a sve to ne smem da radim. Ovako ima da zavarim fuzaster, kad nadjem da kupim drzace kupicu i jbs ga. 

velja

Zavario fuzaster. Od danas ponovo ja¹em.

CADILLAC

...znaèi ponovo Rodeo, Rodeo,...veeeliki Rodeo  :D ;D [klanjam_se] [hello] [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

prpa_zr

#19
U Zrenjaninu je pre neku noæ neki nepripitomljeni homo sapiens celoj ulici izbu¹io gume na kolima.. i to koliko sam èuo uglavnom su pikirali novija kola..  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

pa gde ide ovaj svet.. jbt kod nas u banci su ljudi podnosili zahteve za kredite da kupe zimske gume  jer su dekintirani..

stra¹no