Glavni meni

Suzuzki GSX-R 1000 2012

Započeo K_A_W_A, 20 Jul, 2011, 19:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Evo slike novog Gixera litrasa. Po meni malo razocarenje. Verujem da je auspuh neki sitan, bocne plastihe mi lice na SV Suzukija. Nisam nesto odusevljen  [thumb_down] Jedino taj ABS  [thumb_up]

[attachment deleted by admin]

dr32

Ma ovo je photo shop nekog ko ne voli Gixere, sta je ovo kangrba kamila???  [doh] [glavazid] :'( [thumb_down]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

K_A_W_A

Citat: dr32 poslato 20 Jul, 2011, 19:22
Ma ovo je photo shop nekog ko ne voli Gixere, sta je ovo kangrba kamila???  [doh] [glavazid] :'( [thumb_down]
Nadam se da si upravu, ali ovo su zvanicne slike na vise sajtova koje reklamiraju Suzanu.

marckony

OOO Majko mila kuda ide sve ovo  [doh]
Ostaje mi da se nadam da uzivo izgleda malo bolje

mi¹ko_kolo

Kol'ko ja vidim, auspuh je ispred zadnjeg toèka.  A mo¾da se i varam.

Gašpar

Vidim ja da ce K5 ostati najlepsi motor za vjek vjekova

K_A_W_A

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Jul, 2011, 20:32
Kol'ko ja vidim, auspuh je ispred zadnjeg toèka.  A mo¾da se i varam.
To je katalizator ;), ali verujem da je auspuh ruzan i mali kao kod bmw 1000 rr

Simon69

Nista lepse nisam ni ocekivao.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

ra$a

ja ne verujem da æe da izbace u prodaju ovako ne¹to. ovo je odvratno!

sviðaju mi se felne..

Kanarinac

A sta je to toliko ruzno na ovom motoru?

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 20 Jul, 2011, 21:56
A sta je to toliko ruzno na ovom motoru?

Kompletno je odvratan  :D

EDIT: Ti se ne racunas, pogledaj svoj auspuh za koji tvrdis da je lep, u konkurenciji je sa ovim motorom za neku nagradu u lepoti  :D

K_A_W_A

Po meni je ovaj deo najruzniji, nekako je sav supalj, kao SV. Ostalo je manje vise slicno kao kod predhodnog modela. Ali ovaj deo ga jako puno kvari. Onda ta srebrna boja rama, kao kod onih starih modela motora.

Kanarinac

Citat: Gaspar poslato 20 Jul, 2011, 22:01
Citat: Kanarinac poslato 20 Jul, 2011, 21:56
A sta je to toliko ruzno na ovom motoru?

Kompletno je odvratan  :D

EDIT: Ti se ne racunas, pogledaj svoj auspuh za koji tvrdis da je lep, u konkurenciji je sa ovim motorom za neku nagradu u lepoti  :D
Ja sam uffu izadao one silne serifikate, tako da moram da se racunam :P

easy

suzuki me nekako uvek iznenadi, dok ne vidim jos fotki rekao bih da moze da bude zanimljiv. za razliku od prethodnog gsxr i skoro svih suzana ova me ne ostavlja ravnodusnim to je sigurno.

+ za odbacivanje one grozne trokrake felne i za top koji je uglavljen ispred zadnje osovine
- za boju rama i ovo lutanje sa bojama nestandarnog modela, iz godine u godinu su sve ruznije

MILJAN

Meni ni¹ta ne smeta na ovom modelu...
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Meni se ne razlikuje drasticno od prethodnog, i skroz mi je ok. Malo ste preterali sa pljuvanjem. Siguran sam da ce vecina promeniti misljenje kad ga vidi uzivo ili kad vidi iz vise uglova

RRa¹ko

jedno je sigurno, nece sigurno biti fabricki sa ovim felnama.. ili hoce uz doplatu za somica! a one su najlepse na motoru..

mada ceo motor je ok, nista spec al ako ce da ide bolje zato sto su ga krajcovali tu i tamo, onda oprastam sto je malo ruzniji! ipak su se sjebali malo sa k9 sto ide isto kao i k8.. moraju da se vade!

rekao bi i da je kraci malo.. bar po ovoj sipkici sto ide na saltalicu!

sve u svemu, kawa pre suzane ;D

K_A_W_A

Ali brembo i ABS, kapa dole ;) To postujem.

Mik

Odavde:

http://www.twowheelsblog.com/post/6717/2012-suzuki-gsx-r-1000

sam ja shvatio da su ove slike neka vizija "Moto Revue", nista vise.

(A i nerealno je ocekivati ga sa jednim malim loncem, mislim da su to puste zelje.)

Boki-KG

Toliko su dizajnerski napredovali zadnjih par modela da mi se Hayabusa sve vishe svidja...
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek