Glavni meni

KO ti je rekao da cistis reku bez pitanja ?

Započeo aca-pn, 04 Avgust, 2011, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn

CitatKUR©UMLIJA - Izneo sam vi¹e tona smeæa iz reke. Nameravao sam da uredim ¹etali¹te za sve graðane Kur¹umlije. Ipak, moju nameru je stopirala inspekcija za vodoprivredu koja je donela re¹enje da odmah obustavim sve radove oko reènog korita, ka¾e za “Blic” Miodrag Mihajloviæ, koji je pre nekoliko dana odluèio da oèisti korito reke Toplice od nagomilanog smeæa.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/269563/Komsije-mu-ne-veruju-da-hoce-da-ocisti-reku-Toplicu



Ako nesto mrzim u ovoj zemlji to je zatupavljena birokratija - evo je na delu

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

markodjurovic

i ladno su sklonili tekst.
A o zatupljenoj birokratiji sta da se kaze, vec su mnogi srpski pisci to opisali :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

aca-pn

Ja sam lose postavio link, prepravljeno, ipak ime teksta :)

jager

Citat: aca-pn poslato 04 Avgust, 2011, 19:41
U komentarima teksta ih ljudi najstrasnije napljuvali, verovatno zato nema teksta vise.

Hehehe... demokratija, brale. Uèe od amera.

pit


      Gledao sam i ne mogu da verujem sta se desava....jedini glas razuma koji ne zali ni sebe ni pare da ocisti reku od djubreta....mada malopre se pojavio neki vodoprivredni inspektor koji kaze da su mu ustvari stavili zabranu na secu drveta pored reke i da to moze da izazove eroziju i poplavu prilikom bujice...a ruku na srce i jeste isekao dosta drveca pored reke.

Gašpar

Prosledio sam link Dulicu, cekam odgovor  ;)

zmiya

Pa imamo mi svog vodoprivrednog inspektora nad inspektorima,Miljana..

dzony

ovom liku je bas dosadno,a izgleda da ima i viska para,ali podrzavam ideju

Gašpar

Sledece nedelje krece ciscenje od strane opstine - Oliver Dulic na moje pitanje o tom linku

svetac

Citat: Gaspar poslato 04 Avgust, 2011, 20:15
Prosledio sam link Dulicu, cekam odgovor  ;)
kome? hahahaha,nasao si crkvu u kojoj ces se pomoliti!!!  [rofl]  [rofl]  [rofl]
covek je raskrcio pola subotice da bi podizao svoje zgrade...............jos......jos.....  [balavi]  [balavi]  [balavi]

pit

Citat: svetac poslato 04 Avgust, 2011, 21:28
Citat: Gaspar poslato 04 Avgust, 2011, 20:15
Prosledio sam link Dulicu, cekam odgovor  ;)
kome? hahahaha,nasao si crkvu u kojoj ces se pomoliti!!!  [rofl]  [rofl]  [rofl]
covek je raskrcio pola subotice da bi podizao svoje zgrade...............jos......jos.....  [balavi]  [balavi]  [balavi]

Pa kad ce dize zgrade ako nece sad kad je na vlasti ...nece valjda da ceka da padne u opoziciju.Mlad uspesan....verovatno je do prvih para dosao skupljajuci drvene gajbice.

jager

Citat: Gaspar poslato 04 Avgust, 2011, 20:15
Prosledio sam link Dulicu, cekam odgovor  ;)

Sa Blic-a:

Duliæ na Tviteru obeæao novac
Miodrag Mihajloviæ najavio je da æe se ¾aliti Ministarstvu za ¾ivotnu sredinu i da æe tra¾iti da mu dozvole da oèisti i korito reke koje je zatrpano smeæem. Ministar Oliver Duliæ veæ je na Tviteru poruèio da æe pomoæi Mihajloviæu. - Iz fonda “Oèistimo Srbiju” biæe izdvojeno oko dva miliona dinara za tu namenu, a lokacija æe biti oèi¹æena sredinom sledeæe nedelje - ka¾e za “Blic” Bojan Ðuriæ, dr¾avni sekretar u ovom ministarstvu.

Dakle, neko æe da strpa to u d¾ep....

aca-pn

Da su pozvali ljude sa biroa koji cekaju na posao i dali im dnevnicu po 3000 din, ocistili bi to za duplo manje para i u isto vreme pomogli nezaposlenima da dodju do nekog dinara.

jager

Acu za direktora nekog javnog preduzeæa! ODMAH!

;D

aca-pn


jager


ts.marko

Prvo mora da bude drug clan, tj. podoban.

sasafilipovic

©ta to èisti bagerom ??? Postoji ¹ansa da sjebe korito i da se reka izlije i napravi mnooogo veæu ¹tetu. Ljudi nema zezanja sa ovakvim stvarima, nije to samo "sklanjam plastiène fla¹e". Èovek je krenuo da ureðuje korito, pravi ¹etali¹te... Bez projekta samo udri... Mislim, ko bi to dozvolio.

velja

Citat: Gaspar poslato 04 Avgust, 2011, 20:15
Prosledio sam link Dulicu, cekam odgovor  ;)

Koji odgovor? "Nismo mogli da ga real time pratimo na portalu Oèistimo srbiju zbog toga smo ga stopirali da mu ugradimo real time pracenje u penis i onda moze da nastavi."

Pa ovo samo ovde ima. Èovek teo da im oèisti, a ovaj se odma drapa za d¾ep (tuð) i ma¹e parama. Bolje da su dali onom ¹to je prodao kuæu da plati struju.