Glavni meni

Sajle

Započeo maxxa, 01 Novembar, 2010, 21:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Resio mi za 20min, bio u petak

castor

Bio jednom kod Sini¹e za sajlu kvaèila na FZ6N. U odlasku na rafting, kod Drvengrada mi se raspertla sajla. Svratimo u Vi¹egrad, rije¹imo problem sa sajlom od bicikla i tako se odvezem do CG i vratim za BG. I sutradan do posla i gekne i ta kod Moskve. Dovuèem se do Sini¹e, provedem tamo sat ipo vremena da mi napravi sajlu koju je pravio nekoliko puta od tri sajle - prvo je bila prekratka, 3-4 puta put se raspadala donja kuglica, odnosno izvlaèila se sajla iz olova, onda su ¾ivci uzeli svoje i sve je krenulu uskurac. Nakon sat ipo je napravio nekako, bijesan kao ris, ali se ta raspala poslije 3-4 dana. Poslije svega mi se nije dalo cimati opet kod njega. Tada sam nauèio da 20-30 eura za original sajlu nije neka lova i kako zamijenim sajlu, tako naruèim novu... Naroèito zato ¹to original sajle imaju sajlu, plastiku oko same sajle, pa tek onda bu¾ir.
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane

jo¹ jednom preporuka za Gradu.

rascvetala mi se sajla kvaèila, primetih u zadnjem momentu, ali je neki tip onaj glupi sa u¹icom na kraju umesto kuglice..

Grada ga majstorski raznitovao, pod presu ubacio novu sajlu, ubacio teflon gde je cepalo ranije i sve bolje nego fabrika, kvalitetniju sajlu je stavio èini mi se, deblja i jaèa za dve nijanse

cenu ne ¾elim da komentari¹em, svaka èast

ЯЭВОЛУТИОН

sajle mozete napraviti i na ceraku kod lav auta...u nizu lokala do ibarske ,,,,radi podizace za stakla i te stvari ali radi i sajle...jako korektan i pedantan....preporuka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11