Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Ja sam g300 uzeo pre nekih mesec dana u tehnomaniji i do jaja je. Evo slike
:D
http://photos.expertreviews.co.uk/images/front_picture_library_Expert_Reviews/dir_319/er_photo_159829_52.jpg

Znaci i telekom krenuo da radi miseve,a? :D

dragan

Citat: monsterbnt poslato 24 Januar, 2013, 03:01
Citat: Che poslato 23 Januar, 2013, 20:54
Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2013, 20:30
mts ima solidan neki huawei g300, ja sam razmisljao da ga uzmem ali sam odustao i cekam da se pojavi nesto novije, inace od kuma ortak ga ima i zadovoljan je, telefon je dosta kvalitetno uradjen, ima android i ima dobru podrsku od strane huawei-a

Ja sam ga uzeo u Telenoru pre 4 meseca i koliko god bio skeptican prema Huawei-ju, telefon za te pare je odlican.

Takodje posedujem isti. Za 1990 din uz moj paket nema boljeg telefona. Radi sve sto mi treba.


Nego......pitanje za vas iz lelekoma.......kako da odjebem smrdljivi ADSL pre isteka ugovora? Preskupo je, 4 MB je retko kad i cela 3, upload je nikad gori a meni je to najbitnije, i za iste pare na optici koja je vec uvedena u zgradu ja imam 20mb sa 10 mb uploadom.... Ispricase mi neke bajke kako je 4mb u stvari maximalna moguca brzina ali da oni ne garantuju da ce bas biti ta brzina......nekad je ispod 1mb i onda iz call centra dobijem objasnjenje kako je eto preopterecen server i da budem strpljiv.......strpam im ga majci.....I da i ako otkazem ugovor moram da nastavim da placam do isteka istog iako necu imati uslugu.....

mozes da raskines ugovor ranije...al ces da placas sve do kraja i to kesom...
slogan ide :iimate prijatelje dok imate para....
samo vas posmatram...

monsterbnt

Pa znam to su mi i rekli.....nado sam se da neko zna neku rupu u zakonu....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

na zalost novi zakon se ne primenjuje retroaktivno pa samim tim ne mozes da se pozoves na njega

ЯЭВОЛУТИОН

prespojis i spalis modem, pa trazis drugi, pa i njega spalis, pa trazis treci, pa i njega spalis....a onda trazis raskid ugovora zato sto ti daju opremu koja nije odgovarajuceg kvaliteta,,,,,non stop crkava te ne mozes da koristis ADSL.....spaljivanje modema se radi prespajanjem dve nozice na 220 volti kad je otkacen od racunara....i da nadji neku neispravnu plocu pa trazi ida ti nadoknade stetu za racunar....to naravno trazis tek posle petog modema....Pri tome oni su duzni da ti svaki put dodju kuci i montiraju modem...insistiraj na tome, jer ti "nemas pojma"....dici ce ruke i raskinuce ugovor, jer nemaju oni toliko modema koliko mozes da ih spalis....jako je bitno da to radis cesto, ako je moguce svaki ili svaki drugi dan....u momentu kad ne budu imali modema na stanju,trazi da ti izdaju neki papir na kome pise da trenutno nema modema ...i onda trazi raskid ugovora...pismenim putem. Dakle ti "ne zelis da raskines ugovor, ali moras posto ne moze niko da ti naplati uslugu koju ne mozes da koristis usled tehnicke neispravnosti njihove opreme"....
Meni nisu hteli da daju modem sa wirelessom dok nisam spalio dva modema bez....a onda su iznenada nasli jedan koji ima wireless...pazi majku mu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Postoji i lak¹i naèin. Skine¹ jedan RJ45 konektor, i sve te ¾ice pro¹eta¹ po klemama akumulatora dok je drugi kraj kabla u modemu. Radi 100%  ;D

UFF

Citat: revolution poslato 10 Februar, 2013, 00:23
prespojis i spalis modem, pa trazis drugi, pa i njega spalis, pa trazis treci, pa i njega spalis....a onda trazis raskid ugovora zato sto ti daju opremu koja nije odgovarajuceg kvaliteta,,,,,non stop crkava te ne mozes da koristis ADSL.....spaljivanje modema se radi prespajanjem dve nozice na 220 volti kad je otkacen od racunara....i da nadji neku neispravnu plocu pa trazi ida ti nadoknade stetu za racunar....to naravno trazis tek posle petog modema....Pri tome oni su duzni da ti svaki put dodju kuci i montiraju modem...insistiraj na tome, jer ti "nemas pojma"....dici ce ruke i raskinuce ugovor, jer nemaju oni toliko modema koliko mozes da ih spalis....jako je bitno da to radis cesto, ako je moguce svaki ili svaki drugi dan....u momentu kad ne budu imali modema na stanju,trazi da ti izdaju neki papir na kome pise da trenutno nema modema ...i onda trazi raskid ugovora...pismenim putem. Dakle ti "ne zelis da raskines ugovor, ali moras posto ne moze niko da ti naplati uslugu koju ne mozes da koristis usled tehnicke neispravnosti njihove opreme"....
Meni nisu hteli da daju modem sa wirelessom dok nisam spalio dva modema bez....a onda su iznenada nasli jedan koji ima wireless...pazi majku mu.

imam spaljenu novu nadrkanu plocu od 200+ eura
ako nekom treba njegova je

UFF

Citat: Kanarinac poslato 24 Januar, 2013, 18:33
Ja sam g300 uzeo pre nekih mesec dana u tehnomaniji i do jaja je. Evo slike
:D
http://photos.expertreviews.co.uk/images/front_picture_library_Expert_Reviews/dir_319/er_photo_159829_52.jpg

Znaci i telekom krenuo da radi miseve,a? :D

ja ga uzeo u gigatronu
najjeftiniji gejmerski
meni odgovara
platio 3500rsd a ti?

Plazma Keks

ja imam ovaj, G500, kupio pre 2-3 godine, cena 6600din.. pre toga sam mislio da nema boljeg od mx518

http://www.digitalonline.rs/slike/fajlovi/tekstovi/10/95/logitech_g500/Logitech_G500_3.jpg

UFF

mene mx518 sluzio svakodnevno pa bar 5 godina nesecam se tacno i onda mu otkazao desni klik
nisam hteo G500 jer me smorio opet isti oblik a sve iznad njega je bacanje para da dam 100e za jebeni mis neka fala
mada moram priznati da mi fale komande na palcu
ne bas ovoliko
http://www.logitech.com/en-us/product/g600-mmo-gaming-mouse?crid=825
ali me nervira sto ih nema


http://myego.cz/img/razer-logitech/mx518.jpg

Plazma Keks

mx518 i dalje imam, odlican mis, ali ima manje dugmica. g500 sam bas uzeo zbog istog oblika, kao da je pravljen za moju saku, svako dugme tamo gde treba da bude. jos moze do preko 5000dpi

Kanarinac

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2013, 01:24
Citat: Kanarinac poslato 24 Januar, 2013, 18:33
Ja sam g300 uzeo pre nekih mesec dana u tehnomaniji i do jaja je. Evo slike
:D
http://photos.expertreviews.co.uk/images/front_picture_library_Expert_Reviews/dir_319/er_photo_159829_52.jpg

Znaci i telekom krenuo da radi miseve,a? :D

ja ga uzeo u gigatronu
najjeftiniji gejmerski
meni odgovara
platio 3500rsd a ti?

Ja sam u tehnomaniji uzeo i tako neka cena je bila. Ne mogu da se setim sad. A do jaja je

Taraba

I ja dugo koristio MX518, pa kad je poèela da se guli ona guma reklamirao i dobio G5.
Totalno precenjen mi¹... jebali ih tegovi i fancy kabal i sve ostalo, kad se klik èuje kao pisaæa ma¹ina iz 1949.
Sad sam uzeo SteelSeries Ikari Laser i prija mi promena oblika tj. polo¾aja ruke.
http://photo.hardwarebistro.com/albums/userpics/10001/SS_lkari_15.jpg
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Godinama koristim A4Tech X7, i ne pada mi na pamet da ga menjam za 2-3 puta skupljeg logitech-a koji rad potpuno isto...
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 10 Februar, 2013, 12:11
Godinama koristim A4Tech X7, i ne pada mi na pamet da ga menjam za 2-3 puta skupljeg logitech-a koji rad potpuno isto...
koristio sam i taj tvoj, truba u odnosu na logitech.. sto se tice igranja igrica..
g5 je bas truba mis i njega sam isprobavao i kao sto je taraba rekao, precenjen je

monsterbnt

Seres ko trudna foka, prilicno je precizan za rad, promenjiva rezolucija, double-triple click dugme, +sto mozes na svom kompu da programiras mis, ucitas u njega setting i bilo gde da ga zabodes on ce da radi kao na tvom kompu. Bukvalno svakom dugmetu mozes da promenis funkciju. Za prosecnu cenu od 2000 din je definitivno best buy. Zadnje Logitech sto sam koristio je bio Joystick Extreme 3dpro, i bio sam prilicno zadovoljan sa njim dok nisam otkrio Saitek X52, i skontao koliko je Logitech govno....

Smrt SVIMA!!!!

UFF

nisam imao iskustva sa tim koknretnim primerkom ali kad cujem da neko ima vrhunski mis i tastaturu firme genius pa cak i tu a4 automatski dobijem dijareju
to bi bilo isto kao kad bi neko rekao da ima vrhunski automobil firme zastava

Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 10 Februar, 2013, 12:48
Seres ko trudna foka, prilicno je precizan za rad, promenjiva rezolucija, double-triple click dugme, +sto mozes na svom kompu da programiras mis, ucitas u njega setting i bilo gde da ga zabodes on ce da radi kao na tvom kompu. Bukvalno svakom dugmetu mozes da promenis funkciju. Za prosecnu cenu od 2000 din je definitivno best buy. Zadnje Logitech sto sam koristio je bio Joystick Extreme 3dpro, i bio sam prilicno zadovoljan sa njim dok nisam otkrio Saitek X52, i skontao koliko je Logitech govno....


sve to za programiranje i memorisanje je logitech davno smislio... tako je na mx518 koji je akutelan jos od 2005-6..
taj tvoj ne moze da postigne brzinu i preciznost lasera koji se koriste na ovim novijim misevima.
ah da. a4tech moze do 2500dpi, dok logitech ide do 5700dpi.... a, koja brzina?
jos plus ima manje dugmica...
ali dobro, kao sto je uff rekao. poredis zastavu protiv bembare

Kanarinac

Ja sam pre g300 furao ovaj x7. Skroz je kul misonja. Jedino mi se ne svidja sto ne lezi najbolje u ruci

monsterbnt

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2013, 13:07
nisam imao iskustva sa tim koknretnim primerkom ali kad cujem da neko ima vrhunski mis i tastaturu firme genius pa cak i tu a4 automatski dobijem dijareju
to bi bilo isto kao kad bi neko rekao da ima vrhunski automobil firme zastava

Daleko od toga da je vrhunski, imao sam saiteka koji je bio vrhunski, za 100 eu, ali su macke odlucile da pojedu kablove, a meni se nije davalo opet 100eu..... Ovo je definitivno najbolji mis koji se moze kupiti za te pare. Najveca mana po meni mu je sto je previse lagan, i scroll oce da se pokvari i pocne da preskace posle 3-4 godine. Laser je itekako precizan, sto je mnogo bitnije za posao kojim se ja bavim nego za tamo neke tupave igrice. Btw bambi ovo ide do 5000dpi..... Koliko ces da platis Logitech te klase? Ili recimo Saitek koji je neprejebiv?
Sto se tice Geniusa, jedino njihovo sto iole valja su neki zvucnici. Slatke male drvene kutijice koje sasvim lepo rade ko sateliti, naravno daleko su od vrhunskih.
Smrt SVIMA!!!!