Glavni meni

TZR malecki ili RS malecki? :D

Započeo Bori¹a, 08 Avgust, 2011, 11:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Drugar se dvoumi, al jbg, ne poznaje materiju pa me zamolio da ja pitam, on je stidljiv po prirodi pa ne sme da se registruje, plasi se manijaka da ga ne izedu :D
Kaze da pitam koja je bolja, RS50 ili TZR 50 ;)

Hvala unapred

prpa_zr


ZEKA

Ja bih uzeo tzr. Yamaha je Yamaha

Gašpar

Zavisi na koje godiste cilja, ali obe su bicikle, i ne bih davao tolike pare na 49, uzeo bih neki skutercic ili nesto slicno, jer za iste pare moze da se uzme 125, a to ce moci vec sledece godine da vozi, jel tako?

Bori¹a

Ma ne zna ni on, nece keva da kupi preko 50cc
hoce novu 50-icu
suludo
ja nekih 3000e ima 600cc u pristojnom stanju

Sad ima SR50 '00
al hoce manuelca
i cilja na nove motore, eventualno '09 '10

Gašpar

Ako ide na ganc novo - RS, iako sam zakleti japanac, moram da priznam da istocnjaci imaju rupu u ovom segmentu !
Mada, opet kazem, ja bih uzeo RS4 125 kad se vec uzima nov motor  [balavi] [balavi] [balavi]

Bori¹a

To zadnje gresis, ili YZF 125 ili Duke 125 najjebozovniji su

Ali ni RS4 nije losa, bio je test u novostima ima neki quikshift sto menja brzine bez kvacila

zanimljivo :D

Gašpar

RS4 je trenutno TOP u toj klasi. Raspitaj se sta je quickshift pa cemo da pricamo dalje  ;)

Bori¹a

The new 4-stroke Aprilia RS4 125 will be available with an optional quickshifter, just like its RSV4 R APRC sibling.

Now you can experience the fun and involvement of split-second clutchless upshifting on a 125cc motorcycle, without having to secure a ride in the 125 GP!

To mu dodje kao da u trenutku presalta, ma ne znam ja bre te nove tehnologije, pogotovo ne na engleskom :D

nexteen

Pa zar ste zaboravili da to nemoze biti motor veci od 50cc ?

A koliko se ja secam s obzirom da zeli novu , ili skoro novu makinu , imamo mi curu na forumu koja je u neko skorije vreme prodavala Apriliu RS 50/80

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4493.0.html

Prelep motor , neznam jel regnut na 50cc , a ako je a ima 80cc jos bolja varijanta :)

Neznam jel prodat motor ali nek baci oko na oglas ...

Bori¹a

Lud bre

Nece one koji imaju kitu (80cc)

Kaze odmah dobije lufta u radilici i nece da pali, mrda klip levo-desno ;D ;D ;D ;D