Glavni meni

Kucajske planine - endurijada 12-14. 8.

Započeo aca-pn, 28 Jul, 2011, 00:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn

Ko nije bio u Kucajskim planinama, a zeleo bi da ih vidi, ko je bio, pa bi hteo to iskustvo da ponovi, koga ne zanimaju Kucajske planine, a voli da vozi po terenu, ko ne voli da vozi po terenu, a voli da se druzi sa endurasima, svi koji spadate u neku od ovih grupa dodjite od 12-14. avgusta da se druzimo, vozimo, uzivamo itd.

Mesto okupljanja planinarski dom Grza u kome cemo biti smesteni. Mesta za spavanje ima za 60 ljudi, 5-6 cetvorokrevetnih soba i nekoliko visekrevetnih (10-20 kreveta). Ispred doma je ogromna terasa sa pogledom na... sumu. Nocenje je 300 din po osobi, za klopu jos nisam precizirao, ali bice je i bice povoljna (200-300 din po obroku). Na 100 metara od doma su dva jezera u kojima se hrabri mogu okupati ako bude toplo (voda je ledena), a 200 m od doma je izvor reke Grze, pecina itd, znaci i pesaci imaju sta da vide.

2-3 km ispred doma je hotel Koliba, pa ako bi neko konforniji i bolji smestaj od onog koji se nudi u domu, nikakav problem da noci tamo, blizu je doma. Nocenje u hotelu je 1500 din (ovo proverite za svaki slucaj).

Kako naci dom ?

Iz Paracina krenete magistralom ka Zajecaru, na 20tom kilometru iz Paracina je skretanje levo za Grzu, odmah posle treceg tunela. Postoji i veliki putokaz, ne mozete da promasite. Kad skrenete samo vozite pravo i kad vise nema puta dosli ste do doma :)

Tereni po kojima ce se voziti su 80% dobar makadam i 20% sumskih puteva gde na nekim deonicama moze biti malo zahebano. Napravicemo brzu i sporiju grupu, pa ce svako moci da se udene tamo gde mu odgovara.

Dobrodosli !

misa-pei

 [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]
[balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
[talas] [talas] [talas] [talas] [talas]
Država je najveći neprijatelj naroda

noam chomsky

Acoooo...Tunel, tunel, tunel, tunel....da isteramo tog drekavca odande... :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Lazic


aca-pn


Lazic

Xexexe, sa mojim auspufom... Zlo i naopako... Volim tunele, ali mora da bude zastoj, tj, pun kola... Nije interesantno ako nema nikog da iznerviram...

Vlajko

Bogami ovaj je drugaciji..

onomad je bio pri kraju pun vode..

Znaci od utorka zagrejavanje?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Tja, kupanje u tunelu bi samo mene iznerviralo...

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

K`o Aca-Pn onomad, pa nestade pod vodom...

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


CrvenBan

Pa vidi Lazicu, protera ti tvoju Klementinu po Debelom Brdu ;D, red je i da oseti Kucaj  [yahoo], a mozda i tunelcic [balavi]. Lazu te ovi, to je jedan mali tunelcic  [pomazi_me], nista specijalno, hoce da te uplase. [flashing]

balcan girl

ma da lazicu bas je maliii :D :D :D :D al sta te briga bolje tunel nego grza :D ima da se povuces u sebe posle grze bar za deceniju i po :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Popsy

ma kakvo crno kupanje, jedva da je bila koja barica :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

poudavao je masu sestara u Crnu Goru... Izgleda su bila vencanja u rafalu... ;D


Nego, malopre sam skapirao, da cu biti sa decom i psom na Zaovinskom jezeru od 3.8.- 14.8... Do mojega... Koliko ima od Grze do Tare...?

daca.ZZR6

Citat: Lazic poslato 28 Jul, 2011, 17:55
Nego, malopre sam skapirao, da cu biti sa decom i psom na Zaovinskom jezeru od 3.8.- 14.8... Do mojega... Koliko ima od Grze do Tare...?
[/quote


Sram te bilo, zar æe¹ i ti da nas izda¹!!!!!

:P    :P  :P

misa-pei

Citat: Lazic poslato 28 Jul, 2011, 17:55
Nego, malopre sam skapirao, da cu biti sa decom i psom na Zaovinskom jezeru od 3.8.- 14.8... Do mojega... Koliko ima od Grze do Tare...?

Ne znam kako da ti ka¾em, ali je dovoljno blizu da ti se pojavimo bar Jager i ja (za ostale ne znam), negde oko utorka, to mu dodje 9., 10. :D :D :P :P
Ti nam obezbedjuje¹ sme¹taj, na podu, samo nosimo vreæe, ako veæ ne uspe¹ da nam naðe¹ pomoæne krevete :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

#19
bice reseno... cekacu vas... Inace, tamo je dusu dalo za okupljanje, ali samo do jbm li ga, kraja septembra...


@Irena:
potpuno sam smetnuo sa uma, posto ne finansiram ja, jer nemam odakle... Izvisili smo za more, Anita ide sa mojim bratom i njegovom zenom i cerkama, a moja keva je uskocila, da ja povedem Dimitriija i kuce, cimerka mora da fercera, sto mi skroz odgovara, zbog ustede... Mislio sam da od toga nema nista, ili da cu ici na 3-4-5 dana, a ono 10... Stvarno bi mogli da se provozate do Tare... Nije daleko...