Glavni meni

rbme tubme rbme tubme ... malo se treslo ... :)

Započeo DebeliZmaj, 03 Novembar, 2010, 09:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

da ste osetili sinoc, gde ste bili i kako ste ragovali ...

ja sam kuntao, osetio se nesto trese, nastavio dalje da kuntam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

noam chomsky

ja bih seo u kola jer imaju amortizere pa ne bih nista osetio.:)

...inace kod mene je bas zatreslo lepo...i trajalo je...tutnjava ko da se avion rusi na kucu...popadale su mi neke figure sa police i slomile se na 1000 komada...A nije bio jak i nije bio blizu Beograda... :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Gašpar

Prvi put u poslednjih 6 meseci sam legao pre 2 sata i sad se kajem, jer nisam nista osetio  ;D

Gremlin

Ja sam sinoc rano legao, ufatio me neki virus/grip ili sta god da je. Krknem Fervex i u prnje. U neko doba, cujem kako Onyx ronda po kuci, premesta se iz sobe u sobu, sa kreveta u fotelju, pa na pod, pa s poda na trosed, pa se seta okolo...da bi par minuta pre zemljotresa dosao i poceo da me gura njuskom dok me nije probudio...

Onda se zastreslo, trajalo je jedno 20-ak sekundi, ucnilo mi se da je bilo dva udara, mozda sam samo bio pospan ...svi smo se razbudili, a onda je prestalo...



Nadalina

I mene je zemljotres probudio.... Mene... :D
Tako da, bio je ozbiljan zemljotres...
Dzukela u podznaku

Lazic

Cerka, i klinac prespavali, a i ja bih, da cimerka nije pocela glasno da panici... ;D Medjutim, jutros je klinja pitao. tata, zasto se ljuljala zgrada... Inace ,15-ti sprat, bas je lepo ljuljalo...

Kengur

Taman me je uhvatio san, onda je pocelo da trese... Iskreno ukenjao sam se, nisam znao da li sanjam... :D

Lazic

Cuti, ja sam posle zemljotresa sanjao da sam posle godinu dana otkrio da KLE u stvari ima i lonac sa leve strane, horor... ;D ;D ;D Kao dzaba sam krecio sa megafonom koji sam stavio pre dve nedelje... ;D

gorki

Nsam nista osetio jer nisam znao dal se ljulja zgrada ili ja [cheers]bio sam u klubu do 02h bilo je veselo :D
THINK BIKE !

Lazic

Ti si se ljuljao,  [cheers] kod vas mislim da se nije znacajnije osetilo... Nema stena ispod Vrsca...

KIZA73

Bio sam u kuhinji, naravno, i mazao dzem na tastine krofnice. Prvo sam pomislio da tripujem i da me ja tasta otrovala, a onda sam ukapirao da je ludo zezanje. Morao sam da rasirim noge kao u busu da ne padnem. Evo sada javno priznajem da je zemljotres jedino sranje kojeg se bojim u zivotu jer se desava trenutno, a kada pocne da se rusi nema bezanja, pogotovu meni koji zivim na desetom spratu. Saucesce porodici i prijateljima nastradalih.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic

Ja sam na 15-om spratu, uopste mi se ne isplati da se plasim, dok ja sta, kako, odee...

KIZA73

Citat: Lazic poslato 03 Novembar, 2010, 13:26
Cuti, ja sam posle zemljotresa sanjao da sam posle godinu dana otkrio da KLE u stvari ima i lonac sa leve strane, horor... ;D ;D ;D Kao dzaba sam krecio sa megafonom koji sam stavio pre dve nedelje... ;D
Bar nisi sanjao zemljotres :)
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Dzambo

Èak Noris se izvinjava svima koje je probudio noæas u 2. Ispali su mu tegovi dok je ve¾bao...  :D :D :D

Lazic


zodiac

Nas je bogami sve probudio, i bas je zestoko lupalo i treslo. Vrlo neprijatno iskustvo. Onaj iz '99, poslednji koji pamtim da se ozbiljnije osetio u Beogradu, bio je maciji kasalj u poredjenju sa ovim. Mozda zato sto sam ziveo na drugom spratu, i zato sto je bilo usred bombardovanja, pa smo se vec navikli, valjda.

Na kraju, za ove sto nemaju druga posla nego da lupaju minuse coveku koji je temu otvorio, na kojoj se kulturno diskutuje o dogadjaju koji se desio u nasoj neposrednoj blizini, odneo par zivota, naneo mnogo povreda i nacinio od ljudi beskucnike i siromahe za par minuta, o dogadjaju koji se desio nasim ljudima, imam samo jedno pitanje: kakvi ste  bre to ljudi? Jesu uveli ignore, sta drkate kurac vise?
Prijatelj je zao drug

Lazic

Interesantno je da je bilo jos potresa, Sarajevo, Mostar, Zagreb, Bugarska, svi danas... Prosto se covek zapita...

jerej

Citat: Gaspar poslato 03 Novembar, 2010, 11:18
Prvi put u poslednjih 6 meseci sam legao pre 2 sata i sad se kajem, jer nisam nista osetio  ;D

Isti slucaj.. :)

Stevan

Nisam ni znao za zemljotres dok nas nije pitala profesorka na sestom casu da li nas je probudio. :D

Dragan_kineziolog

Mene je probudio, stanujem ovde na 13-om spratu i mislio sam da ce se sve skrkati. Odmah sam se sjetio Banja Luke 69-te i citav zivot mi je proletio pred ocima, u 5 sekundi sam prokleo i sebe i zivot i sto sam dosao u Novi Sad :D :D :D
Kad se sve zavrsilo, okrenuo sam se na drugu stranu i nastavio spavati ;D
Tezak je zivot nas nindzi