Glavni meni

Potrebna Pomoc / Digitalni Fotoaparati

Započeo PECA BMW, 27 Jul, 2011, 16:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Ko moze da shvati moj post ozbiljno?  [rofl]
Namerno sam pomenuo moj Nikon D5100 i 50 1.8 koji vrede manje od 2% prikazane opreme.

monsterbnt

Citat: SSZGO poslato 03 Jul, 2019, 05:22
Citat: monsterbnt poslato 02 Jul, 2019, 23:05
Zavisi zasta.... Za video jeste sony najbolji, za studio moze samo u dupe da gleda canonu, za novinsku fotografiju, pogotovo za sport i wildlife, ne moze sa nikonom ni u istoj prostoriji da bude....

tvoje informacije kasne 5 godina

a9, najbolji aparat za sport i wildlife na svetu, najprecizniji autofokus, 20 fps iliti nabrzi broj okidanja...

a7iii najbolji odnos cene i mogucnosti #1 hibridna kamera na svetu


nikon je u kanalu, kenon se jos drzi

Sinak, idi popi lekice da manje lupetas....

Vidim ceo svet slika sport i wildlife sonijem....
Btw imao sam na testu a9.... za sport je apsolutno govno... af mu je go kurac kad se nesto prebrzo desava, vuce gde on hoce, i kad je pocela kisa otisao je u kurac... Srecom imao sam sa sobom i D5 pa sam mogo i da odslikam utakmicu kako treba....

Ta sigma 120-300 je zivi kurac... AF je neuporedivo sporiji i od nikon i od canon 300mm a vek trajanja joj je dovoljan za arapske turiste... Za ozbiljan sport je gotovo neupotrebljiva, jos kad stavis konverter mozes da se poseres na nju... (takodje iz LICNOG iskustva ne od citanja na internetu...)

Drzi se ti svojih steroida...
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

isao sam na safari da isprobam objektiv, veci domet bi bio dobra stvar ali sta je tu je... slike  u ovoj temi:

Moj prvi safari
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor