Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Juce mi je drug rekao da sam naopak covek... Upadnem u podrum sa 2 metra na glavu, nista mi ne bude, macka pogine; padnem sa motora da ga ne bi sjebao u mercedesa, opet mi nista ne bude, ni motoru; usinem se od sedenja, onda prevucem na ledjima 7 tona plotera, oderem ramena ko stari egipcani, otkocim se; sjebem sluzbeni auto(caddy 2007) na korolu iz 90-te(oximoron), pa posle 15 dana omlatim Ruskinju na isto mesto, ona kriva; kupim prvi motor u sred zime po mraku, prva voznja u zivotu, omlati me klinac posle 20km, ni meni, ni motoru nista, uzmem 50e, neregistrovan, bez dozvole, i tako dalje... Moracu da pisem memoare naopakog coveka...

Pre 7 godina, na kumcetovom nultom rodjendanu, se napravim pametan i posle cele kile 45-godisnje rakije, odletim za 5 sati od Valjeva do Nisa, pa nazad do Valjeva, preko Gornjeg Milanovca i Kragujevca, 600 km, bez najmanjeg kiksa ili zaustavljanja... Ukupno sam mogao da se skrljam na svakih 100km po jednom, a negde i vise puta... Ah, da stigao sam pre kraja proslave...  Seticu se polako raznih naopakosti... Antena za Wifi, mi je takodje i gromobran, za 18 spratu na vrhu brda, vec 6 godina, ne udara...

‎Zeljko Despic je svojevremeno izjavio, da sam spreman ako treba i sa puta da sidjem, da bih pogodio rupu... Vozio je iza mene, kad sam bas to uradio, sisao sam sa puta, da bih tresnuo u rupu... Zasto, nemam pojma... [neampojma]

balcan girl

 [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]
ti si kralj i nas idol i mi te obozavamo
bez tebe bi bilo tako dosadnoooooooooooooooooooooooooooo
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

I meni bi bilo dosadno bez mene... Nekad se i to desavalo, kad me spopadnu neke vaske, pa pocnem da glumim ozbiljnost, ali nikad me nije drzalo duze od par meseci... Uzelim se samog sebe...Nasta li ce deca da mi ispadnu...?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Alchemist

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 01:44
‎Zeljko Despic je svojevremeno izjavio, da sam spreman ako treba i sa puta da sidjem, da bih pogodio rupu... Vozio je iza mene, kad sam bas to uradio, sisao sam sa puta, da bih tresnuo u rupu... Zasto, nemam pojma... [neampojma]

pa verovatno si èuo za onu izjavu "pre upotrebe promuækati" i re¹io da natera¹ mozak da radi ...al ko ¹to vidimo, na sreæu, nije uspelo :P
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic

#5
Citat: balcan girl poslato 20 Jul, 2011, 02:27
dimitrije je pravi MM :D :D :D :D


E, to jeste... Prvi put se vozio 240kmh, sa 4 meseca... U sportskom bebecem sedistu, zaglavljenom u recaro kadicu... Pozadi, naravno... Anita je u to vreme sa 4 godine, stalno vikala, brze tata, brze... Na sveopste zgrazavanje svih iole normalnih...

balcan girl

pa tako i treba a ne ko ja da se ucim u 30+ godina da vozim :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#7
Obisao sam presretace sa otvorenim gepekom na kediju, iz koga je virio ploter od 300 kila, sa 160kmh, tacno duplo od one nalepnice pozadi za teretno vozilo... Mogli su da snimaju Canon umesto tablice, ali nisi ni posli zamnom...

Jednom davno sam niz Dimitrijalu nocu pojurio kolima za nekim R-om sa dvojcom debelih na njemu, tek na 190kmh su poceli da odmicu...

Pre 8 godina, na 300 km od kuce sam slucajno ubio hdd sa 12 gb mp3 muzike, koju je covek par godina grebao sa ploca, i za 15 minuta se mucenik pomirio sa gubitkom, ali sam ja morao da glumim da pokusavam da ga spasem do 7 ujutru narednog dana...





POZIVAM SVE KOJI PAMTE JOS MOJIH BISERA, DA IH ZALEPE OVDE... [cheers]

UFF

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 01:44
Pre 7 godina, na kumcetovom nultom rodjendanu, se napravim pametan i posle cele kile 45-godisnje rakije, odletim za 5 sati od Valjeva do Nisa, pa nazad do Valjeva, preko Gornjeg Milanovca i Kragujevca, 600 km, bez najmanjeg kiksa ili zaustavljanja... Ukupno sam mogao da se skrljam na svakih 100km po jednom, a negde i vise puta...

[policaja]
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1021
[prebicute]

Lazic

#9
To je najbolje cega si se setio...? pih...

A sto sam talican sa policijom... Nikad se ti nece `leba od mene najesti... Jednom sam platio 200 dinara, za 132kmh preko ogranicenja u naseljenom mestu... a Vise od nekoliko puta nisam platio nista za 200+ kmh, zbog dece pozadi, uz najcesci komentar jednoga, za te pare kupi deci sladoled, dok se drugi drzi za glavu i vice: I decu vozi... Pa jel on zna koliko je isao, a ja spremno vicem, ne radi mi cajger, majke mi...



ljilja-pei

Jedan detalj o tebi...  Kada smo na dru¾enju u Semaforu proveli vi¹e od sat vremena u razgovoru o vrlo ozbiljnim temama, mislila sam "jo¹ je rano, nije bilo dovoljno alkohola i KLEa"...

Bila sam zapanjena kada si me posle nekoliko dana opet pitao èime se bavim...

Gledali smo te veèeri i snimak neke salse, ako se ne varam, ali si se i uredno javio da si stigao ¾iv i zdrav kuæi, dodu¹e, zadremav¹i na motoru :) :) :)

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic

Pitao sam te i pre manje od mesec dana, takodje... Hocu ja to tako ponekad...





ovaj je od skorasnjih...

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4533.msg119677.html#msg119677

Lazic

Citat: ljilja-pei poslato 20 Jul, 2011, 03:29
ali si se i uredno javio da si stigao ¾iv i zdrav kuæi, dodu¹e, zadremav¹i na motoru :) :) :)

pravi manijacki osecaj, gledas krivinu jednim poluotvorenim okom, i mislis se, evo sad cu da ga oborim, majke mi, samo jos sekundu da dremnem... AAAAAAA, krivinaaaa.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

lord_oblivion

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 03:38
Citat: ljilja-pei poslato 20 Jul, 2011, 03:29
ali si se i uredno javio da si stigao ¾iv i zdrav kuæi, dodu¹e, zadremav¹i na motoru :) :) :)

pravi manijacki osecaj, gledas krivinu jednim poluotvorenim okom, i mislis se, evo sad cu da ga oborim, majke mi, samo jos sekundu da dremnem... AAAAAAA, krivinaaaa.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
DejaVu  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MIGE

sta si bre poceo da pises memoare ,pa neces valjda da bacis kasiku,trebas ti nama jos da se mi druzimo,makar do 105 pa opet  :D :D :D [yahoo] [yahoo] [rofl]

Lazic

#15
Kakvo bre bacanje kasike...? Kontao sam da mozda nije lose da deo mojih budalastina, ostane negde zapisan... [yahoo] [rofl] [cheers]


Pre 20-ak godina, prilikom setnje sa drugarima po Kalisu, sam se zapitao, da li bi nas dvojica, mogli da zaustavimo onaj vozic u luna parku, ako uhvatimo poslednji vagon u prolazu... Ne da smo mogli da ga zaustavimo, nego je pola voza iskocilo iz sina i pocelo ta tandrce po pragovima... Nismo sacekali da vidimo sta se dalje desilo... Pre skoro 30 godina sam istripovao da mogu sa sankama da preletim jedan zamrznut potok, ako se dovoljno zaletim... Nisam mogao i led je bio nedovoljno debeo, a ni potok nije bio potok, nego mtf reka, pa sam malo plivao i drzao se za led, da ne zaronim... oko 15-20 minuta, dok me nisu upecali... Od te egzibicije, nisam ni nazebao...


1992-ge godine, na ocigled 5 policajaca, prelazim na sred Terazija, kod cesme me ceka drugarica, odjednom auto iz desne trake skace u levu na 5 metara od mene(ja stojim na sred leve, cekam ga da prodje), stiska gas k`o lud, imao sam taman toliko vremena da mu skocim na haubu, razbijem soferku, prekotrljam se preko krova i docekam na noge... Ludak je skrenuo levo ka skupstini uz skripu guma, sa ulubljenom soferkom... Otresao sam prasinu i najnormalnije zavrsio prelazenje, kao da samo tako prelazim ulicu... Nisam smeo da se okrenem zbog pandura, drugarica je gledala celu scenu, prebledela ko krpa, a panduri su zainteresovano pogledali, kad su videli da sam ziv, samo su nastavili da caskaju, uz osmeh...



UFF

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 10:25
skocim na haubu, razbijem soferku, prekotrljam se preko krova i docekam na noge... Ludak je skrenuo levo ka skupstini uz skripu guma, sa ulubljenom soferkom... Otresao sam prasinu i najnormalnije zavrsio prelazenje, kao da samo tako prelazim ulicu... Nisam smeo da se okrenem zbog pandura, drugarica je gledala celu scenu, prebledela ko krpa, a panduri su zainteresovano pogledali, kad su videli da sam ziv, samo su nastavili da caskaju, uz osmeh...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

po meni najbolje do sad :D

Lazic

#17
Kad sam polozio voznju`94-te, isti dan sam podigao dozvolu, registrovao bubu koja je stajala 5 godina, pokvario se 3 puta, cak su me i taxisti gurali uzbrdo, treci put na sred raskrsnice Nemanjine i kneza Milosa, zamalo se slupao 3 puta, i na kraju cuknuo auto u kantu za djubre... I presao 150km za 5 sati... Zivi svedok svastika koja je tada bila 1. godina srednje... Ona sto drzi obdaniste...

@Uff:
Postoji zivi svedok, ta moja drugarica, scena je bila potpuno nadrealna, nikad necu saznati, sta je budali cvrknulo, ali posto sam se nadao drugarici, brzo sam sve potisnuo u podsvest... Od tada svaki put kad prlazim ulicu, napravim salto... Za svaki slucaj...

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Juce me malo pre Ostruznice ka Bg, iznapusavao pesak koji je opusteno prelazio put, a posto sam lepo naciljao da ga ne gadjam, nisam ni usporavao sa 150kmh, i prosao sam na 2 metra od budale, ali ipak je nesto psovao u mom pravcu... Verovatno sam mu pokvario frizuru...