Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Mil@n poslato 15 Decembar, 2017, 15:40
Ima li neko sa foruma da radi u MTS-u, treba mi jedna usluga  :)
reci, pitaj...

Mil@n


mrle


Lazic


Mil@n


Lazic


UFF


Lazic



mrle

ne znam da li ste èuli, ali od pro¹log meseca su iza¹le nove tarife sa neogranièenim saobraæajem ka svim mre¾ama.
I nije potrebno da vam je istekla postojeæa UO.
Npr: Mix XL je bio 1999din (1099 sa popustom), a sada postoji sa istom cenom Omorika 1 sa neogranièenim pozivima ka svim mre¾ama, neogranièen sms i 3GB (+1GB ako je obnova ugovora preko weba) i 100minuta ka mtel CG i BiH.

Ako nekom treba neki info neka mi se slobodno obrati. Ionako me cima pola familije za promene i proveru.

Glava Dole

Nek daju oni meni neogranicen internet saobracaj pa mozda i predjem... koj ce mi moj neograniceni minuti? Daju ono sto danas retko ko koristi nesto preterano i sto moze da pokrije bilo koji paket u neogranicenim kolicinama(cist marketing) a ono sto se najvise koristi(internet) na kasicicu... evo u telenoru uz prenesi i surfuj paket trenutno imam 1500min za sve mreze i 5000 u telenor mrezi... pa sta da radim s tim, pa da ne spustam telefon s uveta 6500 sati mogli bi da me pakuju direktno za kovin, nervni slom mi onda ne gine :) A i cena je dosta jaka, za manje para uz jos dodatni internet broj(na tom nema minuta i poruka ali ima 7,5gb interneta za 500 i nesto din) koji mi je u drugom telefonu(a spojeni i koriste isti internet) imam 8,5-9gb(tako nesto, sto je bitnije a ima ga duplo vise) mesecno, minuta i poruka vise nego sto mogu da potrosim...

mrle

me¹a¹ babe i ¾abe kao i uvek.
Gornjim svojim postom sam hteo da dam info nekome ko koristi pomenute tarife, da mo¾e da proðe bolje za iste pare.
nisam stavljao ponudu mts, ai evo kad zavr¹im ne¹to, staviæu ti i ponutu mts za internet tarife.
A to mi nije bio cilj.

Joker

Meni npr ova tarifa odgovara savrseno i ustedi mi 4000 svaki mesec. Net ne trosim nista posebno ali razgovore ubijam. Krpio me jedino Super paket a ne potrosim ni 2 Gb mesecno. Ovako za 1100 dinara ne mislim. Napokon da dodje i to na svoje.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bobangsxr

Dali ima neki paket sa neogranièenim internetom i koja je cena?

mrle

Citat: bobangsxr poslato 16 Maj, 2018, 16:36
Dali ima neki paket sa neogranièenim internetom i koja je cena?


Soko, sve neogranièeno
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife
internet je 1000GB

mrle


bobangsxr

Bas jaka cena paketa... Mislio sam da uzmem jedan paket kad dodjem dole da imam internet na mobilnom...  ja u CH placam 60 CHF isto sve neogranièeno, to je malo ispod 6000 dinara...

Major

Pa i ovde imas za manje od 6000 dinara pakete  [neampojma]

bobangsxr

Pa jeste, ali ovde i sa minimalnom platom mozes da uzmes najskuplji paket, a ko ce dole da uzme taj paket  od 4000 sa neogranièenim internetom... Ko je u kesu on ima gratis internet a ko nema kesa on nek crkne... Inace ovaj paket od 60 CHF je ujedno i najskuplji

Boban_m

Ma ti od 4000 i jesu za gastarbajtere pravljeni ;D