Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979


Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 20 Jul, 2011, 15:00
E da se nadove¾em.doæi æu u Srbiju dodu¹e autom,u septembru.e moram da te upoznam,al da mi obeæa¹ da æe¹ da ostane¹ èitav do tad!!!!    [cheers]

Ne mogu nista da ti obecam, ali dacu sve od sebe da ne ostanem citav, mnogo vise mi se svidjam ovakav polovican... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Sad videh, bre Bane, sta ce ti kamila opet...?!?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BANE BROTHERHOOD

SADA SAM BEZ MOTORA TRENUTNOOOO  NEMAM MOTOOOOR .... :'( :'( :'(
EEEE A STO BI JA VOLEEEO DA IMAM MOTORRRRR [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 20 Jul, 2011, 15:54
SADA SAM BEZ MOTORA TRENUTNOOOO  NEMAM MOTOOOOR .... :'( :'( :'(
EEEE A STO BI JA VOLEEEO DA IMAM MOTORRRRR [rofl] [rofl] [rofl]

Pa evo ti KLX specijalna cena za brataaaaaa
:D
Smrt SVIMA!!!!

Alchemist

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 20 Jul, 2011, 15:13
ko lazic.... pa naravno da ce da ostane citav on je nash  [kralj] jedino ako mu ne pukne licna koja drzi ushi  na glavi onda ode mast u propast  [rofl]

nije frka ako ode licna, smuækaæu ja neki lepak da dr¾i u¹i, nedostatak licne ionako niko neæe primetiti  [rofl]

@Laziæ: definitvno si  [kralj]  ...  [klanjam_se]  [rofl] [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

mali_zmaj

Mozes  se truditi da ne ostanes citav,al te nesto nece!! Nece se doktori tvog hljeba najesti! Ti si neunistiv! Kao KLE! Mozes se kasko osigurati ali to je cisti trosak!!    ;-)
jin-jang

Lazic

#49
 [cheers] [cheers] [cheers], dobra ti je ova za kasko... [rofl]



mali_zmaj

jin-jang

Lazic

#51
U januaru 2009, sam obilazio neke skole za tender, za 4 dana sam kedijem presao 2500 km, po najgorem snegu, sa letnjim prilicno celavim gumama... Sad cu nadjem slike...


Lazic

Bivsi kolega Milan Jelenkovic je ovo ostavio na fb...

"mogao bi i da napises kako si sprzio abs i asr na kediju na ibarskoj i sa snegom oko pola metra neciscenom, takodje i kolegi koji je bio sa tobom u tom istom kediju skratio zivot za dobrih 10 godina :)"


Isli smo iz Nisa, do Uzica, pa nazad za Bg, po neciscenom snegu, prosecna brzina je ispala 55kmh, sto je za te uslove bilo ravno samoubistvu... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


Lazic


ZEMUNAC

moram da se ''pretplatim''  [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

Lazic

Ako se neko pita cemu zurka na naplatnoj rampi, to bio 20.02, kada je bio 13 sati zatvoren auto put kod Nisa zbog smetova od 12 metara... I tu ima manijacka prica... Naravno nisam znao da je zatvoren ap...

Lazic

A ako nekoga zanima zasto kedi glumi rampu, to je zato sto su pacijenti non stop brisali panduru, koji je izgubio sapku, a kilometar dalje je bio smet, pa me zamolio da se preprecim... I ja sam hteo da zapalim, ali mi bi zao puba...

Lazic

Na poslednjoj slici je trenutak kada su nam javili da otvaraju jednu traku ka Leskovcu, naravno svi besni k`o risevi, kedi ima pole position... Cim smo krenuli, opeglao sam po cistom ledu 120kmh, 8 jebenih sati sam trosio gorivo u mestu, i slusao muziku sa policajcem, a morao sam i do Vranja da dodjem... Tek sto je povratak bio interesantan, po mraku...

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Gašpar

A ispricaj nam kako si pokrivio diskove na nekim kolima zimi :D
I pricaj kako si mi napunio HDD koji sam namenio "kucnom kompu" ;D ;D ;D

A sad ne mogu da nadjem onu sliku gde si print screenovao BJB, a u pozadini otvoreno jos 30 tabova, svi XXX [rofl] [rofl] [rofl]