Glavni meni

Predlog za turu

Započeo Gašpar, 02 Novembar, 2010, 18:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kepo

Slabo taj kraj poznajem. Moje parohija je desno od Ibarske gledano od Bg.

Dzambo


MICA F

gaspare kazu lepo vreme oko 18 step. ajde gde se nalazimo u subotu , ko je za neka se spremi i cepamo ,

UFF

Avala-Ralja
Neko zainteresovan?

MICA F

idemo tu rutu pa kod mene do vikendice na kosmaju na fuka

Gašpar

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2010, 00:27
Avala-Ralja
Neko zainteresovan?

Daj ti to meni u km okvirno, trebam da se preracunam ;)

UFF

Nemam pojma ljilja i misa znaju nije fora da ubijes kilometrazu vec da se izdivljas  ;D (mozda oko 50km ukupno tj do tamo i nazad)

MICA F

pa naravno necemo da se vozimo ko babe 200 km , do tamo ima do 50 km mislim do kosmaja , suve krivine , top voznja, idemo

Gašpar

Znaci ja cu imati oko 300, ako se odlucim da krenem  ;D

MICA F


Gašpar


MICA F


UFF

Ja vozim jos ovaj vikend i onda garaza  :'(

KAD CE TAJ MART?!  @#@$#%^%*()^%%$#

Gašpar

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2010, 01:15
Ja vozim jos ovaj vikend i onda garaza  :'(

KAD CE TAJ MART?!  @#@$#%^%*()^%%$#

Ja se jos razmisljam da li uopste da ga isteram za vikend ...

UFF

Pa isteraj malo da se dopuni acc  ;)
Nemoguce da ti se ne vozi, da se provozamo zajedno bar jednom ove godine

A posle toga se ja selim negde gde posle septembra dolazi april !

Gašpar

Aj videcu...
Zadnji put sam to uradio 2006. godine, pa sam kuci dosao sa polomljenim ramenom  >:(

MICA F

#36
Danas je bila extra voznja , do Sopota preko Avale , kad niko nije hteo da ide . Upoznao sam dva momka voze z750 i fz1 , peglaju extra , jedva sam ih pratio.

lord_oblivion

Citat: lord_oblivion poslato 18 Novembar, 2010, 21:24
Off - kepo daj predlog 300-350km MAX ali da se vrti oko Arandjelovca (jer tu moram na slavu) ? Asvalt, krivinarenje.
Samo da sam sebi odgovorim a i ostalima predlozim za neki drugi put, krugic <200km a prepun krivina, kafana i prirodnih lepota :P Savrsenstvo  [dancing]
Sta da vam kazem, meni je trebalo 4 dana za tih jedva 200km  [motor]  ;D ;D ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Raja

Za one koji  nemaju vremena za dalje ture,ove godine sam isao bar 5puta,od Arandjelovca preko tresnjevice do rudnika.Sa rudnika mozete kod pumpe desno pa pravo do belanovice ili desno na garasko jezero.Na ovoj deonici najduzi pravac je 10m.Put prema garasima ima desetak serpentina kao da se spustate niz petrovac.Od rudnika pravo na ibarsku do gornjeg milanovca pa levo prema kragujevcu,manastir vracevsnica i kafana mehana gde je gulas cinimi se 100 i neki dinar.Jos malo pravo pa levo na stragare desno na selo vlakce do svetinje za topolu.Od topole desno za natalince pa opet desno ka Raci.Od race preko radovanjskog luga do Velike Plane na odlicnu kafu sa bajkerima u cin cinu.Iz plane gde ko hoce.

goranvojska

ajde na prolece jedno hodocasce,obilazak MORAVSKE SVETE GORE  sest manastira pored velike morave od svilajnca do jagodine lokalni putevi priroda i naravno ja vicem pivo i to jagodinsko.