Glavni meni

fotke sa treceg MM okupljanja Jagodina

Započeo balcan girl, 24 Jul, 2011, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 02:17

Cek, Miljane, gde je snimak, Nensy je snimala sa tvojim aparatom, kad smo krenuli nazad, a ja nagario k`o da pada most...

Pa valjda si na ovom "povratak na jezero Bagrdan"
Cave ab homine unius libri

Lazic

Ne, ja sam krenuo prvi, pa stao na pocetku mosta, da odmakne neki raspali kec, pa sam za njim nagario k`o budala, na uzas porodice koja se zalepila na zadnje staklo... Nensy je snimala sa pocetka mosta, a mislim da je Peca bmw ili Stefan Xr odmah iza mene... Ili neko drugi, ne secam se bas najbolje... [cheers]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Lazic


MILJAN

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 02:30
Ne, ja sam krenuo prvi, pa stao na pocetku mosta, da odmakne neki raspali kec, pa sam za njim nagario k`o budala, na uzas porodice koja se zalepila na zadnje staklo... Nensy je snimala sa pocetka mosta, a mislim da je Peca bmw ili Stefan Xr odmah iza mene... Ili neko drugi, ne secam se bas najbolje... [cheers]
tra¾io ali nema tog snimka... Izgleda da je nency zaboravila da pritisne "rec"
Cave ab homine unius libri

The One

trebalo bi da su na njenom aparatu jo¹ neke fotke i snimci
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

MILJAN

Citat: Poison girl poslato 26 Jul, 2011, 02:41
trebalo bi da su na njenom aparatu jo¹ neke fotke i snimci
Da.... ©ta je sa njom?
Cave ab homine unius libri

Lazic

rol plej, ovih dana ce morati da glumi pepeljugu, mora da nadoknadi izgubljen vikend na gradilistu... Verovatno davno spava... Ali, ako nije snimila napad na stojadina, u top cu da je metnem...

UFF

A gde je moj jump ktm-om na mostu koji je nency snimila?

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

brate znao sam da si peder :D :D :D :D :D :D ma jok to mi ortak iz detinjstva :D :D :D :D :D a inace lik koji nam se drao sa obale kad smo bili na mostu je posle dosao na jezero da vidi koji su to manijaci :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

brmmmm

bokilic

brmmmm

lord_oblivion

Citat: balcan girl poslato 26 Jul, 2011, 11:42
brate znao sam da si peder :D :D :D :D :D :D ma jok to mi ortak iz detinjstva :D :D :D :D :D a inace lik koji nam se drao sa obale kad smo bili na mostu je posle dosao na jezero da vidi koji su to manijaci :D :D :D
Al mi nije jasno kud se izgubio kad smo ga lepo zvali na pivo. Samo je nestao  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

hmmmm to mi je sumnjivo :D da nije on neciji ortak iz detinjstva a okolo sumaaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

nije bilo dovoljo gulasa... ja sam tek poceo da jedem, kad ono, kraj.... trebalo je da da donosim gulas na sto, sakrio bih bar 2 cinije sa gulasom.  :) :)

balcan girl

hahahah plazma pa nemoj tako dobio si vise od ostalih :D znas da mi pazimo na piletinu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: UFF poslato 26 Jul, 2011, 09:34
A gde je moj jump ktm-om na mostu koji je nency snimila?
Nema. Sve ¹to je bilo od avi fajlova sam izbacio. Nema.... Nije snimila izgleda...
Cave ab homine unius libri

Lazic

Dusaneeeeeeeee... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Jos se smejem... [cheers]