Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

cone

Citat: Ga¹par poslato 15 Novembar, 2012, 01:21
A na Areni nema¹ GP  ;)
>:(

ma arene smaraju, sve 4 menjam za SC :D ne svidja mi se uopste televizija, prvo sto su mi uvalili neki stari modem, koji je vec neko koristio.. drugo sto je spor do 00.. trece sto nema neki izbor kanala, tesko njesra..

nego, kolko mu dodje pricanja 300 ipulsa ? u fiksnoj mrezi, podrucje beograda..  [cheers]

Joker

Jel ima ko voljan i da moze da mi proveri na koga se vodi neciji broj u telekomu, trebaju mi samo podaci...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar



Boki

Ljudi znam da je glupo pitanje, ali idem da uzmem plan za mob u mts, koristio bih mob najvise preko vibera i whats up aplikacije, a mislio sam i kao modem na gajbi gde nemam wireles za lap top. Jel ima neko savet za neki plan, ne mora da je mts samo da zadrzim stari broj po mogucstvu i da li mi treba 3g, cuo sam negde da se to naplacije automatski?
Hvala

Boki

Uffe ti si moj idol u zajebavanju lopovske drzave:)) ali da znas, sam sam dosao na ideju da mi mob bude modem hhehhe
Naravno, svaki savet je dobrodosao!:)

dzimika

mts ima solidan neki huawei g300, ja sam razmisljao da ga uzmem ali sam odustao i cekam da se pojavi nesto novije, inace od kuma ortak ga ima i zadovoljan je, telefon je dosta kvalitetno uradjen, ima android i ima dobru podrsku od strane huawei-a

UFF

Citat: Boki poslato 23 Januar, 2013, 17:53
Uffe ti si moj idol u zajebavanju lopovske drzave:)) ali da znas, sam sam dosao na ideju da mi mob bude modem hhehhe
Naravno, svaki savet je dobrodosao!:)

ipak ce oni tebe da zajebu
net jeste neogranicen ali u punoj brzini samo par giga zavisno od paketa i kad to potrosis onda ili platis jos ili trosis zivce cekajuci da se stranica otvori

Che

Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2013, 20:30
mts ima solidan neki huawei g300, ja sam razmisljao da ga uzmem ali sam odustao i cekam da se pojavi nesto novije, inace od kuma ortak ga ima i zadovoljan je, telefon je dosta kvalitetno uradjen, ima android i ima dobru podrsku od strane huawei-a

Ja sam ga uzeo u Telenoru pre 4 meseca i koliko god bio skeptican prema Huawei-ju, telefon za te pare je odlican.

dzimika

u telekomu za pretplatu od 1140din + doplata za 3g (lopovi jedni) doplata za huawei je 6000din sto uopste nije puno za solidan telefon

Boki

I mislio sam da uzmem tu pretplatu, mix net M.
Znaci mora da se doplati za 3g?

Nabavio sam iphone pa me zanima samo pretplata, jer bih koristio mnogo viber i whatsap aplikacije.

Huawei  je skroz ok, imam ga moj buraz, brz je i sve to.  Cak smo ga koristili u selu kao hot spot

Kanarinac

Sto se MTS inetrneta tice, zivo govno. Jako cesto mi se desava da po Bgu imam EDGE, a o unutrasnjosti da ne pricam.

dzimika

3g doplacujes samo ako uzmes neki telefon preko njih, ako uzimas samo karticu oni ni ne mogu znati koji tel ti koristis

goranvojska

varas se znaju odmah koliko stavis karticu sve .

dzimika

da ali ne mogu da ti naplate 3g pretplatu jer ako bi naplacivali to bi bila i diskriminacija i zadiranje u privatnost
recimo ja sam 2009 uzeo preko njih telefon koji je naravno 3g ali ni dan danas ne placam pretplatu za 3g

monsterbnt

Citat: Che poslato 23 Januar, 2013, 20:54
Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2013, 20:30
mts ima solidan neki huawei g300, ja sam razmisljao da ga uzmem ali sam odustao i cekam da se pojavi nesto novije, inace od kuma ortak ga ima i zadovoljan je, telefon je dosta kvalitetno uradjen, ima android i ima dobru podrsku od strane huawei-a

Ja sam ga uzeo u Telenoru pre 4 meseca i koliko god bio skeptican prema Huawei-ju, telefon za te pare je odlican.

Takodje posedujem isti. Za 1990 din uz moj paket nema boljeg telefona. Radi sve sto mi treba.


Nego......pitanje za vas iz lelekoma.......kako da odjebem smrdljivi ADSL pre isteka ugovora? Preskupo je, 4 MB je retko kad i cela 3, upload je nikad gori a meni je to najbitnije, i za iste pare na optici koja je vec uvedena u zgradu ja imam 20mb sa 10 mb uploadom.... Ispricase mi neke bajke kako je 4mb u stvari maximalna moguca brzina ali da oni ne garantuju da ce bas biti ta brzina......nekad je ispod 1mb i onda iz call centra dobijem objasnjenje kako je eto preopterecen server i da budem strpljiv.......strpam im ga majci.....I da i ako otkazem ugovor moram da nastavim da placam do isteka istog iako necu imati uslugu.....
Smrt SVIMA!!!!

Major

Sa ADSL-om nikad ne mogu da ti garantuju brzinu protoka jer je to ipak i dalje net kroz obican telefonski kabl ;)
Probaj da nesto pokvaris i onda kukaj na sav glas kako nikad ne radi i da hoces da otkazes ugovor.. mora da ima neka fora.

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 24 Januar, 2013, 03:01

Nego......pitanje za vas iz lelekoma.......kako da odjebem smrdljivi ADSL pre isteka ugovora? Preskupo je, 4 MB je retko kad i cela 3, upload je nikad gori a meni je to najbitnije, i za iste pare na optici koja je vec uvedena u zgradu ja imam 20mb sa 10 mb uploadom.... Ispricase mi neke bajke kako je 4mb u stvari maximalna moguca brzina ali da oni ne garantuju da ce bas biti ta brzina......nekad je ispod 1mb i onda iz call centra dobijem objasnjenje kako je eto preopterecen server i da budem strpljiv.......strpam im ga majci.....I da i ako otkazem ugovor moram da nastavim da placam do isteka istog iako necu imati uslugu.....

ono sto ja znam jeste da su recimo kod sbb-a promenjeni ti opsti uslovi i uskladjeni sa zakonom o zastiti potrosaca
sto ti u prevodu znaci da ako raskidas pre isteka ugovorene obaveze ugovorni penal iznosi zbir dobijenih pogodnosti za VREME KORISCENJA (namerno velikim slovima :D ) jer po zakonu ne moze da ti naplati nesto sto nisi koristio vec samo onaj broj meseci koji si koristio
a ta pogodnost je veca brzina po manjoj ceni, tako recimo tebi moze da bude pogodnost to sto si dobio 4mbs po ceni 1,5mbs tacnije pogodnost je razlika u ceni izmedju ta dva paketa i tu razliku mnozis sa brojem meseci koju si koristio
zakon je donesen ja mislim 2011 negde u prolece ali saznaj tacno jer od toga zavisi da li mozes da trazis da raskines ugovor po tom osnovu ili si potpisao pre donosenja zakona sto onda znaci da se zakon ne moze retroaktivno primenjivati na ugovore potpisane pre donosenja tj primene zakona

dzimika


Ripley

G300 za pare koje da¹ je extra, uzeo sam ga pre nedelju dana, pregazio stock android i stavio custom 4.0.3 i radi super. Probao sam sa 4.1.2, ali za sad nema stabilne verzije tako da se stalno reboot-ovao. Inaèe grafika mu je bila ¾e¹æe dobra i mnogo je br¾e radio. Zamerku imam jedino ¹to nema prednju kameru.