Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: sremac poslato 31 Oktobar, 2013, 19:33
Citat: UNCLEBOB poslato 25 Oktobar, 2013, 23:33
Ako mene pita¹ imam 2 giga neki stari paket od pre par godina a lenj sam da odem da za manje pare odem i uzmem veæi valjda 3?

ujko ako æe¹ skoro produ¾avati idi sad ima neka akcija, drugar dobio 24 gigabajta  za 1200
[thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

prpa_zr


ajd jedno pitanje na temu Telekoma:

koja je procedura i ¹ta je potrebno da bih prebacio fiksni telefon da se vodi na mene? Trenutno se vodi na moju kevu a ona je ujedno i vlasnik stana
ja sam uredno prijavljen na toj adresi..

takoðe, zanima me ¹ta je potrebno i za prebacivanje broja na drugu adresu?

mrle

Prenos pretplatnièkog prava na èlanove porodiènog domaæinstva (ukoliko korisnik nema Ugovor o poklonu, do¾ivotnom izdr¾avanju, Re¹enje o ostavinskoj raspravi...)

U sluèaju prenosa pretplatnièkog prava uz saglasnost korisnika neophodno je:

utvrditi stepen srodstva na osnovu izvoda iz matiène knjige (roðenih, venèanih)
Ugovor o vlasni¹tvu prostora
va¾eæe liène karte


oboje u poslovnicu.

malo jeste jebada

prpa_zr

Citat: mrle poslato 06 Februar, 2014, 16:39
Prenos pretplatnièkog prava na èlanove porodiènog domaæinstva (ukoliko korisnik nema Ugovor o poklonu, do¾ivotnom izdr¾avanju, Re¹enje o ostavinskoj raspravi...)

U sluèaju prenosa pretplatnièkog prava uz saglasnost korisnika neophodno je:

utvrditi stepen srodstva na osnovu izvoda iz matiène knjige (roðenih, venèanih)
Ugovor o vlasni¹tvu prostora
va¾eæe liène karte


oboje u poslovnicu.

malo jeste jebada

hvala puno

srbac

Citat: mrle poslato 06 Februar, 2014, 16:39
Prenos pretplatnièkog prava na èlanove porodiènog domaæinstva (ukoliko korisnik nema Ugovor o poklonu, do¾ivotnom izdr¾avanju, Re¹enje o ostavinskoj raspravi...)

U sluèaju prenosa pretplatnièkog prava uz saglasnost korisnika neophodno je:

utvrditi stepen srodstva na osnovu izvoda iz matiène knjige (roðenih, venèanih)
Ugovor o vlasni¹tvu prostora
va¾eæe liène kar


oboje u poslovnicu.

malo jeste jebada

Bilo u kojoj poslovnici mozes zavrsiti stvar.  Ja sam u Negotinu u MTSu odjavio fixni iz Bavanista !!!

Bishke

Ajde sada prijatelju iz Telekoma, resi mi problem ;D

Hocu da raskinem ugovor sa Telekomom, imam BOX2 paket na 24 meseca UO .

Jos nije istekla prva godina...nisam zadovoljan uslugom, cak ni ne pokrivam tehnicke mogucnosti koje telekom daje.

Internet katastrofa itd.

Zalio sam se, al su me oduvali sa pricom, tacka ta i ta, stavka ta i ta iz zakona, Imate internet DO 10 Mbps. Za sve ostalo se jebite...u tom fazonu.

Da li postoji neka rupa u ugovoru, na koju mogu da se pozovem, ili koju ispunjavam, da raskinem ugovor !?
You should do one thing every day that scares you

OKi


UFF


balcan girl

kako te bre oduvali?? ja kad sam zvala da se zalim dolazili su 6 puta za nedelju dana sve zivo izmenjali al me ceo korisnièki servis znao po imenu :D :D :D doduse prvo sam bila fina, pa sam se onda malo drala, pa sam onda malo pretila i evo sve fercera sad ko svajcarski satic :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kiro

Kakva su vam iskustva sa mts mobilnom telefonijom? Veæ x godina sam u Telenoru, ali mi je malo preko glave da me za velike novce prave ovcom. Skoro se skidam sa ugovora i hoæu da zamenim operatera. MT:S ne volim uop¹te, ali kad sam pogledao ponudu i video da su paketi neuporedivo povoljniji... poèeo sam intenzivno da razmi¹ljam o njima.

Super Saiyan

@Balcan Pa gde tebe smeju da iskuliraju :D

Kanarinac

Citat: Kiro poslato 22 Maj, 2015, 11:08
Kakva su vam iskustva sa mts mobilnom telefonijom? Veæ x godina sam u Telenoru, ali mi je malo preko glave da me za velike novce prave ovcom. Skoro se skidam sa ugovora i hoæu da zamenim operatera. MT:S ne volim uop¹te, ali kad sam pogledao ponudu i video da su paketi neuporedivo povoljniji... poèeo sam intenzivno da razmi¹ljam o njima.
Ja sam 15 godina imao broj kod njih, prelilo mi je casu kada su me zvali da mi daju specijalnu ponudu za produzenje ugovora koja je ustvari bila standardna ponuda :) Presao sam u Vip i za sada sam zadovoljan. Pogledaj ponude na obe strane pa odaberi

jevta

Sva komununikacija treba da ide preko emaila.Tada postoji pisani trag i mnogo se drugaèije pona¹aju.To ja iz iskustva deranje u slu¹alicu radi mo¾da sve zavisi ko je sa druge strane pisanje ima teret po¹alje¹ mail u kome se vidi da je isti oti¹ao i u inspekciju [djavo]

Naravno ako si u pravu,Ako samo misli¹ da si u pravu prvo dobro preispitaj svoju stranu

Bugi

Ja sam bio u Telekomu pa su u jednom trenutku u VIPu imali neke pakete koji su mi odgovarali i predjoh kod njih . Kod njih sam bio 2-3 god i jedva sam cekao da ih skinem s k....a jer su ispali zesce jajare po nekim pitanjima . Od tad sam opet u Telekomu imam Open box 4 i zadovoljan sam (trenutno:) ) . Jasno mi je da su svi seratori i da su tu da ti sa sto manju ulozenog uzmu sto vise samo je pitanje koliko imas srece da ti brzo rese eventualni problem . Generalno , s Telekomom nisam imao problema a kod njih sam 12-13 god

Kiro

Citat: Kanarinac poslato 22 Maj, 2015, 12:04

Ja sam 15 godina imao broj kod njih, prelilo mi je casu kada su me zvali da mi daju specijalnu ponudu za produzenje ugovora koja je ustvari bila standardna ponuda :) Presao sam u Vip i za sada sam zadovoljan. Pogledaj ponude na obe strane pa odaberi


Mene pre neki dan zvali, ali nisam mogao da se javim... jedva èekam da poprièamo po¹to jedu jaja kad im ka¾e¹ da ide¹ kod drugog operatera. A ja bih ba¹ da ih nerviram. Inaèe, meni je prelilo èa¹u ukidanje sporog interneta nakon potro¹enog brzog, i to u svim paketima. Telekomunikacija je oblast koja vrtoglavo napreduje, a oni ti daju sve manje po sve vi¹im cenama. Budale. Da ne spominjem da internet u¾asno lo¹e radi i da sigurno 80% "brzog" potro¹im sa nekim u¾asno sporim protokom i da mi mob jede bateriju bukvalno. Kad sam i¹ao u Slo stavio na nekoliko dana druge kartice (MTS, Tusmobil) i radilo mi sve neuporedivo bolje. A ja mislio da je Telenor zakon po pitanju kvaliteta usluga, pa sam zato trpeo sve.

Vrhunac prièe mi je kad ka¾u "da, ali kod nas imate xxxx SMS poruka". Va¾i... koji æe mi.

Bishke

#395
Citat: OKi poslato 22 Maj, 2015, 00:02
Citat: Bishke poslato 21 Maj, 2015, 23:29
Internet katastrofa itd.
U cemu se ogleda problem (katastrofa)???

Internet do 10 Mbps,

Udaljenost od bazne 5 km, Telekom daje usluge do 4 km.
Udaren limit na ruteru Huawei na 6 Mbps, meni je 5.2 Mbps max.

Kada je dosla ekipa, svukli su ga na 4 Mbps, pucala konekcija.
Popeli ga na 6 Mbps, opet pucala i onda su ga daljinskim putem sredili. Sada povremeno puca.

Jednostavno nisam zadovoljan uslugom !

Radim u KBCnet-u i znam kako to ide, farbanje korisnika, muljaza i ostalo...Niste svesni sta se radi

You should do one thing every day that scares you

mazzi

@Kiro:
Svi operateri imaju iste probleme samo u razlicitim delovima grada.

Privatni mi je MTS a sluzbeni VIP /dugo sam imao i Telenor/ oba imaju problema sa signalom i sa Internet protokom samo u razlicitim delovima grada. Ono sto je mene zadrzalo na MTS-u je sto daju 50% popusta na paket ako ne uzmes telefon. Jedino sto me iritira /a mislim da je to kod svih/ obracun na minut.

dusankobgd

Pre nedelju dana sam potpisao ugovor sa Telenorom na 2 godine na postojeci paket (kad potrosim brzi net ostaje mi spori) jer novi paketi nemaju taj spori net, nisam uzeo telefon i dali su mi popust 50% malo su se cenkal,i kao prvo nude 20% popusta,ali na kraju te pozovu i kazu da moze i 50%.

UFF


doktor

Na Telenoru sam jos od vremena Mobtela.
Pre par meseci mi kaze drugar sto ih ne pitas za popust 50% na pretplatu ako vec nisi uzeo telefon. Ja odem u poslovnicu i pitam...dobijem odgovor da mogu da mi daju samo 20%, a za vise od toga moram da zovem korisnicki servis. Ja pozovem i kazem sta hocu, oni prime k znanju i posle par dan dobijem telefonsku anketu da popunim i da ocenim (ja kao dam 9)...i posle par dana mi se javlja operater i kaze da sam dobio popust 50% na pretplatu i to da zadrzavam moj stari paket (koji vise ni ne postoji), i poslace ugovor po brzoj posti na potpis. Molim lepo!
Osim zamerke da im internet nije brz svuda (mislim nije nigde, ali ono brzi i sporiji), nemam neku posebnu zamerku. Cak sam sada u Grckoj koristio roming, nekoliko poziva i poruka, bilo mi oko 800din preko pretplate.
Bikers work is never done!