Glavni meni

Kako se NE oslobadja od vojske... Nastavak memoara one budale...

Započeo Lazic, 28 Jul, 2011, 04:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

moze se desi i Q da dobijes ako strazar dugo nije isao kuci :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: svetac poslato 30 Jul, 2011, 09:23
Citat: revolution poslato 29 Jul, 2011, 18:29
Ja se ne bih tolikoi drko...odes u vojsku i gotovo..
izvini,a koje si godiste?
1970....mene mrzelo da se drkam...sutnuli me u neku vukojebinu u okolini zadra...dva puta sam izasao u grad....ma bilo proslo secas se samo lepih stvari...kjojih je kao i u zivotu jako malo...doduse bilo pre rata
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Abdullah100k

Citat: ¹tampar poslato 30 Jul, 2011, 19:40
Citat: Abdullah100k poslato 30 Jul, 2011, 19:08
Mogao si mnoogo jednostavnije da se resis bede ali... ako voles kafe i saltere onda ok.

Hm,poljubi¹ stra¾ara na prijavnici???? [rofl] [rofl] [rofl]

Ne, karas ga.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

jager

U bre brate Abdula.... za to ne bi samo bio osloboðen od vojske, veæ bi ga veæ poslali na posmatranje ;D

Boki-KG

Mogao si da kazhesh da si jehovin svedok ako ti je tol'ko bilo zapelo da ne idesh.

U ovoj drzhavi imash najveca prava ako si jehovin svedok, neki drugi sektash, musliman ili peder. Ako si Srbin sjebao si se.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

gane


jager


Gašpar


jager


Lazic

Citat: Gaspar poslato 31 Jul, 2011, 02:21
O's ti da nastavljas ovo ili da te banujem?  ;D

Banuj... Do malopre sam namestao dvoja vrata na burazerovom saabu/fiatu... Nasao je da menja vrata dva dana pred Zaovinsko jezero... Pri tom sa mladjeg modela, pa sam morao i kablove da prebacujem... Prvi put videh vrata sa ventilatorom...!!! ne osecam  prste... sutra, ako me ne banujes...

Gašpar

Citat: Lazic poslato 31 Jul, 2011, 03:15
Citat: Gaspar poslato 31 Jul, 2011, 02:21
O's ti da nastavljas ovo ili da te banujem?  ;D

Banuj... Do malopre sam namestao dvoja vrata na burazerovom saabu/fiatu... Nasao je da menja vrata dva dana pred Zaovinsko jezero... Pri tom sa mladjeg modela, pa sam morao i kablove da prebacujem... Prvi put videh vrata sa ventilatorom...!!! ne osecam  prste... sutra, ako me ne banujes...

Necu, cekamo sutra  ;)

Lazic


bullet88

Ministar za uvoz


jager


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

Citat: jager poslato 01 Avgust, 2011, 01:29
Ajde bre, Laziæu! Danas je sutra!  [rofl]
evo ga sad online, valjda æe da iskucka pa taman da mi ujutru lepo poène mesec :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.