Glavni meni

Belgrade Beer Fest

Započeo UFF, 21 Jul, 2011, 14:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: MIGE poslato 21 Avgust, 2015, 19:44
ja odo sada...nek cima ko je tamo ili ko ce biti tamo
Pali... ;D :-*

UFF

nema bre nista od toga ove godine

Taraba

Ko ima èamac nek javi kako je tamo.
Ja sam zaturio gumane èizme.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

max89

Citat: mrle poslato 21 Avgust, 2015, 16:04
Citat: max89 poslato 21 Avgust, 2015, 15:54
Mislim da sam jedini lik koji ce da ode na beer fest i da pije izkljucivo kao i uvek zajecarsko.  a kad vidim nekog sa flasom tuborg(onaj sto se otvara kao pasteta) piva bacam mrz odma.

i kada sam i¹ao, prvo sam se ucirkavao negde sa ekipom, jebale ih cene u onom blatu i pra¹ini

pametniji su veæ rekli:
! No longer available
Mrle objasnili su likovi da bas zbog takvih cena piva treba da bude optimalna kao u kaficima. Zamisli masu ljudi koja kupuje pivo po diskont cenama. To automatski znaci mnogo nerada i problema i guzvi na standovima, jer ljudi jednostavno ne znaju koja kolicina alkohola remeti granicu prisebnosti. tako da su cenom u neku ruku ograniceni. Zajecarsko po ceni od 140 dinara je sasvim ok za prosecnog gosta beer festa koji sa sobom nosi dve do tri hiljade po veceri.

freepartyman

Ovo ti nije trebalo bajo moj :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

E zato me neæe videti... [zvizdi]

Jefta

Veceras smo tamo Coe, Feelgod i ja tako da ako neko dolazi nek se javi :)

BOKYBOY

...eto i mene oko pola 10... [cheers]

UFF

ae onda sam tu i ja
valjda su resili kaljugu

monsterbnt

Blata nema, taman je sad kako treba, ni blato ni prasina. Al moja smena je gotova i uzivam u pivu u svojoj gajbi.
Smrt SVIMA!!!!

MIGE

dan mrmota...i jopet ja odo...

UFF

probao sinoc na beer gardenu pilsner urquell i razocarao se do jaja u pivo  [thumb_down]

posle probah sindikat pivo i samo sto nisam bacio peglu koliko je gadno, kiselo pivo jbt  [povracanje]
morao sam da isperem ukus sa kurvom iz baste (hoegaarden) da mi bude bolje :D


zagadjenje

Sinoæ probao onu baltiku 7, skroz je ok. Sladunjavo pivce, ali ok. Urguell je govno unas!! Uglavnom sam na Kozelu i Paulaneru


Veèeras Vlado Georgijev, idem da seèem vene... njemu

Inaèe, na¹ao sam eclipse-ovu karticu :P
Tjuning bud¾ing

BOKYBOY

Citat: zagadjenje poslato 24 Avgust, 2015, 20:28
Sinoæ probao onu baltiku 7, skroz je ok. Sladunjavo pivce, ali ok. Urguell je govno unas!! Uglavnom sam na Kozelu i Paulaneru


Veèeras Vlado Georgijev, idem da seèem vene... njemu

Inaèe, na¹ao sam eclipse-ovu karticu :P

...dolazimo Castor i ja oko 10 da pripomognemo...mislim na karticu,ne na Georgijeva...mada,ja skroz poludim kad popijem ono pivo za devojcice...