Glavni meni

Suzuki servis (Bg)

Započeo Major, 01 Avgust, 2011, 16:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Trazio sam po forumu ali nisam uspeo da nadjem pa rekoh da pitam.

Koji servis u Beogradu preporucujete, a gde bih mogao da servisiram moj autobus ili ti Burgmana 650cc? U pitanju je redovan servis, cisto da mu neko zaviri pod suknju da vidi da li je sve na svom mestu  8)

p.s. Izvinjavam se unapred ako vec postoji tema.  [cheers]

Taraba

Mnogi hvale Profimoto Jocu u Vi¹njièkoj ulici. On je ovla¹æeni servis Suzukija.
Moje iskustvo je - skup.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Taraba poslato 01 Avgust, 2011, 16:05
Mnogi hvale Profimoto Jocu u Vi¹njièkoj ulici. On je ovla¹æeni servis Suzukija.
Moje iskustvo je - skup.

Pa jel ti odradio servis kako treba?
I gde ti odrzavas motor?

Taraba

Servis agregata sam radio kod njega. Original suzuki delovi - èekao ih mesec dana, ali je stari model motora.
Skupi delovi u 3 lepe.

Redovne servise radim sam - ulje, filteri.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Kad to cujem ne ide mi se ni kod jednog majstora..  :(

Taraba

Ljudi uglavnom imaju pozitivna iskustva sa tim servisom, ali valjda zato ¹to je ovla¹æen mo¾e da tra¾i 2000+ din za radni sat.
Jebiga, da ja radim servis, meni bi 2000 bilo malo, a kad plaæam mi je mnogo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

FANTOM

Mogu ja da ti preporuchim servis gde ja opravljam moj motor.  Dechko je stvarno super majstor opravlja sve zivo a i budzi sve zivo u prevodu moze da ti uradi i napravi sta god oces....   Servis AMS Goran ....  Nalazi ze na Dusanovcu pored auto puta pored Fordovog servisa Krbavchevic....Broj mu je 064/33-46-055.
http://www.amsgoran.com/index.html

Major


DR Goran

Ovlascen il ne puno je 20e sat !! Neka norm tarifa je 1000 sat...ali i to se ne tarifira tako u normalnim servisima..nego se dogovori po poslu...najbolje da cu nekom da naplatim zamenu ulja i filtera 20e ili koliko vec...e a garancija mora nekako da se otplati....zato ovlascenci cepaju te cene...

PS taj neradnik ams goran je na moru do 10og :) :P
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Major

Citat: DR Goran poslato 05 Avgust, 2011, 21:45
Ovlascen il ne puno je 20e sat !! Neka norm tarifa je 1000 sat...ali i to se ne tarifira tako u normalnim servisima..nego se dogovori po poslu...najbolje da cu nekom da naplatim zamenu ulja i filtera 20e ili koliko vec...e a garancija mora nekako da se otplati....zato ovlascenci cepaju te cene...

PS taj neradnik ams goran je na moru do 10og :) :P

Videcemo se onda posle 10-og  [cheers]