Glavni meni

Kamere i dr¾aci za motocikle

Započeo sloper, 03 Novembar, 2010, 11:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: SSZGO poslato 18 Februar, 2011, 19:49
Evo ipak sam resio podesavanje stepeni kako treba:

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185945_1609537633612_1091351230_31394458_2667498_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184702_1609537353605_1091351230_31394456_8383257_n.jpg

dva L profila koja se mogu kupiti u svakoj radnji tipa "uradi sam"

dve mogucnosti podesavanja - fiksno, ako se zasrafi kao na slici, i ako se podbaci npr guma izmedju dva dela na slici, i zatim stegne, moze se rukom na licu mesta podesavati ugao...



Ja bih samo na sastavu ova dva L profila stavio leptir maticu, ba¹ zbog pode¹avanja na licu mesta.

SSZGO

i verzija 3 - posle vise razmisljanja kako resiti kacenje kamere - oko same kamere sproveden komad savitljivog flaha a sa unutrasnje strane podbacio malo gumiranog materijala da se ne grebe kamera

onda taj flah se prikaci prvo za nosac, pa oko kamere, i stegne pomocu shelne

sistem je jako cvrst tj verujem da ce izdrzati brzine do 150 bez problema , ako ne i vise

jedini problem se sto je potrebno minut dva da se kamera skine ili postavi

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185628_1610731943469_1091351230_31396144_2891812_n.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Atirudra

Slopere nije ti los video, ja sam uzeo  Panasonic TZ10 dig camericu saextra 12 opt zoomom 12 MP za 240Eu inace kosta na zapadu 240 funti ne manje od 290 E ,kamera je za video snimke cista fantazija , ne kazem da su fotografije lose :)
ovde sam snimo biciglu sa njom Super Custom Bike al namontiracu ga na moju mazgicu posto imam mali tripod original za mali dig foto aparat , a noge tripoda selotpom na tank (uuuuuuuuuuu-originalno resenje samo boju da mi ne skine:), pa pogledajte koga interesuje, nije malo para al vredi svaki cent! poz
-------------- -_- ---------------

SSZGO

za te pare uvek bih pre uzeo HD hero i jos ustedim 50-90 e
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RRa¹ko


svetac

ne bih da offujem,ali radio je neko neki drzac za GPS ?

farbach

vanja gs napravio najbolji do sada. Posalji mu pp.

UFF


sloper

kad vidi ovo, firma "Hero" Go Pro ima da Vam pokrade ideje :D


Milo¹*

sad sam video sszgoa na vidikovcu samo bez kamere
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

provozao se do mene da mi nesto donese i smrzo se ko piiiiii :D

SSZGO

ja krenuo da uradim tehnicki ali ipak ne moze reg bez licne karte tako da sutra podnosim za novu LK i idem sa papirom iz opstine da REG
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Atirudra

-------------- -_- ---------------

Atirudra

inace fajl je bio 1,7 GB i mozes ga glenuiti u HD desni cose klik na rezoluciju:) sve najbolje dvawheelsa4everishka
-------------- -_- ---------------

jager

Hehe... ko to vampiri¹e ranom zorom, nego mi, subotièani... ;D
Dakle, tebi sam se javio na TA ne tako davno po onoj ledari .... Mogli bi se mi i naæi, da vidim ja "live" taj dr¾aè ;D A bogami ne¹to i da popijemo!

Atirudra

-------------- -_- ---------------

Atirudra

al da je najjeftinije:)  [thumb_up]sigurno [rofl]samo malo triba pripaziti pri skidanju , spec ako je ladno i skotch tj traka selotejp se zalepi ko ludo na tank da mu j...m sve po ........ pol sata sam g aprao dok je sislo. [blahblah]  [slomljenzid], al rezultat snimanja je bio OK [zev] [yahoo], pozdrav i smesak za nov dan
Not the BEST way to place U r digital Camera on the BIKE:)
-------------- -_- ---------------

svetac

trebao si malo neku muziku da ubacis...........!

dzimika

video sam te u nedelju u centru Su na motoru, nisam bio siguran da si ti ali sam pretpostavio zbog boja motora

SSZGO

Vec ima tema o kamerama i nosacima, evo mod moze da ih spoji :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor