Glavni meni

Noèas....Milo¹ .P....23 godine

Započeo dragan66, 06 Avgust, 2011, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dragan66

Kako studio B nezvanièno saznaje, nastradali motociklista je velikom brzinom pro¹ao kroz crveno svetlo u Ulici Vojislava Iliæa i na raskrsnici udario u automobil koji je dolazio iz Mis Irbijeve ulice.

Milo¹ P. je nastradao na licu mesta, a tokom obavljanja uvidjaja saobraæaj u tom delu grada odvijao se ote¾ano oko tri sata.

Kanarinac

Cuo sam za to, ali nige ne mogu da nadjem vest o tome.

SSZGO

Ko je taj milos P, kako se preziva, sta je vozio?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Da bar neko napise sta je vozio...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zlatko1

Po pisanju pressa je klasika ,,motorista je velikom brzinom"prosao na crveno na semaforu i tako je doslo do sudara izmedju golfa 6 i suzukija.Ali i to pise da je vozac golfa napustio mesto i da se kasnije sam prijavio u policiju.To mi sve zvuci sareno jer nema na zalost druge strane da to potvrdi ili opovrgne.Ali glavno je naslov:,,Punim gasom u smrt".Sto znaci presuda o krivici je donesena. [blahblah]

zmiya

Raskrnica je veoma zajebana,onaj ko ide kroz Vojislava Ilica,sa bilo koje strane,spu¹ta se niz veliku nizbrdicu i mora mnogo ranije da poène da koèi jer je ba¹ strmo..


ЯЭВОЛУТИОН

Da u ovoj jebenoj Srbiji ima malo mozga , sada bi tim advokata i istrazitelja koje je angazovao AMS (imaju moto u imenu) radio na tome da utvrdi sta se dogodilo....Jednog po jednog nas skidaju ko glinene golubove.Ja imam klinca od 5 godina i kad god sednem na motor (a i to retko radim) neko zeli da me ubije. Da naglasim da me vreme ludila proslo i da vozim brzo tamo gde je bezbedno 200 posto, vise volim da opeglam tri krivine sa 100 nego jedan pravac sa 300...dakle manijak jesam, ali budala nisam, previse godina na dva tocka i previse kilometara....trenutno se ne zna sta se dogodilo i zasto je vozac automobila napustio lice mesta, ima li svedoka....velika brzina je diskutabilna kategorija...njima je i 60 mnogo a i tada moze da se pogine kao i sa 200
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

ka¾u da se skupio veliki broj motorista pa je pobegao da ga ne linèuju i prijavio se u stanicu..

pit



            Juce u Knjazevcu zamalo da se jedan R zakuca u  auto koji je skretao u bocnu ulicu i ispalo bi da ga je auto isekao.Naime auto je video mene i mog drugara iza i procenio ispravno da moze da skrene u bocnu ulicu  jer smo bili oko 50 metara od njega ali delic sekunde pre nego je skrenuo nekoliko R -ova je preteklo mene i  zamalo izbegle da se izrokaju sa autom..
            Da ih je pokupio auto on bi pred zakonom bio kriv ...mada sam ja iz prvog reda vido sta znaci NEPRILAGODJENA brzina u gradu.Napominjen da sam ja isao oko 50 a da su me R-ovi pretekli sa mozda 80 i vise....

Lazic

Citat: zmiya poslato 07 Avgust, 2011, 17:20
Raskrnica je veoma zajebana,onaj ko ide kroz Vojislava Ilica,sa bilo koje strane,spu¹ta se niz veliku nizbrdicu i mora mnogo ranije da poène da koèi jer je ba¹ strmo..

Ali je takodje veoma pregledna, tuda nocu nisam isao ispod 120kmh, nikad...Takodje je retardiran tajming semafora, ako krenes na zeleno od Ustanicke, nema sanse da uhvatis zeleno dole, ako ne opeglas, bar 100...