Glavni meni

BRNO MOTOGP 14.08.2011

Započeo TOECUTTER71, 26 Jul, 2011, 17:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TOECUTTER71

Ajde da vas èujem manijaci jel bi neko i¹ao u BRNO Na MOTOGP [klanjam_se] [pop]..Karta za sva stajanja je 75€..sada mo¾e da se bukira, a u prodaji su od 08.09.2011...dodu¹e karta æe na dan "Vikenda" verovatno biti ne¹to skuplja, ali se nama isto v'ata jer uz sve da¾bine kada je kupuje¹ preko net-a(©alju je UPS-om to je 20€+5% "rukovanje")Tako da se ja ne bih optereæivao kupovinom karte pre stizanja tamo...Imaju Moto-Kamp koji je Èador+Motor 15€ e sada struja i ostalo se verovatno ne¹to doplaæuje...eto ukratko pa da èujem ima'l interesenata.

Moto GP Brno 2009 camping area
Brünn (Brno) 2008 -Moto GP- Hihlights - Long Version
Moto-GP 2010 Brünn Camp Start

http://www.polepositiontravel.com/
Jedan od linkova sa jo¹ dostupnim paketima(moteli-hoteli) ima i camp.

K_A_W_A

#1
Druze, malo si pobrkao datum. Brno je 14.avgusta  ;)

http://www.motogp.com/en/events/Czech+Republic/2011

TOECUTTER71

Evo sada sam ba¹ hteo da unesem izmenu(sorry...malo sam pobrk'oo)

TOECUTTER71

Znaèi 14.09.2011...sve ostalo ostaje isto.

K_A_W_A


K_A_W_A


Gargi

Ba¹ ga jebu ti datumi ;D ;D ;D...Kako god ja i jedan drugar (za sada) idemo kolima.  Jeb. ga kriza je a plin za sada jo¹ jeftin [neampojma]
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Gašpar

Pazite se, plina van Srbije skoro i da nema, recimo da ima na svakoj 20-oj pumpi   ;)


Inace, pozdrav i od mene  [hello]





Brno MotoGP 2010 Serbia

Gašpar

Inace, karte uzimate na licu mesta. Ako niste ludi za kampovanjem, nemojte to da radite, dobar hostel (sa bordelom u prizemlju  ;D ) moze da se nadje za 10 evra, a neki novosadjani su prosle godine nasli extra hotel sa doruckom za 35 po osobi. Takodje moze i da se casti momak na ulazu i da se udje na stazu za 5-10 evra po coveku. Ima i tapkarosa ispred staze pa VIP karte mozete da uzmete po ceni obicnih(ne brinite, i ako su fals vas ne dotice, nikako se ne proverava).
Veliki deo staze se vidi najjeftinijim kartama, ali ako opet budem isao ove godine (za sta postoji veoma mala sansa), uzecemo druge po redu ili tapkane. Bolje je kad se nalazite u sred staze.
Petak i subotu uvece obavezno provedite u centru, jer je sve u znaku MotoGP-a. U subotu uvece je bila organizovana Playboy zurka za izborom neke zecice, ne znam kakve, a zurka je bila na improvizovanoj plazi u centru grada (slicno kao ovo ispred Usca samo 14 puta vece  :D ).
Pivo probajte obavezno. Kobasice takodje. Picu ne preporucujem. Ako vas jos nesto zanima, pitajte  [cheers]

Eh da, i najbolje je da ste u Brnu vec u petak ujutru, jer je tada moguce obici boxove.
Kada kazem ujutru, mislim na 7-8 sati  ;)

TOECUTTER71

Eh hebote vi ne znate za ¹alu 14.09 je sati [neampojma], znaèi tako od vas par, 1-an ide kolima [doh] lepo...za¹ta vam slu¾e motori da pozirate na petlji(NS)i slièno 8)...Tako je bilo i pro¹le i pretpro¹le godine kada sam i¹ao za umag i dalje...u decembru se javi njih 300 u januaru 150 a kada treba da se krene idemo ja i d¾igi(i leptir-krene u subotu vraæa se u nedelju...ehhh manijaci..manijaci.
Nema Veze ako ima jedan èovek-jedan motor(ima¹ motor-vrati bicikleto) koji hoæe da ide u Brno ne'k se javi
Ja sam camp spomenuo kao najjeftiniju opciju...naravno da se uvek mo¾e uzeti pansionèe...ali...po dogovoru.

K_A_W_A