Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Shvatio sam da se u¾asavam vremena... Gledam sluèajno staru epizodu Marsa i skapiram da æu 2037 godine ako do¾ivim i ako tada ljudi budu na Marsu imati 63 godine... Jeb'o te, a u glavi tinejd¾er... Sat ranije mi izleti na fb uspomena sa posete Tami¹kim kulama pre taèno 7 godina, gledam motor mi k'o nov, ja bre bio k'o nov a imao 37 godina i godine drndanja sa kièmom pre toga... :o
Da li stogodi¹njaci sa setom razmi¹ljaju o vremenu kad su imali 75...? Kapiram da da... ;D

mali_zmaj

Trljaj rodnim listom po bolnim djelovima i ima sve da te proðe!!  I sjeta za mlado¹æu,i bolovi u kièmi....  ;)
jin-jang

Lazic

To mo¾da kr¹tenicom neke klinke...

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2018, 15:41
To mo¾da kr¹tenicom neke klinke...

Znas znanje.  [andjeo]

Inace do jaja "putopis". :D
Obozavam slikovite Flashbackove u proslost. Malo vise detalja i slika. Hajde nemoj da si lenj.  :)

Lazic

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2011, 01:44
Antena za Wifi, mi je takodje i gromobran, na 18 spratu na vrhu brda, vec 6 godina, ne udara...
Samo da se pohvalim da 13 godina kasnije jo¹ nije udario grom u wifi... :o ;D

Lazic

Æopava mi spremala zasedu godinama... Po¹to nije znala sa kim ima posla re¹ila da pukne kod Juge u dvori¹tu... :o ;D Evo je sad na polici kao trofej... ;D

Ko ne zna kod Juge ima raznih cevi, brusilica, stega, aparata za zavarivanje, piva, rakije, kompletnih ludaka, farbe i naravno zimskih èekiæa... :o

Major

Citat: Laziæ poslato 30 Januar, 2019, 20:23
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2011, 01:44
Antena za Wifi, mi je takodje i gromobran, na 18 spratu na vrhu brda, vec 6 godina, ne udara...
Samo da se pohvalim da 13 godina kasnije jo¹ nije udario grom u wifi... :o ;D

[panic] [panic] [panic]

Lazic


Major

Ti to pokusavas da privuces grom da udari ili mi se samo cini [rofl]

Lazic

I dare you, I double dare you... :o [rofl]

Lazic

Ajmo mala pomoæ za buduæi mali biznis... Ne moj naravno, ja sam sa druge strane zdravog ¾ivota... ;D



Tra¾e se pratioci koje zanima zdrav ¾ivot... Znam d'ima takvih... :D


https://www.instagram.com/savetnik_za__ishranu/?utm_source=ig_profile_share&igshid=1j6z3mr6mtsgz&fbclid=IwAR2dF3hu_K5Cghg7PO5H9E3sSoLZv-sHnhNU5YcBiEBypTVxTs8z48_HOho

ЯЭВОЛУТИОН

lazic zvani vegan....samo trava :)

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Hurricane


Ivicat

Kakav crni savetnik za ishranu kada se pominje caj za mrsavljenje, detox i razni eliksiri. Ko god da je, ako zeli da bude ozbiljan, ove i slicne stvari treba da izbaci iz recnika. Ako zeli prodaju obmanom, smrsajte 10 kila za 5 dana, onda go for it.

Lazic

Ozbiljan i zdrava hrana u istoj reèenici... :o ;D

Tri ¾ene i jedan lekar nutricionista, dve su farmaceuti i jedna je hm, grafièki urednik svega... :D

Ne verujem u zdrav ¾ivot, mada sa godinama sve vi¹e razmi¹ljam ¹ta i koliko jedem...

Lazic

Veæ sam se raspisao u drugoj temi, ali je u stvari za ovde... ;D



Pre nego ¹to sam poèeo voziti motore godinama sam se trudio da budem ¹to nevidljiviji, svuda i stalno... Prouèavao karakteristike vida kod ljudi(mada je i kod ¾ivotinja slièno ako si niz vetar), psihologiju, moæ zapa¾anja i ostale "mentalist" zajebancije, èak postao vrlo uspe¹an u sakrivanju na sred ulice u sred bela dana, ne znam kako ali to se prenelo i na prvi slu¾beni auto koji sam vozio, teretni Kangoo ¾ut kao muæeno ¾umance, brendiran sa svih strana, 90.000km me niko ¾iv nije zaustavio, vozio pored pubova ¾utim trakama, kao da sam bio nevidljiv.. Ljudi sa kojima sam ne¹to prièao na ulici/po¹ti/banci/poreskoj me zaboravljali posle 10ak minuta.. :o I onda kupim motor i shvatim da mi je strategija bila potpuno pogre¹na... ;D

Prvi slu¾beni gejmobil... Retrovizor dr¾ao selotejp... Pukao je prilikom poku¹aja probijanja zvuènog zida...



El Jefe

Стварно је невидљив. Прво сам приметио да на зиду пише Подварак, па тек онда Кангу
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

I ja sam bio zbunjen godinama...

Gavrolini

Gde vi vidite auto(kangoo) na slici?