Glavni meni

Izrazi i pojmovi koje moze da smisli samo neum

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Jul, 2011, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 22 Januar, 2012, 15:50
Citat: Plazma Keks poslato 22 Januar, 2012, 11:36
Citat: revolution poslato 22 Januar, 2012, 10:17
Citat: Plazma Keks poslato 22 Januar, 2012, 02:53
iberlauf- mislim da je to usisna cev ili odusak...
anaser-anlaser
torzija-trap ili vesanje

Mlad si pa nikad nisi video vesanje na Bubi ili Renou cetri ili Peugeouto 205, 306....
To je sistem gde je vesanje okaceno o  torzionu osovinu, koja funkcionise kao opruga koja se uvija.....pre nego sto svrstas neku rec u cudne, proveris da li je tebi cudna ili je stvarno cudna...ono prvo je zbog tvog neznanja.
hm... nisam znao. hvala
mislis balans stangla? torzija mi je bilo cudno jer je to glagol torzija-uvijanje. ako je to to, onda shvatam na sta se odnosi torzija
Ne balans stangla je isto tako torziona opruga ali sluzi za smanjere razlike u potapanju kraja vozila , ali sama torziona osovina je deo vesanja

ovo
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7r3lBRIuhxXkSIWCTxkfZxcGLsTcYeqd2YdQiIBMbDjsbVMdp0xaUtXh-0Q
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

@bambi

svo vreme

S ledja je kada ti neko prilazi
Iza ledja je kada ti se nesto nalazi iza tebe, tj iza ledja

Bori¹a

Ја сам мислио да је с леђа кад те неко јебе згуза ал изгледа да није тако, него кад ти неко прилази

nano


zmiya


nano


Gašpar


Lazic


K0le

prUsluk - prsluk
tutko - èekiæ
mrèka¹ - radi¹
cvRcangla - cvicangle
Nektru - Nektaru (kad neko radi u toj firmi, ala me izluðuju kad skre¹u to 'nektru'...)
ima toga jo¹, samo ne mogu sad svega da se setim :D

ЯЭВОЛУТИОН

-Mene zanima ovaj stan na Cerku (odma znas da je gdja iz onijeh krajeva)
-Ja zovem u vezi oglasa....recite mi u kakvom je stanju (sve je u redu ako prodajes/rentiras prvi put u zivotu ili to radis samo jednom u zivotu ili ako hoces     prodas jedinu stvar koju imas.....te godine 12 motora u garazi....oni koji trguju znaju kako je)
-Kako se zoves da ti ne presiram......oximoron

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: revolution poslato 24 Januar, 2012, 17:56
-Ja zovem u vezi oglasa....recite mi u kakvom je stanju (sve je u redu ako prodajes/rentiras prvi put u zivotu ili to radis samo jednom u zivotu ili ako hoces     prodas jedinu stvar koju imas.....te godine 12 motora u garazi....oni koji trguju znaju kako je)

Imali smo golfove, trojku i keca i dal caddy-a, ne mogu vise ni da se setim, bilo je odavno.

-Dobar dan, ja povodom oglasa
- U redu, za sta oglas?
- Pa za ovog VW
- A za kog tacno?
- Pa za golfa
- A kog?  ;D


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


AndreyRR


coe

Konfuktor - sprava putem koje moze da se vrsi konrenspondencija i posecuje inter net..
"Covek je srecan onoliko koliko misli da je srecan."
Okreni na igru ;)

MILJAN

Ajslag-cincilator je rotaciona geblanga za pumpanje ulja u defufnu.
Cave ab homine unius libri

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

despic

E, sad da vam predstavim svog kolegu! Rodom izBosne!

zuMbiraj - zumiraj
suMka - sunka
O me ve, pumpa - O em ve :)   - licni favorit
kaMasaki - kawasaki
vuchi - vuci
nop stop - non stop

ima toga jos...al ne mogu da se setim svega
klasican divljak

smilodon


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

-Zemljace imas li ti one blesimetre
-?
-ono za karburatore.....sto skace
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11