Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Autor Tema: Sajle  (Pročitano 8416 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1883 (16%)
Zahvalnice: 123

Odgovor #20 - 29 April, 2018, 15:15 Ocena: 0
Ignoriši

Resio mi za 20min, bio u petak
castor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZeRcov 3/4 litre
Kvalitet: +835 (24%)
Zahvalnice: 75

Odgovor #21 - 30 April, 2018, 08:58 Ocena: 0
Ignoriši

Bio jednom kod Siniše za sajlu kvačila na FZ6N. U odlasku na rafting, kod Drvengrada mi se raspertla sajla. Svratimo u Višegrad, riješimo problem sa sajlom od bicikla i tako se odvezem do CG i vratim za BG. I sutradan do posla i gekne i ta kod Moskve. Dovučem se do Siniše, provedem tamo sat ipo vremena da mi napravi sajlu koju je pravio nekoliko puta od tri sajle - prvo je bila prekratka, 3-4 puta put se raspadala donja kuglica, odnosno izvlačila se sajla iz olova, onda su živci uzeli svoje i sve je krenulu uskurac. Nakon sat ipo je napravio nekako, bijesan kao ris, ali se ta raspala poslije 3-4 dana. Poslije svega mi se nije dalo cimati opet kod njega. Tada sam naučio da 20-30 eura za original sajlu nije neka lova i kako zamijenim sajlu, tako naručim novu... Naročito zato što original sajle imaju sajlu, plastiku oko same sajle, pa tek onda bužir.

It's the ride that matters, not the bike…
Hurricane
Jeb'o vas plin
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzy Minaj
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +2394 (32%)
Zahvalnice: 157

Odgovor #22 - 21 Oktobar, 2019, 11:32 Ocena: 0
Ignoriši

još jednom preporuka za Gradu.

rascvetala mi se sajla kvačila, primetih u zadnjem momentu, ali je neki tip onaj glupi sa ušicom na kraju umesto kuglice..

Grada ga majstorski raznitovao, pod presu ubacio novu sajlu, ubacio teflon gde je cepalo ranije i sve bolje nego fabrika, kvalitetniju sajlu je stavio čini mi se, deblja i jača za dve nijanse

cenu ne želim da komentarišem, svaka čast
ЯЭВОЛУТИОН
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7888 (37%)
Zahvalnice: 694

Odgovor #23 - 24 Oktobar, 2019, 12:15 Ocena: 0

sajle mozete napraviti i na ceraku kod lav auta...u nizu lokala do ibarske ,,,,radi podizace za stakla i te stvari ali radi i sajle...jako korektan i pedantan....preporuka

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Moto servisi, radionice i prodavnice  |  Servisi i radionice (Urednik: ЯЭВОЛУТИОН)  |  Tema: Sajle