Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sremac

u mtsu je to aktuelno vec dve god, samo su sad usrali pakete, al i dalje je 50% popousta bez fona + brdo minuta u mrezi
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ikomline

treba stalozeno pogledati sta vam u stvari treba
to sto nude 10.000 minuta u mrezi ....koj ce vam
ili 10.000 sms poruka,koj ce vam

to i sluzi da vas zbune...i popljackaju, kad tad

Hattrick

Bio u Telekomu, Box 4 sa svim postojecim iptv opcionim paketima aktivnim, nesto preko 5.500din mesecno na 24 meseca. Ukratko internet sranje, nikad nije presao 6mbps, upload katastrofa, TV i fiksni OK, jednom nedeljno prekidi interneta od po par sati, zvao hiljadu puta, niko zivi ne moze da resi. satro reseno, i posle par dana hajmo Jovo nanovo. Na kraju resio ja, uzeo SBB Trio Gold Premium, slicna cena, brzina interneta nikada ispod 80mbs, upload nikada ispod 3mbps, jos vise kanala u standardu, nego u BOX-u kada su svi opcioni aktivni, 3 demodulatora za 3 aparata u standardnoj ponudi, plus Unifi svuda po gradu, D3GO na mobilnim uredjajima, jednom recju, poserem se na Telekom.  :)

jevta

Citat: Bishke poslato 22 Maj, 2015, 13:44
Citat: OKi poslato 22 Maj, 2015, 00:02
Citat: Bishke poslato 21 Maj, 2015, 23:29
Internet katastrofa itd.
U cemu se ogleda problem (katastrofa)???

Internet do 10 Mbps,

Udaljenost od bazne 5 km, Telekom daje usluge do 4 km.
Udaren limit na ruteru Huawei na 6 Mbps, meni je 5.2 Mbps max.

Kada je dosla ekipa, svukli su ga na 4 Mbps, pucala konekcija.
Popeli ga na 6 Mbps, opet pucala i onda su ga daljinskim putem sredili. Sada povremeno puca.

Jednostavno nisam zadovoljan uslugom !

Radim u KBCnet-u i znam kako to ide, farbanje korisnika, muljaza i ostalo...Niste svesni sta se radi



Po¹to si u tom poslu onda ima re¹enje spr¾i¹ im par komada opreme i stalno ima¹ tehnièki obrazlo¾enu zamerku na kraju æe ti pustiti sve ful samo da te vi¹e ne vide skupo je dolaziti i menjati opremu svaki èas.pogotovo kad znaju da je ti spr¾i¹ ,a ne mogu ti ni¹ta.

UFF


Bori¹a

desava li se kome u telenoru da nece da posalje sms?
saljem celo jutro i u jednom trenutku nece... ja upalim ugasim fon on hoce? ili je do telefona?
hteo sam da predjem u MTS kad su davali 50% popusta ali ko god zivi u cacku zna sta znaci uci u poslovnicu mts-a...

UFF


srbac


Bori¹a

ma ne, na isti broj sve saljem.. i samo odjednom nece dalje :(

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 23 Maj, 2015, 16:45
ma ne, na isti broj sve saljem.. i samo odjednom nece dalje :(

Blokirala te na Fejsu pa ne idu poruke ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

hahahahh moguce moguce

srbac

Mozda si nesto zeznuo pa te banovali?

jevta

Treba mi pomoæ
Imam USB modem koji sam koristio za net do pre nekog vremena.Po¹to mi vi¹e nije trebao net na taj naèin prekinuo sam ugovor.Modem mi je ostao al sad kad sam probao telenor karticu konstatovao sam da je kodiran za MTS.Ima li ko ko mo¾e da pomogne da se doðe do koda za otkljuèavanje.Ugovor je inaèe regularno zavr¹en sve isplaæeno istekao .....
Ako treba ¹ta od podataka o modemu ¹aljem

Bugi

A jesi pitao MTS da ti dekodiraju ? Mozda je fora kao za mobilne aparate kad ga isplatis da ti daju sifru . Tako bar bilo u VIPu za moj fon

jevta


Jecko

Zao mi je sto vise ne mogu da pomognem....mada kako mi se cini po Vasoj prici....Lelekom je sve gori i gori...

jevta

Samo se uklapaju u trziste.Svi su isti

nuadal85


ЯЭВОЛУТИОН

slobodno formiranje trzista je iluzija.....uvek na kraju izadje da isu ili svi isti, ili su dogovorno slojeviti....zna se top brend ali je najskuplji, a ovi ostali koliko daju toliko i uzimaju.....monopol sa kontrolisanim prihodom je idealna kombinacija.....ali je najnerealnija......da je drzava umesto mobtela razvla svoju mobilnu mrezu kao sastavni deo telekoma, cena razgovora mobilni-mobilni i mobilni-fiksni kao i fiksni-mobilni bi mogli biti isti a internet maksimalnog prometa preko mobilne mreze bi mogao biti simbolicno naplacivan fizickim licima....i malo preko toga pravnim....monopol nije los, vec zloupotreba monopola....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mil@n

#419
Ima li neko sa foruma da radi u MTS-u, treba mi jedna usluga  :)