Glavni meni

Boka 2011 ....prirodne lepote Montenegro,Lovcen,Piva ,Durmitor....

Započeo pit, 03 Avgust, 2011, 23:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

1

Uploaded with ImageShack.us

             Boka kotorska ...idealno mesto za odmor daleko od turbo Budve,ljudi vrlo kulturni...malo mesto Strb 3 km od Risna u kome nema ni dragstora ni kafica sto sam i trazio.U dolasku sam se malo smorio kroz Moracu zbog velike guzve i policije na svakih 10 km ....sve skupa nekih 10 sati mi je trebalo od Nisa do Boke sto je za 2 sata vise nego prosle godine.

pit


pit


pit


pit



Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us


pit


pit


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

pit



  Tivat..vrlo lepo mesto ,nema guzve,plaze lepe ...iduce godine dolazim tu da letujem.

pit

Jos malo morskih slika pa idemo kuci

pit


pit


pit


pit


pit


pit


pit


pit





(Powered by frubar.net)

                     Doslo je vreme za kuci...i posto mi se nije vracalo kanjonom Morace resio sam da krenem alternativnim putem Boka-Niksic-Zabljak-Mojkovac...Mojkovac je inace gradic gde bih dosao i preko Morace ali sam racunao da cu ovako izbeci guzvu sto se ispostavilo kao tacno samo da nije bilo jednog peha koji u stvari ni nije to bio.

pit



   E sad ove godine je skroz zavrsen put Boka kotorska- Niksic ,fenomenalan za voznju ,malo opterecen sa svega nekoliko patrola za 80 -ak km.U Niksicu me jedan lik pogresno uputi za Zabljak nekim putem tako da sam doso u kanjon reke Pive i popeo se na Durmitor....