Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Onaj ko nema kesa i ne treba da juri neograniceni net i najskuplji paket. Treba da kupuje sta mu je vaznije. Bez neta i skupog telefona se ne crkava.

A ti kao da radis u kini za platu od 20e mesecno a ne u Svajcarskoj. Pises da ti je 35e mesecno veliki izdatak. :D Daj nemoj da nas zezas...

bobangsxr

Ne ne... pogresno ste me razumeli... ja ne kukam uopste  ;D Meni je to skupo u odnosu na Srpsku platu... ovde i sa najnizom platom mozes da priustis sebi najskuplji paket i najskuplji telefon i to da neosetis, pitam se dali moze tako i kod nas  :)

OKi


MIGE

iphone x ,u usa ,20 dolara sa pretplatom..vratio se burazer u nedelju iz NY

Boban_m

Pretplata+otplata. Na otplatu skuplji nego za kes. Moja koleginica neki dan kupila nov 7 za $320.

mareskin

Citat: bobangsxr poslato 16 Maj, 2018, 22:17
Ne ne... pogresno ste me razumeli... ja ne kukam uopste  ;D Meni je to skupo u odnosu na Srpsku platu... ovde i sa najnizom platom mozes da priustis sebi najskuplji paket i najskuplji telefon i to da neosetis, pitam se dali moze tako i kod nas  :)

Ti izgleda zeza¹ nas koji ¾ivimo u zemlji sa najveæim ekonomskim rastom u Evropi. Ko beda?!? Daj pet pretplata ili ni jednu :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole


bobangsxr

U bemti izgleda da samo meni mnogo :D vidis a ja kad sam odlazio iz Srbija nije bilo takvog blagostanja, kako se sve preokrece [rofl]

UFF

u americi pre DECENIJU kad sam bio svi su koristili FLAT pakete sa neogranicenim pozovima ka svim mrezama na njihovom kontinentu (tj pola planete) za 30 dolara mesecno

znao sam da je samo pitanje vremena kad ce stici kod nas, nisam znao da je trebalo 10 godina  [rofl]

Slaninar

#449
Citat: UFF poslato 17 Maj, 2018, 01:04
u americi pre DECENIJU kad sam bio svi su koristili FLAT pakete sa neogranicenim pozovima ka svim mrezama na njihovom kontinentu (tj pola planete) za 30 dolara mesecno

znao sam da je samo pitanje vremena kad ce stici kod nas, nisam znao da je trebalo 10 godina  [rofl]

Znaèi sad æe i gej brakovi?   [yahoo]
[rofl]

Po NS & okolini, redosled po kvalitetu signala & usluge je bio dugo sledeæi: Telenor, MTS, VIP.
MTS se polako popravljao vremenom, tako da je sad blizu Telenora, dok se VIP ubrzano popravlja, pa je sad skoro kao MTS, bio je kr¹ prvih godina.
©to se cena paketa (kad ovo prièam, mislim na to koliko se èega dobija za dati novac, svi imaju paket za oko 500, 1000 i sl.) - redosled po povoljnosti je bio MTS, VIP (vrlo blizu), pa Telenor, kao najskuplji.

Na MTS-u imam neki manji paket, Miks S. 600 MB Net-a, 400 poruka, 100 minuta ka svim mre¾ama (1000 u MTS, ali to je sranje, jer svi operateri prvo skidaju one minute ka svim mre¾ama, èak i ako zove¹ u njihovoj mre¾i). Taj paket je nekih 400 din. ako se ne uzima telefon, 800 ako uzima¹.

MTS, sa novim paketima, pored èarobnih imena (oduvek sam ¾eleo imati paket koji se zove MorAva  :)  ), su zaklali broj poruka i megabajte na paketima kod kojih je to ogranièeno. U tom rangu mislim da je sad Telenor vrlo blizu po cenama.

Koliko vidim sad, kod svih operatera: minuti i SMS - tu su svi negde. Net je danas ono ¹to se tra¾i i naplaæuje. Pri tom, SMS operatera ne "ko¹ta" praktièno ni¹ta (razmenjuju se kad bazne nemaju drugog posla i zanemarivo malo struje se tro¹i u odnosu na potpuni "nerad"). Ostaju pozivi, a tu isto koliko vidim svi operateri za ne¹to preko 1000 din. daju neogranièeno.

Sve u svemu, sad je veæ du¾e vreme dozvoljena konaèno "selidba" starog broja. Kad sam potpisivao ugovor, za te najjeftinije pakete je MTS nudio najvi¹e u datom momentu, pa sam pre¹ao kod njih (Telenor, posle 15+ godina nije hteo izjednaèiti ponudu). Po sada¹njim cenama & ponudama, ne bih menjao operatera iz Telenora u MTS.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

Po meni najbolji paketi u MTS-u su kontrola tro¹kova

nuadal85

Kakvi su to slepci.. Imam 5 zavr¹enih ugovora u MTSu. Znaèi 10g sam njihov korisnik. Imam 3 ugovora na njihovo ime. Oko 50e meseèno. Znaèi nisam proseèan korisnik. I 7.12.2017 razbijem telefon, pozovem i tra¾im posebne pogodnosti. 16 dana sam èekao odgovor te slu¾be. Dogovorimo se za telefon u subotu i ka¾u mi 4 radna dana isporuka o0.. Odakle to putuje za 4 radna dana al ajde. Èekam 16 dana, 4 jo¹ mogu da izdr¾im. A bez telefona sam. Od POGODNOSTI kao dugogodi¹nji korisnik bez zakasnelih uplata sam dobio 2 meseca besplatnog saobraæaja. EEEEEEE 2 meseca po 2000, znaèi ja kao korisnik vredim njima 4000 dinara jer sam to dobio ¹to neki nov ne bi. Ajde pristanem i na to. 5 radni dan zovem po¹tara, nema paket za mene. Mrak na oèi momentalno, zovem call centar, proslediæeme sa prioritetom.. Zovu me sutra. Opet pizdim. Nemaju telefon na stanju. Mrak na oèi. Pa zar ta jebena radnica nije rezervisala jebeni telefon kad smo prièali o njemu. Daj drugu boju. Nemaju ni drugu boju na stanju. Lele. DAJ SKUPLJI za iste pare ne zanima me nije moja gre¹ka. Dan pred Novu godinu me zovu i ka¾u da su na¹li telefon u Loznici i da mogu da ga povuèu ali avaj, Nova godina ne radi se vikend i 2 sledeæa dana. Pizdim opet, jo¹ uvek bez telefona. telefon dobijam 5.1.2018.
Zovem tra¾im originalnu masku kao znak izvinjenja za njihovu gre¹ku i to da sam 29 dana bez jebenog telefona njihovom krivicom. Naravno dobijam kurac. Sve to treba èovek popaliti.

Kanarinac

Zato sam ja posle 15 godina presao u vip, mts su govna koja ne umeju da cene stare korisnike.sad evo im kurac

dzimika

Mnogo ste mi se vi nesto razmazili :P

Nijedna firma ne ceni stare korisnike vise od novih, ja sam dugo radio u SBB-u i samo novi su dobijali nesto, stari nista, tek malo pre nego sto cu otici iz firme oni su poceli da daju i za stare neku sicu

nuadal85


Lazic

Pa nije... Al' ima prost recept, zna Mareskin, raskine¹ ugovor i odma' poènu da te jure...

UFF

pa normalno je i kod pojedinaca uglavnom a ne samo kod firmi, da ne cenis ono sto imas, bar dok to ne izgubis

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2018, 09:49
Raskine¹ ugovor i odma' te jure... :D

Naðe¹ devojku i odma te jure :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: dzimika poslato 17 Maj, 2018, 18:18
Mnogo ste mi se vi nesto razmazili :P

Nijedna firma ne ceni stare korisnike vise od novih, ja sam dugo radio u SBB-u i samo novi su dobijali nesto, stari nista, tek malo pre nego sto cu otici iz firme oni su poceli da daju i za stare neku sicu


Ima nekog smisla. Kad sam produ¾avao ugovor za Net, novim korisnicima su davali popust koji nije va¾io za stare. Razlika po mesecu je bila simbolièna, tipa 100 din, taman toliko da ti se ne isplati cimanje oko vraæanja opreme i promene operatera. Dok drugi nisu davali za mene bolje uslove, uz popust za nove korisnike, bio bih otprilike na istom - mo¾da uz isto nekih 100 din. manje meseèno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen