Glavni meni

Koliko je puta u vojsci Debeli Zmaj bio cebovan?

Započeo UFF, 01 Novembar, 2010, 18:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Sta mislite ako se ponasao kao sto se ponasa po forumima koliko su ga puta "prilagodjavali"?  [prebicute]
Jednom ali kako treba ili svakodnevno?

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzambo


UFF

Bio je na kosovu klao strazu nozevima i u spavaoni vojsku za vreme spavanja  [ludak]

DebeliZmaj

uff se opet udrogirao sas charapama ... :)
neobracati paznju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ako vlas` kaze da si klao za vreme spavanja, mora da jesi... Aj ti lepo nama u Haag... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

zodiac

Banujte ga, jebiga. Bolje i banovanje, nego ponizavanje na svakom koraku. Ovo nema niikakvog smisla.
Prijatelj je zao drug

DebeliZmaj

ma opushteno ... to pUFF i moja malenkost malo bacamo lopticu jedan drugom
to mi on malo vraca za nadalinu i motor ... ja ne zameram :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

ja mogu da potpisem da je min 100x, nije postavljena opcija za vise :D

UFF

Da nema ovde mrznje samo razmena misljenja uzivo smo svi drugari  ;)

GhostMile

Debeli Zmaj je cudan fenomen. Offuje nekvalitetno i do besvijesti, a (iako zadovoljava sve parametre) opet mi nekako ne ide na zivce.   [neampojma]

UFF

Ni meni
ali je jebeno kad si admin a ostali clanovi foruma vrse pritisak na tebe zbog njega...

zodiac

Pa ti sto vrse pritisak su bas do jaja. Ko lov na vestice, jebote, da popizdis lepo. Zato i kazem, banujte bolje nego minusi, drukanje, opomene i slicna sranja. Jer je ponizavajuce i odvratno, i vise govori o progoniteljima nego o progonjenom.

Uvedite ignore opciju, na kraju krajeva, pa cistunci ne moraju da citaju i zgrazavaju se, i svima super.
Prijatelj je zao drug

UFF

Ti stvarno ne znas da debeli zmaj ima fetis i da voli kad ga progone, drkaju, opominju i ponizavaju?
Svi oni to zbog njega rade jer on uziva u tome  ;D

Zmaju reci mu

DebeliZmaj

:) ne znam kako ljudi do sad nisu shvatili da je meni ultra smeshno kad ih
isprovociram da se prikazu kakvi stvarno jesu, tuzibabe, alapche, ogovarachi,
sise i sisice koje umesto da ti kazu e tako i tako .. aaaa admine ovaj je napisao
to i to .. i sad smeta mi ... :) ...
a tek koliko me pogadja to sto misle, pishu ...znachi evo potresem se ceo .. :)
ono salce mi se zatrese.. a ne .. to sam prdno pa zato .. sori .. my bad my bad ...

tema uopshte nije bitna ... samo vidish na sta ce da se prime pavijani, i onda ili
branish ili podrzavash neku temu, ok, usko struchne stvari nema potrebe,
jer su to ozbiljne teme ali ovo u opste teme ... ili na chatu ... samo ako im nadjesh
okidach ... aaaa... iznervirash ih ... i onda ih pustish da sami shvate koliko su paljevine :)

da nebu zabune ... ja uff-u nish ne zameram :) .. pa ni ovu temu :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

GhostMile

Jbt minus 86%   [cheers]
Kad dodje neko novi ima da se slagira. ;D

UFF

pih nije to nista
bio je jednom na 93 ili 97% koliko bese zmaju?

RoaD GunneR

Pa UFF nisi uopste demokrata, mislim trebo si da stavis na glasanje i 0 jer mozda i nisu a mislim i da fali opcija nisu dovoljno   :D

Kengur

Najvise volim one koji hejtuju narodnjake, fensere, R-se, plavuse ... Sine, jel ti se ne svidja? Produzi dalje... Nema potrebe da se bilo kome pravdam, slusam apsolutno sve, pa i narodnu muzuki... Volim stare pesme pogotovo... To sto je pokojni Toma napisao ispod astala, to u grandu nece izaci ni za milion godina... Tako da ne koristi grand kao izgovor molim te... Ili ces mi reci da su i tvoji preci bili protiv narodnjaka?
Iskreno, jedino sto zavidim mojim roditeljima je to sto su mogli da slusaju uzivo prave bendove, i mnooogoo kvalitetniju muziku... Moj cale ima zavidnu kolekciju ploca starog roka i obozava ga, ali dok mu na uvce ne otpevaju CIGANIMA SRCE DACU, to nije to... I pored svega toga nije seljak, nego gospodin!

A ti zmaHe, ako ti se nesto ne svidja zaobidji... Meni se ne svidja mnooogoo toga pa ne kenjam na svakom cosku... Nadjem stvari koje mi se svidjaju i tu zavrsim pricu...

Po tebi, svako ko ti se ne svidja kako izgleda treba da stanes na ulici i da mu kazes da je ruzan? Ne razumem?  Ne, nego nastavis dalje i misljenje zadrzis za sebe a ne da smaras na svakom forumu. 100 ljudi, 300 cudi.....

Pogoto volim vas sto kenjate po forumima, svi vi slusate kvalitetnu muziku, hejtujete klinkice sto su gole na motorima pa im zverate u dupe, ne idete po svadbama gde su narodnjaci, vazi... A ja sam odrastao na Jupiteru...


A da, sto se tice pravila foruma... Ovo mesto je otvoreno za druzenje, a ne za lecenje nekih licnih komplexa... Ako ti se ekipa svidja tu si, ako ti se ne svidja ides dalje... Nema potrebe da budes na 66 foruma i pljujes svakog, imas 5 zvezdica itd... Nadji onda sebi mesto... Ako si izgubljen ima ljudi koji ti mogu pomoci da pronadjes svoj put... 21.vek je...
Tako da svako iole malo normalan ce znati sam pravila bez obzira da li su napisana ili ne... Ko pretera dovidjenja...

GhostMile

Citat: Kengur poslato 01 Novembar, 2010, 23:03
...
...I pored svega toga nije seljak, nego gospodin!
...

Sve to stoji, ne treba hejtovati i treba produziti...
Samo mi bas i nije sasvim jasna razlika izmedju seljaka i gospodina...Koji su kriteriumi u pitanju?