Glavni meni

poziv za jagodinu ( opet ) datum nepoznat jos uvek ali od prvog avgusta :D

Započeo balcan girl, 27 Jul, 2011, 00:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 27 Jul, 2011, 00:32
ovako ja i stefan smatramo da nam je bilo malo druzenja sa manijacima pa smo se dogovorili ovaj put malo bolje  :P
od prvog avgusta ja imam praznu gajbu deset dana :D a stefan uvek ima mesta da organizujemo jos jedno druzenje :D :D ovaj put u kucnoj varijanti ( moze i van sve po dogovoru ) za manijake :D :D :D datum je znaci jos uvek nepoznat ali rangiramo se od prvog avgusta deset dana pa da se utanacimo kad vecini odgovara :D
ja cu i dalje da radim naravno :D ali manijakuse su obecale da ce da mi spremaju da jedem dok me cekaju :D
brat stefan radi uvek prepodne tako da dok se manijaci naspavaju eto njega a stefanova keva je ljuta jer vam nista nije spremila za klopu pa hoce sada da se oduzi :D :D :D :D ko je ZA?
Prvi i drugi vekend avgusta su mi Zlatibor i Divèibare skupovi tako da.............. A za¹to mora da bude vikend? Svi rade leti? Odmori?
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

gile74

Samo da se prijavim dolazim i ja.Èetvrtog avgusta mi je roðus , 15 08 idem na more izmeðu  sam slobodan (ubiæe me familija ako nebudem kuæi za roðus) [cheers]

balcan girl

hahahahah :D ako vecini odgovara moze i radni dani jer ja radim i vikendom tako da je to nebitno skroz :D :D :D :D a za saleta rizlu druzenje je druzenje :D nemoj da si ljubomoran sto su manijakuse kod mene :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: gile74 poslato 27 Jul, 2011, 11:53
Samo da se prijavim dolazim i ja.Èetvrtog avgusta mi je roðus , 15 08 idem na more izmeðu  sam slobodan (ubiæe me familija ako nebudem kuæi za roðus) [cheers]

Pozdravio te Jager, zamalo je dosao na druzenje na Tresnji na sinov rodjendan... Zaboravio covek... Probali smo da ga nagovorimo da vodi i dete, al`dzaba...

Vlajko

Jagodinci hoce da budu jos bolji domacini nego sto su bili  [ludak]

Tocilica.. prazna gajba 10 dana, zelja keve da nas nahrani raznim djakonijama..  [balavi]


Pa ovo bolje zvuci od odlaska na more  :-*

Orgije u najavi da ne pominjem, nego bre ne moze se stici svuda.. jedino da dojdemo na 10 dana iz komada  [cheers]

p.s. po nasem enduraskom planu 13-14 Kucajske planine, 2 nedelje kasnije Golija..

ima i kotlic u BS 07..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

znaci poziv je otvoren od 1. avgusta do 7 avgusta :D ko moze neka dodje :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

daca.ZZR6

Ja mogu samo za vikend!!!!  :D

Ne znam kada æu da dobijem novi odmor :(

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


jager

Citat: Lazic poslato 27 Jul, 2011, 12:45
Pozdravio te Jager, zamalo je dosao na druzenje na Tresnji na sinov rodjendan... Zaboravio covek... Probali smo da ga nagovorimo da vodi i dete, al`dzaba...

;D Jes' pa bi me odrale babe, tetke, ujne, strine.... ;D

Elem.... od 12. do 14. avgusta je endurijada u Grzi.
A da ja kidnem od kuæe par dana ranije? Balcan, prima¹ me na spavanje?? :D ;D :D ;D

balcan girl

naravno jager :D al ne zavisi sve od mene :D :D :D manijakuse moraju da se sloze sa tim :D :D :D znaci od 1 do 7 avgusta poziv stoji :D spavanje kod mene i stefana :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager


jager

Citat: balcan girl poslato 28 Jul, 2011, 00:38
a manijakuse se vec izjasnile da hoce lazica :D :D :D

A mene ko jebe.... eeeeeee, pa doOOooOOooobro, neka, neka... ;D ;D ;D ;D ;D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

uuuu taj termin moze al bez spavanja kod mene vec kod stefana :D :D :D ako odgovara :D :D :D tada mi vec nije prazna gajba :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Nosim ja vreæu, ¹ator.... nije nevolja ni neka livada...

balcan girl

pa mi koliko smo obavesteni to radi gospodja jager :D :D :D :D hahahahhhahahaha a ne znam ja slihtaj se malo manijakusama pa cemo da vidimo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!