Glavni meni

Kragujevac, 30-31.07.

Započeo Gašpar, 24 Jul, 2011, 13:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Sledeceg vikenda se vozi trka u Kragujevcu, ali mislim da se ne budeje ni za sta. Ko sve ide? :D

Kengur


Gašpar


Cale


Gašpar

Citat: Cale poslato 24 Jul, 2011, 20:36
Gde u Kragujevcu ?

Na ulici se vozi. Nisam bio prosle godine, ali mislim da je tu kod Metroa

Joker

Ja cu samo u nedelju... Subotu ne mogu, imam opravdanje za razliku od nekih... Kao npr. Kengur...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Imam i ja... Idem na zasluzeni odmor posle dve godine... :)

Gašpar

Citat: Ssn Marko poslato 25 Jul, 2011, 00:02
Ja cu samo u nedelju... Subotu ne mogu, imam opravdanje za razliku od nekih... Kao npr. Kengur...

I ja cu u nedelju, subotu vozim moje na aerodrom, pa ne mogu, tako da imam opravdanje  :D

Nadalina

Citat: Ssn Marko poslato 25 Jul, 2011, 00:02
Ja cu samo u nedelju... Subotu ne mogu, imam opravdanje za razliku od nekih... Kao npr. Kengur...

Imam i ja- nista od mene. A, Kenguru opravdanje cu ja da potpisem... :P
Dzukela u podznaku

balcan girl

trke se voze kod metroa a da ponesite pivo ako uspete da ga unesete tamo imaju samo bezalkoholno :D bljaaak
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic


UFF

gasa ce to da zaboravi
ko na mm druzenje

Gašpar

Gasa na trke ne zaboravlja

UFF

pa kad su ti vaznije od druzenja
ccc

Gašpar

Pa ako ti kazem da sam 2007 odlozio more zbog trke, shvatices da mi jeste vaznije

Gašpar

"U nedelju se vozi trka u Kragujevcu, ali se neboduje za sampionat jer organizator nije dobio licencu za stazu, nije ispunio obecanja da ukloni bandere i asfaltira klizave delove staze kako bi staza bila bezbedna za voznju. Zbog toga, da ne bi bez razloga doslo do nekog nezgodnog pada i zbog finansiskih razloga ja necu nastupiti na trci." Zeljko Stanicic

bigbad86

I prosle godine je bio problem, skinuli su neke bandere ali nisu sve, samo su ih oblozili gumama. A i dobar deo trke se vozi na izmetu od asvalta... najkriticniji je deo gde se vozila ukljucuju na magistralu sa zadnjeg ulaza u METRO. Tu su bajkerima bezali repovi samo tako...

Radanovic

Hoæe  li  voziti  Kule  i  ©one ? Znam  da  su  bili  povreðeni , jesu  li  se  oporavili ?

Gašpar

U 1000 ce izgleda biti propast. Misa i Zeljko sigurno ne voze, ne voze ni stranci. Nesto sumnjam i u Cvrleta. Daca nece voziti. Ne znam samo za Pauka da li ce voziti. Sone je rekao da ce voziti, ovih dana mu skidaju gips, a Kuleta nisam video ne pamtim, tako da nemam pojma sta se dogadja. Brka mozda ima i tu info.

Joker

Cvrle je rekao da nece da vozi ni 600... 100 nece 100%!  Verovatno nece ni Marko... Ako budu izlazili to ce biti cisto rekreativno... Ma Kragujevac je cist debilizam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...