Glavni meni

Pro Tuning

Započeo zuba, 01 Avgust, 2011, 11:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Mo¾e¹ da èita¹ sa motora,ima na radilici jedan brojaè,samo mora¹ da skine¹ karter da proèita¹..

UFF

ako nije koristio but plug onda tesko da ce procitati jer je sve zardjalo

Kengur

Jel imas mozda prazne eprome?

Imamo 3 cipa, ali ne mogu da nadjem nigde eprome da cipujem seata ibizu 2001... Ne moze preko lap topa, nego mora preko motornog kompa...

zuba

Izvinite ¹to ranije nisam uspeo da vam odgovorim.


@Revolution: Èip se programira i jedino on (jedan u 1000) mo¾e da se pokvari, a ceo sat jedino ako je prethodno ne¹to èaèkano i pokvareno.

@aco.paun: Kada se kilometra¾a menja i na drugom èipu, ne mo¾e da se vrati ili oèita na neki drugi naèin.

@Kengur: Nemam eprome ali mislim da mogu da ti nabavim.


Kengur

aj proveri da li ima negde na stanju, gde god sam pitao mora da se ceka po mesec dana jebeno djubre od 200 din...

Mislim da je neka oznaka PLCC32

zuba

Nisam u zemlji ali èim se vratim negde posle 18. javljam ti, do tada mi samo javi taènu oznaku.

Kengur


virus

ja mislio budzenje estetike :(

nano


dzony

sada sam video ovu temu,ja mislio da se ovi sto vracaju kilometrazu kriju,a sad vidim da moze tako javno,sad cu ja da otvorim temu prekucavam brojeve :) sve regularno placanje moze i preko racuna :)

Gašpar

Kucanje brojeva je krivicno delo. Vracanje kilometraze to svakako nije ;)

zmiya

Nema¹ pojma,krivièno delo prevare..

UFF

ko ti rekao da nije?

dzony

pa ja sam mislio da kucam brojeve na tastaturi lol

ЯЭВОЛУТИОН

Pa nije prevara ako mu kazes da ti je auto presao 80000 a on presao vise.....bila bi prevara da mu kazes da je presao 80000 a on presao manje....jer 80000 je presao i tu nema prevare....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Moj prijatelj nema problema sa vracanjem kilometraze na  skuteru.Cim ga opere kilometraza se resetuje na nulu.Za zlobnike - nije Kinez u pitanju.
Друштво за заштиту од животиња