Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


mrle

Citat: mazzi poslato 17 April, 2013, 20:57
Citat: cone poslato 17 April, 2013, 20:05
jel postoji mogucnost da se otkrije koji je broj ako me neko zvao sa skrivenog? :)  [cheers]

ako si postpaid sacekas kraj meseca pa na site-u pogledas listing :D

netaèno

dzimika

kome ja da se zalim sto ne radi mreza vec nekoliko dana?
ja treba da platim racun a oni ne mogu ni najosnovnije da obezbede

Taraba

Zovnes sebe koji u paralelnom univerzumu radi za Telekom pa se zalis.
Verovatnoca da si drugo ti bolje raspolozen on sebe je mala, jer tvoji problemi sa mrezom direktno uticu na sebe tamo.
[dunce]

Verovatnoca da ces sam sebi da pomognes je jednaka onoj da pozoves 9813 pa da se njima zalis direktno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

misa-pei

Citat: dzimika poslato 04 Maj, 2013, 09:44
kome ja da se zalim sto ne radi mreza vec nekoliko dana?
ja treba da platim racun a oni ne mogu ni najosnovnije da obezbede

©ta æe¹ kad ¾ivi¹ u vukojebini. Eto, meni odlièno radi mre¾a :D :D :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

svetac

Citat: dzimika poslato 04 Maj, 2013, 09:44
kome ja da se zalim sto ne radi mreza vec nekoliko dana?
ja treba da platim racun a oni ne mogu ni najosnovnije da obezbede
dobro je nisam jedini,jos pre prvoga maja nema trika da se nakacim na 3G!

dzimika

ti imas srece, ti ne mozes samo net da koristis ja ne mogu nista bukvalno

ЯЭВОЛУТИОН

i sta kaze zena....ako ne proradi za koji dan trazi dugog.....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

svetac

#348
zvao sam danas,jedna ljubazna devojcica mi je objasnila da sam bio dobio jednu poruku od njih u kojoj je bilo navedeno sta treba da se zameni nesto u nesto da bi radio net! niti s secam poruke niti sam skontao sta mi je neurozna riba istresla!!  [veryangry]
http://www.mts.telekom.rs/index.php/podesavanje-telefona.563.html
podesio ovako i radi!!!  [dancing]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

kuji su bre ovi,,,,,posto zadovoljstvo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

targo telekom..... optika, osnovni paket je 10/5mbs i kosta 1599 din..... ako potpises na 24 meseca prvih 6 imas duplu brzinu...... inace to im je osnovni i najsporiji paket i najavljuju da ce u sledecih par meseci da ga povecaju na 24/12mbs.....

Kod lelekoma sam placao ukupno 2700 din (500 din za fixni telefon koji niko u kuci ne koristi) imao sam obecanih 4mbs/512 kbs, realnih 2-2.5 mbs/512kbs.....
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a odakle meni optike, nabijem te na opticki bas.....ne zivim ja u austrougarskoj najuznijoj pokrajini...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jocika

Docice optika i do tebe ne brini se :D Inace ako je neko psovao i bogarao neke ludake po novom beogradu i zemunu koji od 9 sati ujutru buse rupe po hodnicima psovali ste mene jer sam ja radio za Targo i uvodio optiku u zgrade dok Toma¾ nije prestao da placa...  :P

dzimika

mi na cukarici smo osudjeni na sbb ili neki adsl

Jocika

Bilo je u planu da se ceo Beograd pokrije sa optikom ali jbg ispalo je neko sranje za dozvole pa je za sata obustavljeno sa daljim radovima

dzimika

ako mislis na plan da targo postavi svuda? zapelo je sto je gazda ds a sns je na vlasti pa ne moze tako lako da se raskopa ceo grad bez dozvola

monsterbnt

btw.... dulicu upravo sude zbog te optike....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

a plate u targu kasne ja mislim po 3 meseca

Jocika

Dobro mislis dzimika,mozda cak i malo vise od 3 meseca.