Glavni meni

NS Servisi...

Započeo Pop, 02 Avgust, 2011, 16:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pop

Pozdrav... Mozete li da preporucite servise neke u NS-u...

Hteo bih da dotegnem lanac, ali nemam sav potreban alat za to pa bi da mi neko to odradi....





A ja cu da pocnem sa vulkanizerom koji mi je gume menjao... Nalazi se u ulici Mise Dimitrijevica, blizu ugla sa ulicom Cara Dusana.... Oni skidaju tockove, menjaju/balansiraju i vracaju... Cine mi se OK... Ne secam se cene ali nije bila strasna....

"Грме танки џефердари..."


RoaD GunneR

Vulkanizerska radnja se zove Kedi

Majstori ima ih par,  Sale iz Begeca, Marko sa Ceneja, Isidor radi kod obadvojce.
Meni licno motor posle pada sredjuje Isidor ako ti treba kontakt od ove trojce zovni me.

Pop

E moze... Javicu se....

"Грме танки џефердари..."


K_A_W_A

Al definitivno u NS fali jedna normalna radnja i jedan normalan servis. Skoro pola miliona stanovnika, a ti nemas u NS jedan pravi i kavalitetan servis i pravu moto radnju.  Sve je to na povuci potegni. Ja vise nikom nista ne verujem, jer svi nesto zavlace i samo gledaju kako ce ko vise da te klepi...

Dzigi Boy

Javi se meni 066420523 ja cu ti to uraditi

Marko Cenej nema vremena da se zajebava sa time...

A ovaj u kediju nema pojma.....

Pop

OK Dzigi javicu se cim ugrabim malo slobodnog vremena...

"Грме танки џефердари..."


Gašpar

Daj bre popoe, sta ti fali od alata da zategnes lanac? Treba ti jedan kljuc 21 i dve 13 ili 10

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 03 Avgust, 2011, 13:29
Treba ti jedan kljuc 21 i dve 13 ili 10
Za R1 mislim da treba 32 ;)  Kod mene treba 36 za osovinu

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 03 Avgust, 2011, 13:52
Citat: Gaspar poslato 03 Avgust, 2011, 13:29
Treba ti jedan kljuc 21 i dve 13 ili 10
Za R1 mislim da treba 32 ;)  Kod mene treba 36 za osovinu

Idem da premerim na Kawi, javaljam se za 2 minuta. Ja sam gotovo ubedjen da je 21 u pitanju  :D

Gašpar

Jeste 21, ali manji. Veci je 30

DR Goran

Za suzy zujke vam treba 36 ...to je colovna gedora....a posle kao treba i dotegnuti na valjani moment...nema na svakom cosetu...to je najveci koji ima..u prici su i 32 , 30 , 24 , 22 to vec sve ima u normalnom setu 1/2 cola gedora...a za valjani servis u ns ne mogu biti od pomoci
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Elektrometla

malo cu da dignem temu iz naftalina, al mora se...
kupio sam horneta i sad bi trebalo da nadjem nekog majstora koji bi ga odrzavao.... koga bi preporucili da je ok i sa realnim cenama? nebi  skodio ni neki broj telefona uz preporuku. od majstora, naravno :D

Slaninar

Citat: Elektrometla poslato 20 April, 2012, 00:28
malo cu da dignem temu iz naftalina, al mora se...
kupio sam horneta i sad bi trebalo da nadjem nekog majstora koji bi ga odrzavao.... koga bi preporucili da je ok i sa realnim cenama? nebi  skodio ni neki broj telefona uz preporuku. od majstora, naravno :D

Daj Bo¾e da gre¹im pa da me neko ispravi:
Japanski motori su najbolji kad ne padaju u ruke majstorima. Nauèi sam da vidi¹ ¹ta se de¹ava i kad ¹ta treba da se radi, pa ¹to vi¹e radi sam. Kad ne mo¾e¹ sam, onda zapali sveæu, oteraj kod majstora i nadaj se da æe sve biti OK uraðeno, u normalnom roku. Naravno, pre toga treba znati koliko popravka treba da ko¹ta, kako ne bi palo ¹i¹anje. Takoðe je dobro znati sam proceniti ¹ta treba, a ¹ta ne treba da se dira, kako opet ne bi palo ¹i¹anje.

Moja iskustva su OK sa majstor Mi¹ikom (Mihalj Nemet, na Klisi radionica), a Denci je, dok sam ¾iveo u kom¹iluku, bio rad da poka¾e, posavetuje i ljubazno ponudi da doteram motor, pozajmim njegov alat i radim sam ¹ta treba. Al' meni se odmah po faci vidi da nisam normalan, mo¾da se èovek samo sa¾alio. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Ovo je na ¾alost vi¹e nego istinito...
Problem je ¹to u ovo doba besparice svi te¹ko izlaze na kraj, i onda je ¹i¹anje èesta pojava. Veæinu stvari ¹to se tièe "redovnog odr¾avanja" èovek bi trebao da nauèi sam da radi, èisto da upozna svoj motor (ulja, filteri, zatezanje lanca, ploèice...) al veæ ne¹to ozbiljnije, ja nisam siguran da bih se upu¹tao u zamene lanca bregaste ili sl. stvari...
A tad, kome verovati...?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

AndreyRR

sam svoj majstor je najbolji majstor

nano

Upravo, ne razmislja mi se sta je tamo neki ceprkao, a nisam ni za razmenu muda za bubrege