Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ninja66

Ninja JR danas na stazi Jazak.



Uploaded with ImageShack.us

Mali Sale.



Uploaded with ImageShack.us

Stefan Radanov.



Uploaded with ImageShack.us



sibin



ninja66

Transfagarasan, Rumunija, pre dva dana.



Uploaded with ImageShack.us

jager

Citat: ninja66 poslato 26 Septembar, 2011, 14:18
Transfagarasan, Rumunija, pre dva dana.

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Moja toliko ¾eljena destinacija..... nadam se da æe mi i uspeti da odem tamo sledeæe godine
Ima¹ plus od mene! ©teta samo ¹to vam je bila magla :( ....

MILJAN

Cave ab homine unius libri

miodrag

Citat: jager poslato 26 Septembar, 2011, 16:50
Citat: ninja66 poslato 26 Septembar, 2011, 14:18
Transfagarasan, Rumunija, pre dva dana.

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Moja toliko ¾eljena destinacija..... nadam se da æe mi i uspeti da odem tamo sledeæe godine
ja imam u planu da idem u julu sledece godine tamo pa mozemo zajedno
Ima¹ plus od mene! ©teta samo ¹to vam je bila magla :( ....


miodrag

ja imam u planu da idem u julu sledece godine tamo pa mozemo zajedno, ici ce jos par mojih drugara...

ninja66

Citat: jager poslato 26 Septembar, 2011, 16:50
Citat: ninja66 poslato 26 Septembar, 2011, 14:18
Transfagarasan, Rumunija, pre dva dana.

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Moja toliko ¾eljena destinacija..... nadam se da æe mi i uspeti da odem tamo sledeæe godine
Ima¹ plus od mene! ©teta samo ¹to vam je bila magla :( ....

Zato nas je dan kasnije na Transalpini ogrejalo sunce. Transfagarasan je prelep ali spram Transalpine prekratak, losiji asfalt i realno skromniji.



Uploaded with ImageShack.us

MILJAN

Citat: miodrag poslato 26 Septembar, 2011, 20:58
ja imam u planu da idem u julu sledece godine tamo pa mozemo zajedno, ici ce jos par mojih drugara...
Takoðe i moj plan
Cave ab homine unius libri

miodrag

Citat: MILJAN poslato 26 Septembar, 2011, 23:02
Citat: miodrag poslato 26 Septembar, 2011, 20:58
ja imam u planu da idem u julu sledece godine tamo pa mozemo zajedno, ici ce jos par mojih drugara...
Takoðe i moj plan
,pgli bi da se organizujemo da odemo svi zajedno. moze da ide ko god hoce. sto vise to bolje

ninja66

Citat: MILJAN poslato 26 Septembar, 2011, 20:06
Tamo je skoro uvek magla - oblaci
Naprotiv, cesto je sunce. I taj dan sa jedne strane prevoja 18 stepeni ,sunce i dok smo prolazili tunel izadjemo u 0 stepeni i maglu-oblak.



Uploaded with ImageShack.us

MILJAN

Mitri kad je i¹ao, nije iz oblaka izlazio :D
Elem, ova mi je tazija ali draga fotka sa jednog putovanja...

Cave ab homine unius libri

ninja66

Elem ,da ne bude tvoja zadnja posto jos nisi bio, zato postoji live-cam pa pratis kao mi kakvo je vreme.

http://www.jurnalul.ro/webcam/balea-lac-transfagarasan-170.html

Gašpar

@ninja66: Koliko je trajalo proputovanje? Gde ste spavali? Kakvi su Rumuni po pitanju bezbednosti? Mislim na ostavljanje motora preko noci i to. U Temisvaru znam da moze, skro pa, kljuc da se ostavi u bravi, niko ga nece dirati. Ali za istocniji deo nemam informacije

ninja66

Citat: Gaspar poslato 27 Septembar, 2011, 13:17
@ninja66: Koliko je trajalo proputovanje? Gde ste spavali? Kakvi su Rumuni po pitanju bezbednosti? Mislim na ostavljanje motora preko noci i to. U Temisvaru znam da moze, skro pa, kljuc da se ostavi u bravi, niko ga nece dirati. Ali za istocniji deo nemam informacije
Mi smo raspameceni.
U  Rumuniji nisam bio 35 godina i sama pomisao na put i Rumune me je odbijala. Sad ne mozemo da se nahvalimo kakvi su ljudi i koliko je lepa zemlja. Raj za moto turiste. Smestaj sa doruckom smo placali od 11-17 eura. Bili smo 4 dana , isli na Srpsku Crnju - Temisvar -Lugoj- Deva (spavanje). Drugi dan dvorac u Hunedoari ,pa Sebes-Sibiu -preko Fagarasa i Brasova na Sinaiu (spavanje).
Treci dan obisli dvorac Peles u Siania ,zatim kod Drakule u Bran pa preko Curtea de Arges - Transfagarasan - Sebes (spavanje).
Cetvrti dan Sebes-Sugag -Transalpina-Novaci- Targu Jiu i preko Severina na Kladovo.
Svaki smestaj je imao ogradjene prostore za motore ali smo na svakoj pauzi u mnogo gradova ostavljali jakne, kacige i tank-torbe na motorima bez ijednog sranja.
Cilj puta treba da bude Transalpina a Transfagarasan ako se stigne.

MILJAN

Citat: ninja66 poslato 27 Septembar, 2011, 12:53
Elem ,da ne bude tvoja zadnja posto jos nisi bio, zato postoji live-cam pa pratis kao mi kakvo je vreme.

http://www.jurnalul.ro/webcam/balea-lac-transfagarasan-170.html
Pa ko je pisao da je tamo stalno ki¹a? [rolleyes]
U Rumuniju idem sledeæe godine jer mi je bli¾e i jednostavnije nego na more u CG. Gosti su mi bili rumuni pre par dana sa starim BMW-ima. Reko¹e mi da je tamo na planini èesto ki¹a, ali da se naizmenièno menjaju lepo i lo¹e vreme stalno... Nebitno...idem do njih u goste pa mi je ta planina na putanji.... Milan Mitri je bio u oblacima ..Ima njegov putopis... Zavisi kad "pogodi¹".... Zato sam i napisao:
Citat: ninja66 poslato 26 Septembar, 2011, 23:04
Citat: MILJAN poslato 26 Septembar, 2011, 20:06
Tamo je skoro uvek magla - oblaci
Naprotiv, cesto je sunce. I taj dan sa jedne strane prevoja 18 stepeni ,sunce i dok smo prolazili tunel izadjemo u 0 stepeni i maglu-oblak.



Uploaded with ImageShack.us
Cave ab homine unius libri

daca.ZZR6

Citat: ninja66 poslato 26 Septembar, 2011, 14:18
Transfagarasan, Rumunija, pre dva dana.


Idem i ja ......................kao suvozaè, sa svojim vozaèem   

[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]