Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

a mogao si jednostavno da okacis link...

mrle


dzimika

jebem ti puk kod, kao da ga nosam stalno sa sobom, ne mogu da promenim paket preko call centra ako nemam jebeni puk kod

Zeljkamp

Ne moras! Nazovi call centar i na osnovu licnih podataka (broj lk i ostale gluposti) neka ti izdiktiraju PUK.
TwinZ Auto & Moto

dzimika

sad zvao ali min 24h pre 1. moze da se promeni, pa cu pozvati u toku novembra :D

dragan

samo vas posmatram...

cone

aj vako

treba da uzmem open box, al problem je sto se fiksni vodi na pokojnog dedu, a adsl na sestru.. e sad, da bi se box realizovao, mora da se sve vodi na jednu osobu.. posto ostavinska rasprava koci, moze li npr baba da dodje sa licnom kartom, i da do sve prebacimo na jedno ? kako to vec ide ?

i da, zanima me jel u tu cenu ukljucena i pretplata na fiksni, ili se ona doplacuje na to ? i otprilike, koliko je minuta 300 impulsa(prema fiksnoj mrezi, bg)

valjda ces skontati sta mislim :)  [cheers]  [cheers]

dragan

trebati umrlica saglasnost svih da ti dopustaju prevod i ostavinska rasprava,jest glupost al mogu da tuze odakle pravo da ti prevodis telefon  i onda najebu svi....
samo vas posmatram...

dzimika

posle meni na poslu kukaju kako mnogo papira trazimo :D


Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 01 Novembar, 2012, 00:25
posle meni na poslu kukaju kako mnogo papira trazimo :D


Citat: dzimika poslato 01 Novembar, 2012, 00:25
posle meni na poslu kukaju kako mnogo papira trazimo :D


Ajde molim te ako moze¹ razjasni mi podnesem zahtev za preseljenje broja iz Juznog Bulevara u Obrenovac mislim da je filijala u Zarka Zrenjanina pored sportskog centra VraèarPosle 2 god naðu za shodno da mi odgovore kako je zahtev pozitivno re¹en i pozovu me u po¹tu u Obrenovcu.Kad tamo prc daju mi neki Huavei bezicni kom je baterija crkla posle 15 dana navodno nemaju tehnièkih moguænosti za fiksni a pored moje gajbe ide kabal vazdu¹nom linijom i u mesnoj po¹ti je instalirana Alcatelova centrala sa 5000 hiljada brojeva.E sad konkretno ¹ta me zanima ? da su pe¹ke nosili telefon valjda bi ga brze dostavili drugo za¹to su mi dali Huavei umesto da razvuku 10 metara kabla pa da ja kupim neki pristojan Panasonic ili Siemens? A u stvari najvi¹e me zulja zbog gluposti ne mogu da budem osuðen na meru kuænog zatvora zbog neposedovanja fiksnog broja??? Andrey daj onaj ranac iznad Obrenovca.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika


Uncle Bob

Mrle da li je izvodljivo da mi izvr¹e konverziju beziènog Huavei u fiksnu liniju?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mrle

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:25
Mrle da li je izvodljivo da mi izvr¹e konverziju beziènog Huavei u fiksnu liniju?

mo¾e¹ da proba¹ sledeæe:

Idi do poslovnice , tra¾i liniju i iptv na probu.
Onda si prioritet jer ¾eli¹ vi¹e stvari.

Dobije¹ iptv i posle 20 i ne¹to dana ga vrati¹, ka¾e¹ da ti se ne sviða.

A linija ostaje.

Uncle Bob

Citat: mrle poslato 02 Novembar, 2012, 16:02
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:25
Mrle da li je izvodljivo da mi izvr¹e konverziju beziènog Huavei u fiksnu liniju?

mo¾e¹ da proba¹ sledeæe:

Idi do poslovnice , tra¾i liniju i iptv na probu.
Onda si prioritet jer ¾eli¹ vi¹e stvari.

Dobije¹ iptv i posle 20 i ne¹to dana ga vrati¹, ka¾e¹ da ti se ne sviða.

A linija ostaje.
[cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

cone

kolko sam skontao, na iptv nemaju sport club kanali ?  [veryangry]


Gašpar


dragan

^^
ali  imas program s kojim gledas preko neta dosta kanala pitaj farbach-a...
samo vas posmatram...