Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn


aco.paun

Citat: Mortisha poslato 02 Novembar, 2011, 09:55
Ajmo sad po treci put zaboravljam [glavazid]...sramota me vec :-[.....Aco...koja bese centrala...da proverim sad odmah ....

Mislim da nema potrebe da ti prièam vi¹e, dovoljno je ¹to sam te dva puta pitao da pomogne¹, nemam nameru i treæi put da pitam jer æe izgledati kao da molim a ja neæu da molim, tako da nema svrhe. Hvala

korniSh1

Hej!
Æ!
Negde videh da ¹ljaka¹ u poslovnici u "Ziri", pretpostavljam da sam na tebe naleteo juèe kada sam dolazi da mi ¹tampa¹ raèun (¹tampaè ti nije radio), pa posle da da¹ nalog za ukljuèenje, opet ti je komp ne¹to bio sHeban, no...

Da preðemo na stvar. :D

Pitanje br. 1. Ugovor mi istièe 6. januara. Ima li nekakve nade da æete do tada dobiti ne¹to bolje od telefona na android platformi (Desire S, Xperi arc s, i slièno...?)?
P. S. Èak me jedan tvoj kolega ubeðivao da æete od 20. nekog (da l' je mislio na novembar ili decembar samo on zna) imati i iPhone u ponudi (verovatno opet samo on zna da l' 4 ili 4s), mada smatram da od toga nema ni¹ta, no rekoh da vidim da l' zna¹ ne¹to o tome?

Pitanje br. 2. Odluèio sam da preðem u Telenor kada mi istekne ugovor, kako æe mi se obraèunati period od 6. januara do dana kada mi Telenor javi da mogu da prenesm broj kod njih?

Hvala unapred! ;)

Dutchman

jel ima neka ponuda za ADSL sada , poshto mi istiche ona akcija od proshle godine da za 1500din imam 4mbs

UFF


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF

visak kazu


a meni njene usluge bile svakodnevno potrebne...   :'(

Kanarinac

Goveda, iskusno su sve odradili. Samo nisu produzili ugovore i nista nisu dobili. I ko ce sad da nam zavrsava po lelekomu?

UFF

ja cekao juce red pola sata (a parkirao ispred na ulici sa upaljena sva 4 i razmisljam da li ce da me odnesu) i kad sam dosao na red sve sto sam uspeo da uradim je da podnesem zahtev i javice mi se kroz 15 dana  [veryangry]  [ljutko]

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam vam lepo rekao da treba da odradite onu debelu sheficu u centrali telekoma.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Neko je odrukao,da nudi svoje usluge manijacima  ;D ;D ;D

Kengur

Jes da nije telekom ali ajde da pitam ovde...

Izgubio sam garantni list... Da li moze da se dobije novi ili ne? U pitanju je Telenor... Da li je neko imao iskustva s tim?

Taraba

Najbolje ti da ode¹ u radnju gde si uzeo telefon.
Znam da su izdavali kopije fiskalnih ljudima, pa predpostavljam da mogu i garantni da ti daju nov, ako ih ne mrzi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Svraticu u pon, verujem da bi mi dali dobri smo... Godinama idem kod njih...

Dvoje ljudi me zvalo za tel solarno placanje odmah, a ja debil ne mogu da nadjem garanciju... Izgleda da sam je bacio sa ostatkom papira pre dva dana u kantu... Kad ja hocu da sredjujem sobu...

Kanarinac

Mozes da dobijes, samo odes u radnju. Oni drze kopije svih fiskalnih i garantnih.

Inace jebo sam ih u usta smrdljiva. Istekao i ugovor i odem da vidim sta mogu da dobijem od telefona. Ovaj broj imam preko 10 godina, a na post paidu sam jedno 3 ili 4. I pitam ih jel imam ja neke privilegije kao stari korisnik. kaze imate imate, evo imate ove telefone za 1 dinar. naravno to su telefoni koje mogu da uzmem i ovako ako potpisem ugovor.  Na to mi ona kaze, pa kao znate rasprodati su ti bolji telefoni pa sacekajte malo da izadju novi. Ozbiljno razmisljam da predjem na telenor

Mortisha

Citat: Kanarinac poslato 13 Januar, 2012, 22:57
Mozes da dobijes, samo odes u radnju. Oni drze kopije svih fiskalnih i garantnih.

Inace jebo sam ih u usta smrdljiva. Istekao i ugovor i odem da vidim sta mogu da dobijem od telefona. Ovaj broj imam preko 10 godina, a na post paidu sam jedno 3 ili 4. I pitam ih jel imam ja neke privilegije kao stari korisnik. kaze imate imate, evo imate ove telefone za 1 dinar. naravno to su telefoni koje mogu da uzmem i ovako ako potpisem ugovor.  Na to mi ona kaze, pa kao znate rasprodati su ti bolji telefoni pa sacekajte malo da izadju novi. Ozbiljno razmisljam da predjem na telenor

:D :D

Jesam li ti lepo rekla da me zoves kad budes hteo da produzis ugovor...

:-*
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Kanarinac

Hahaha pa jesi, ali sad kad ne radis reko da te ne smaram sa tim :))) Mada ako imas veze i dalje vaj not :)

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

perlx

Kanarinac ako ti je za utehu nisi jedini koji se ispalio oko telefona i paketa.

Kanarinac

Nisam se jos ispalio. Cekam da vidim sta ce da ponude jos. I sad cu Pastetu da cimam :))))