Glavni meni

Izrazi i pojmovi koje moze da smisli samo neum

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Jul, 2011, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Inace je ta busilica dosla kao americka pomoc posle II svetskog rata....tako je i dobila naziv...iz iste price je i
KIKIRIKI-koga tako zovemo samo mi (bivsa jugoslavija) i Grci koji su takodje dobijali americku pomoc....a firma koja je
pakovala peanut se zove...pogodite.....kiki-riki
To je sve stizalo zajedno sa Trukmanovim jajima u prahu i sa jos nekim stvarima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

trumanovim jajima.....tada je on bio predsednik sad.

smilodon

Citat: Phoenix poslato 01 Februar, 2012, 19:17

amerikaner je ona stara ruchna bushilica,sa strane je ruchica koju vrtish i burgija se okrece. Ja i ne znam drugi termin za tu bushilicu!

Grudna bu¹ilica( upire se o grudni ko¹).

Phoenix

Citat: smilodon poslato 01 Februar, 2012, 21:32
Citat: Phoenix poslato 01 Februar, 2012, 19:17

amerikaner je ona stara ruchna bushilica,sa strane je ruchica koju vrtish i burgija se okrece. Ja i ne znam drugi termin za tu bushilicu!

Grudna bu¹ilica( upire se o grudni ko¹).

koliko sam ja skapio o rame bre [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Bori¹a

Citat: vuk poslato 31 Januar, 2012, 09:24
Dobra tema. Znam lika koji je kupio auto marke Micibu¹i ;D

I ja sam cuo da ga zovu MICUBU©U

Gvozden

e sad se setih a "colshtok" .....meni licno omiljen , nekako nepogreshiv kad uzimam meru mushterijama...

smilodon

Citat: Phoenix poslato 01 Februar, 2012, 22:25
Citat: smilodon poslato 01 Februar, 2012, 21:32
Citat: Phoenix poslato 01 Februar, 2012, 19:17

amerikaner je ona stara ruchna bushilica,sa strane je ruchica koju vrtish i burgija se okrece. Ja i ne znam drugi termin za tu bushilicu!

Grudna bu¹ilica( upire se o grudni ko¹).

koliko sam ja skapio o rame bre [rofl]
Lo¹e skapa¹, sedi jedan.

Bori¹a


srbac

Ta Fiæa
Ta bicikla
Fiæa je mu¹kog roda, bicikl takoðe !!!

Bori¹a


srbac


Jocika

Imam ja drugara koji za haubu kaze haubna a za maglenke maglovke a sto je naj gore drzi limarsku radionicu...

nano


Gašpar


Bori¹a


Gašpar

Aha, koriste ga oni koji idu kod Pera, a ne kod Pere.

srbac


Radanovic

Kad je 2009 u emisiji motorsport weekend na eurosportu komentator komentarisao trku klase supersport  :D

...... '' i pobjeduo je odnio Cal Crutchlow na Yamasi ''

Ajde da je rekao jednom Yamasi , pa da ka¾e èovjek da se zabunio , nego je do kraja pregleda bar 10 puta rekao Yamasi

zmiya

Orah-orasi
Yamaha-yamasi

To pravilo je koristio..

ЯЭВОЛУТИОН

E onda je u pravu....kaze se ORAJ a ne ORAH ili ORAS......znam sigurno, ima ona pesma :"Oraje, orajeeee, ustaj mala zora jeeee......"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11