Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

jebeno je to
umeju u strahu da se vrate tacno na tebe

Taraba

Rekoh ja da si ti lood, ali mi nisu verovali.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

#22
Citat: UFF poslato 20 Jul, 2011, 11:53
jebeno je to
umeju u strahu da se vrate tacno na tebe

Na tom delu ima spomenika pesacima, na svakih 10 metara, bio bi samo jos jedan... Bio sam kolima...




@Taraba:
ti si kriv, sto si mi rekao da sam naopak... Naterao si me da razmislim, prvi put posle mnogo godina... [yahoo] [cheers]

Alchemist

Nemoj samo mnogo da razmi¹lja¹ zaboleæe te mo¾dana ¹upljina  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

Mani me, vec boli, mnoge stvari sam pozaboravljao... Cek da dodju na red neuspesne popravke svega i svacega... I experimenti sa decijim odgojem...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

ovo ce mi postati omiljena tema :D :D :D ajde lazicu nastavi cekamooo :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Zasluzujes medalju..  ;D

a polako.. kad ti sine iz podsvesti neka budalastina.. ti pisi, a mi cemo se smejati   [rofl]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Nadalina

Dzukela u podznaku

Lazic

#28
Uspesno sam izazvao pozar na vise vozila, nekim mojim skalamerijama, koje su obicno trazile taman, amper dva vise, nego sto je moglo da prodje kroz zice kroz koje je trebalo da prodju... I uvek sam ugasio pozar, taman na vreme...


Na sveopste zgrazavanje okoline, sam pustio Anitu sa 8 godina da gleda Kill Bill... Cinilo mi se kao dobro stivo za emancipaciju zena... Jos je odusevljena, dan danas... Zaljubila se u Umu Turman...





U prvoj godini srednje, sam odneo u skolu caletovu beretu(metke sam drzao u dzepu za svaki slucaj), ortak je zaglavi na sred casa, a onda na malom odmoru obojica zaglavimo u wc, da je odglavimo, sto smo na kraju i uspeli uz mnogo cudnih metalnih zvukova... Na kraju sam se setio da povucem vodu, a lica prisutnih pusaca ispred, kad smo nas dvojica izasli iz klonje, su bila prajsles... [yahoo]

The One

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 12:28
Na sveopste zgrazavanje okoline, sam pustio Anitu sa 8 godina da gleda Kill Bill... Cinilo mi se kao dobro stivo za emancipaciju zena... Jos je odusevljena, dan danas... Zaljubila se u Umu Turman...
jedva èekam da je upoznam!

inaèe meni prièa s dokumentima i mikrotalasnom svaki put vrati osmeh na lice  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gašpar

Daaaa mikrotalasna i dokumenti. Ili kako je Lazic postao Topalovic  :D :D :D

Ova tema ide u Bookmarks  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

mali_zmaj

 [rofl]   [rofl]   [rofl]   [rofl]   [rofl]    E od sad te zovemo Indiana Laziæ!!!!       [klanjam_se]
jin-jang

Gašpar


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

E da se nadove¾em.doæi æu u Srbiju dodu¹e autom,u septembru.e moram da te upoznam,al da mi obeæa¹ da æe¹ da ostane¹ èitav do tad!!!!    [cheers]
jin-jang

Nadalina

Dzukela u podznaku

BANE BROTHERHOOD

ko lazic.... pa naravno da ce da ostane citav on je nash  [kralj] jedino ako mu ne pukne licna koja drzi ushi  na glavi onda ode mast u propast  [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Dzukela je naucila da pliva, sve je u redu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]






@BANE BDS:
Ne bi valjalo nikako, ta licna mi je sve na svetu... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]