Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Meni jedna od drazih fotki, do duse nisam mogao samo sebe da uslikam tako, ali kao da sam ja slikao  ;D

Bio sam na raznoraznim festivalima kod nas i po Evropi, ali ovaj festival zasluzuje posebnu paznju, zbog odabira bendova.
Ja i jedni od mojih najdrazih bendova svih vremena. Bugarska - Sonisphere Festival  [yahoo]

MILJAN

Vidim da slu¹amo istu muziku...JA nisam mogao da odem za Bugarsku tada i po¾izeo sam zbog toga...
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Citat: K_A_W_A poslato 26 Oktobar, 2011, 20:31
Meni jedna od drazih fotki, do duse nisam mogao samo sebe da uslikam tako, ali kao da sam ja slikao  ;D

Bio sam na raznoraznim festivalima kod nas i po Evropi, ali ovaj festival zasluzuje posebnu paznju, zbog odabira bendova.
Ja i jedni od mojih najdrazih bendova svih vremena. Bugarska - Sonisphere Festival  [yahoo]

....e sad te mrzim........
:'(
Smrt SVIMA!!!!

Silvana



Ovo samo da se pohvalim kuda sam se vraæala iz Mladenovca i èime. :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Charuga

Pre neko vece na Bledu.... (Samsung WB650)


SrpskiDzedaj011

Баново брдо. Последњи дани сезоне 2011....
I have to return some video tapes....

Kanarinac

Citat: Charuga poslato 31 Oktobar, 2011, 00:55
Pre neko vece na Bledu.... (Samsung WB650)



Imam isti taj fotoaparat. kako si do sad zadovoljan sa njim? Ja ga imam vec jace od godinu dana i za sad samo reci hvale

Charuga

Imam ga  od letos..... zadovoljan...nego jesi li podesio onaj GPS na njemu?????

Kanarinac

Nisam, skapirao sam da mi je nepotreban. :) Dok sam gledao sta i kako pre kupovine, procitao sam negde da mape mogu samo tri puta da se dodaju, updateuju itd, a posle ne znam kako i sta.

Charuga

Kazu da trosi mnogo bateriju....zato se nisam zezao oko toga...a i sto ti napisa....nepotreban je :)

Kanarinac

Srce bateriju ko lud i kad je samo upaljen :) Ja sam pazario dve baterije, tako da je velika autonomija :))) Ubice nas vlasti, ubismo temu malcice :)

Picasoo


mkt


Lazic


Major


Picasoo


mi¹a bmw

Juèe ujutro na mojoj haubi... :D

[attachment deleted by admin]
Two wheels, one life

MILJAN

Nisi slikao i sitne ogrebotine, koje maèke prase po haubi... :D
Cave ab homine unius libri

mi¹a bmw

A, za te ogrebotine æu slikati presvlake na autu od maèjeg krzna!  :D
Two wheels, one life

MILJAN

Cave ab homine unius libri