Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Mortisha

@Major Soul

Napisan je nalog...ja cu pratiti pa kad oni provere sve i aktiviraju...javljam.
Vidi na sajtu koje tarife imaju...za koju zelis da ti promenim...jer ti je na ovoj gde ti je  preskupo i zato su ti ovoliki racuni....
Kad nadjes sta hoces.....pp :)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Gašpar

Marija, posalji mi broj na koji se odazivas. Sad mi ne treba, trebalo mi danas, al si nedostupna na onaj koji imam  :D

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

aca-pn

Citat: Mortisha poslato 02 Avgust, 2011, 02:27
@aca-pn Korisnicko ime si sam birao...to probaj da se setis...mislim da nemamo mi pristupa tome...ali provericu.. Korisnicka sifra ti pise na svakom racunu..u gornjem desnom uglu....pise ID korisnika....kucas ceo broj do kose crte tj /...

Telekom nema pristup svom serveru ? Interesantno.... Ja ne pricam o korisnickoj sifri, nego o sifri koja se upisuje uz korisnicko ime tj. password ako ti je tako lakse. Kao kad se logujes ovde na forum. Ne mogu da verujem da ako neko zaboravi podatke za login moze da se oprosti sa uslugom, ja ne znam ni za jedan drugi sajt koji ima takvu politiku.

Mortisha

#44
Ne ne..... Mi nemamo prstupa tome...mi-ja kao prodaja...gde ja radim  ;D

To sam mislila :)

Ja cu da probam da nadjem nekoga ko radi na [email protected] jer jedino oni imaju pristupa tome....ako ti oni ne odgovore u medjuvremenu...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

mrle

veæ sam odgovarao na neka slièna pitanja.

Da pripomognem i ja.

Za poèetak pode¹avanja aparata za razne usluge

www.vassms.com

dzimika

ajd i ja da priupitam, posto sam cuo da se ukidaju oni stari tarifni paketi mix1000 i slicno i da su sada novi
da li ce napraviti neke tarifne pakete koju su slicni mix 1000 jer ovaj novi kao ima vise minuta ali je skuplji a to sto ima vise minuta nulira se sa tim da se sve zaokruzuje na pun minut sto u dosadasnjem mixu nije bio slucaj tj samo prvi minut se zaokruzuje

zmiya

i ovi i Telenora sad sve nove pakete zaokru¾uju na minut,koja je to banda lopovska..

mirno

Evo mog problema, Ja sam podneo zahtev za ADSL i IPTV pre oko godinu dana i ADSL sam dobio a ovo drugo nisam. Zvao sam i kukao i molio i plakao i nista. Pa ako moze da se pogura ...
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

jevta

Jel mo¾e jedna pomoæ imam zahtev za selidbu broja koji èeka pa da se proveri oæe biti ¹ta od toga
br. 47236365
hvala

dzimika

Citat: mirno poslato 04 Avgust, 2011, 11:34
Evo mog problema, Ja sam podneo zahtev za ADSL i IPTV pre oko godinu dana i ADSL sam dobio a ovo drugo nisam. Zvao sam i kukao i molio i plakao i nista. Pa ako moze da se pogura ...
mozda nemas tehnicke mogucnosti za IPTV jer je jako bitna udaljenost od centrale

dzimika

Citat: zmiya poslato 04 Avgust, 2011, 11:30
i ovi i Telenora sad sve nove pakete zaokru¾uju na minut,koja je to banda lopovska..
svuda u svim drzavama cena mobilne telefonije nenormalno je pala i nude za male pare nenormalno minuta i kolicine podataka i slicne stvari samo kod nas gledaju kako da ukradu sto vise
kad mi istekne obaveza dobro cu razmisliti da li cu ostati kod telekoma, kod telenora nema sanse da predjem jer su jos gore lopine od telekoma

Mortisha

Citat: dzimika poslato 04 Avgust, 2011, 11:04
ajd i ja da priupitam, posto sam cuo da se ukidaju oni stari tarifni paketi mix1000 i slicno i da su sada novi
da li ce napraviti neke tarifne pakete koju su slicni mix 1000 jer ovaj novi kao ima vise minuta ali je skuplji a to sto ima vise minuta nulira se sa tim da se sve zaokruzuje na pun minut sto u dosadasnjem mixu nije bio slucaj tj samo prvi minut se zaokruzuje

Pa ti Mix paketi su davno ukinuti, samo je korisnicima ostavljeno da mogu to da koriste dok god ne menjaju nesto u Ugovoru... U Mix 1250 imas 1470 din pretplatu... ali ti se u njemu prenosi sve sto ne potrosis. Mix Net M je po visini pretplate blizu MIx 1000....a mozda bi ti on bio dovoljan kao paket.

Mix net je 1121 din
Imas 300 minuta ka svim mrezama
600 sms poruka
600 MB

Znaci imao bio 25 minuta manje nego u Mix 1000 ali imas vise poruka a imas i MB

Ako ti je to malo minuta postoji opcija da dodas minute....
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Mortisha

Citat: mirno poslato 04 Avgust, 2011, 11:34
Evo mog problema, Ja sam podneo zahtev za ADSL i IPTV pre oko godinu dana i ADSL sam dobio a ovo drugo nisam. Zvao sam i kukao i molio i plakao i nista. Pa ako moze da se pogura ...
To sto kaze dzimika....jako je bitna udaljenost od centrale...
Ili ako parica na koju je povezan tvoj tel nema propusnu moc za IPTV...

U tom slucaju i da ti se odobri zahtev imaces smetnje, pixelizacije, gubitak slike, bla bla bla...

Daj broj fixnog telefona na pp pa cu ti popodne proveriti.
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

dzimika

Citat: Mortisha poslato 04 Avgust, 2011, 12:26
Citat: dzimika poslato 04 Avgust, 2011, 11:04
ajd i ja da priupitam, posto sam cuo da se ukidaju oni stari tarifni paketi mix1000 i slicno i da su sada novi
da li ce napraviti neke tarifne pakete koju su slicni mix 1000 jer ovaj novi kao ima vise minuta ali je skuplji a to sto ima vise minuta nulira se sa tim da se sve zaokruzuje na pun minut sto u dosadasnjem mixu nije bio slucaj tj samo prvi minut se zaokruzuje

Pa ti Mix paketi su davno ukinuti, samo je korisnicima ostavljeno da mogu to da koriste dok god ne menjaju nesto u Ugovoru... U Mix 1250 imas 1470 din pretplatu... ali ti se u njemu prenosi sve sto ne potrosis. Mix Net M je po visini pretplate blizu MIx 1000....a mozda bi ti on bio dovoljan kao paket.

Mix net je 1121 din
Imas 300 minuta ka svim mrezama
600 sms poruka
600 MB

Znaci imao bio 25 minuta manje nego u Mix 1000 ali imas vise poruka a imas i MB

Ako ti je to malo minuta postoji opcija da dodas minute....
nisam gledao sve detalje samo sam primetio zaokruzivanje jer sam hteo da uzmem taj malo skuplji ali onda sam shvatio da ni ovaj sada ne potrosim u toku meseca pa samim tim mi treba manji, taj mix net M bi mi bio prava mera posto u poslednje vreme sve cesce nesto trazim po netu preko telefona, a pored tih 600 imam i 1000mb u SBB Zoni gde nahvatam signal :D

Mortisha

Evo nesto za one koji koriste prepaid....

Prepaid kampanje

1.   Aktivacija kartica: Inicijalni benefiti za sve neaktivirane kartice:

200 dinara kredita
200 minuta za razgovore u mt:s mre¾i
200 SMS za nacionalni saobraæaj
Napomena: Ova kampanja se ne odnosi na: kartice iz kampanje CD Goran Bregoviæ (066 Probaj me) i DATA Prepaid osnovni + 50



2.   Tarifne opcije: Korisnici æe od 04.07.2011. godine moæi da kupuju tarifne opcije koje im omoguæavaju povoljniji saobraæaj, putem USSD menija. U ponudi su sledeæe opcije:

SMS: Za pretplatu od 99,00 dinara, SMS u nacionalnom saobraæaju po ceni od 0,50 dinara.

Razgovori: Za pretplatu od 99,00 dinara, razgovori u okviru mt:s mre¾e  po ceni od 0,50 din/min

Noæni razgovori i SMS:  Za pretplatu od 99,00 dinara, u periodu od 22h do 08h razgovori u okviru mt:s mre¾e po ceni od 0,50 din/min i SMS u nacionalnom saobraæaju po ceni od 0,50 dinara

MIX: Za pretplatu od 179,00 dinara, razgovori u okviru mt:s mre¾e  po ceni od 0,50 din/min i SMS u nacionalnom saobraæaju po ceni od 0,50 dinara
 
Napomene:

Promocija je namenjena sledeæim tarifnim profilima: Toki, Tipi, Kul, Parti, Promo Kul, Moj Klub, Kontrola tro¹kova, Retention – svi osim Data prepaid tarife,
Korisnici ne mogu da koriste 2 tarifne opcije, odnosno moraju prethodno da se odjave sa jedne da bi aktivirali drugu,
Korisnici koji koriste usluge Prepaid najdra¾i broj i Tri omiljena broja ne mogu da aktiviraju tarifne opcije, veæ prethodno moraju da se odjave sa pomenutih usluga.
Cena uspostave veze je prema tarifnom profilu,
Pretplata va¾i 30 dana i automatski se obnavlja ako korisnik ima kredita.
Cene su sa PDV-om.


3.   Besplatan SMS: Za dopunu od 200 i vi¹e dinara, korisnici mogu besplatno da aktiviraju promociju preko USSD menija kojom dobijaju moguænost da 7 dana ¹alju SMS u nacionalnom saobraæaju po ceni od 0 din.

Napomene:

Promocija traje do 31.08.2011.
Promocija je vidljiva na USSD meniju narednog dana od dana uplate kredita.
Za svaku dopunu preko 200 dinara korisnik stièe pravo da aktivira promociju.
Broj aktivacija nije ogranièen ali je maksimalno jednom dnevno.
Korisnici æe dobiti 600.000 poruka (koje æe va¾iti 7 dana) a proveru stanja æe moæi da provere na *138#.

Po¹to kampanje SMS mania i SMS 0 dinara idu paralelno, korisnicima koji su aktivirali obe promocije sabiraæe se bonusi, a rok va¾enja se pomera za 7 dana u odnosu na promociju koja je kasnije aktivirana.


4.   Za nove korisnike:

Poklon 2400 dinara: Svi korisnici koji su aktivirali karticu u periodu 01.07.2010 - 31.12.2011. i izvr¹e dopunu od 200 dinara u toku meseca, narednih 12 meseci svakog meseca mogu da aktiviraju preko USSD promociju kojom dobijaju 200 dinara na BMA za pozive u mre¾i, SMS u mre¾i i DATA saobraæaj. Bonus va¾i 15 dana.

[cheers]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Mortisha

Citat: jevta poslato 04 Avgust, 2011, 12:03
Jel mo¾e jedna pomoæ imam zahtev za selidbu broja koji èeka pa da se proveri oæe biti ¹ta od toga
br. 47236365
hvala

Tvoj seoba stoji iz 2006, a ima mnogo zahteva za novi prikljucak i seoba na tu adresu koji su od 2001 i sl..

A jedini izvod je neki spoljni na nekom stubicu...i nema ni jedna slobodna parica... i iskreno ne verujem da ce tu nesto da se menja skorije...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

jevta

Citat: Mortisha poslato 04 Avgust, 2011, 20:27
Citat: jevta poslato 04 Avgust, 2011, 12:03
Jel mo¾e jedna pomoæ imam zahtev za selidbu broja koji èeka pa da se proveri oæe biti ¹ta od toga
br. 47236365
hvala

Tvoj seoba stoji iz 2006, a ima mnogo zahteva za novi prikljucak i seoba na tu adresu koji su od 2001 i sl..

A jedini izvod je neki spoljni na nekom stubicu...i nema ni jedna slobodna parica... i iskreno ne verujem da ce tu nesto da se menja skorije...
znaèi da ja to odjavim i mir

Mortisha

Ne moras da je odjavis...nek stoji tako.... Nema ogranicenja dokle moye da stoji tako....

Jer ako odjavis onda vise nemas nikakva prava na nesto sto si nekada verovatno mnogo platio...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

aca-pn

Nista ne gubis sto nemas fiksni, za 500 din pretplate ima da se uzme solidan paket za mobilni. Pretpostavljam da telefon ne moze da se odvoji od ADSL-a, tj da odjavim telefon, a ostane mi internet ?